Jump to content


Photo

Slovenija ima talent


  • Please log in to reply
1425 replies to this topic

#1421 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 21 June 2011 - 11:02 AM

Tu piše, da je bil. hmm.gif

http://govori.se/dom...vojega-dragega/

"Pred njenim finalnim nastopom pa se je partnerjevo zdravje (po rodu naj bi bil Italijan in približno deset let starejši od Julije) občutno poslabšalo, govori se, da je najprej nekaj dni ležal v komi, štiri dni pred Julijinim nastopom v Stožicah pa je dokončno izgubil bitko za življenje. Kot nam je uspelo izvedeti, naj bi bil operiran na želodcu, podlegel pa naj bi virusni okužbi sepse."
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1422 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 21 June 2011 - 01:18 PM

No, ja. Ne moremo vedet, pa mislim da tudi ni pomembno. Sploh, če piše na strani govori.se. Ti že ime pove, ali ne? biggrin.gif

Se pa vidi npr. razliko, kako ona tega sploh ni omenjala (že v polfinalu ne, pa je bil tisti čas v komi), kakšni pa samo da vidijo priložnost pa že vsem razlagajo kakšna nesreča jih je doletela (lani se mi je tak najbolj zdel Alen rolleyes.gif ).

  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#1423 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2011 - 10:34 AM

Hm no ja, strinjam se da je bil letošnji finale daleč pod nivojem lanskoletnega. Preveč pevcev, malo manj plesalcev, nevem, za moj okus premajhna variabilnost nastopajočih... Potem lahko res ocenjuješ samo pevce med seboj...

No, Julija je pač izjemna, čeprav moram napisat, da se mi zdi zelo smešno, kako so poskušali operno arijo "ufurati" v nek čuden zabavni kontekst (neke kvazi violine in lightshow in ritem, bljah). No, se zavedam da si je Julija za finale zbrala bolj komercialno klasiko...
Zdi se mi, da ji je v finalu zaradi vseh drugih stvari okoli nje ratalo samo peti neke aaa-je in ooo-je in je bolj kot ne pokazala samo svoj glasovni razpon, medtem ko je na avdiciji in v polfinalu pela zares težka in dobra operna komada...
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#1424 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 March 2015 - 05:06 PM

Lina Kuduzović nastopa na švicarskih talentih. :huh: 

http://dgst.srf.ch/tag/castingshow7

 


  • 0

#1425 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 March 2015 - 05:10 PM

Ja, sem ravno zadnjic videla, ko so nasi mediji porocali o tem. En iz zirije ji je stisnil zlati gumb, tako da gre zdaj avtomatsko v (pol?)finale, ce prav razumem. Sem pogledala njen nastop, je bil sicer ok, sem pa tudi ze boljse slisala. Govori pa nemsko ful dobro, kolikor sem uspela sledit sploh. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1426 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 18 March 2015 - 07:12 PM

Meni se še vedno njen talent ne zdi nek presežek. Niti ne razumem zakaj bi naj bil njen nastop vreden zlatega gumba. Je konkurenca res tako slaba?


  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users