Jump to content


Photo

Slovenija ima talent


  • Please log in to reply
1425 replies to this topic

#41 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2010 - 12:58 PM

js sm jih na 24ur.com vidla. sj je link gor
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#42 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 February 2010 - 08:17 AM

A ste opazili, da se sami froci prijavljajo na ta show?

LAME down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#43 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 03 February 2010 - 09:59 AM

Mnja, se strinjam. rolleyes.gif Sploh tiste 10-letne trebušne plesalke npr. so mi čist... Pa sem vidla en video, kjer vse mama govori, tamala pa zraven bolj kot ne tiho stoji in kima. Pa skupaj pojeta. Ne razumem zakaj se ni mama potem sama prijavila, ne pa da zraven štuli še malo, ki sploh še besedila ne zna celega.
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#44 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 March 2010 - 07:43 PM

Je gledala katera včeraj?
Jaz sem in morm rečt, da me je pritegnilo. Sem se pošteno nasmejala kake pojave so bile noter... kokoš, babica, ki je kao plesala trebušni ples,... lol1.gif Vedno znova me šokira kaj vse so ljudje pripravljeni početi, da so za 5 min na televiziji. laugh.gif
Je pa bilo nekaj takih, ki so bili res dobri. thumbup.gif
Bom gledala še naprej.
  • 0

#45 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 22 March 2010 - 08:32 PM

Men pa ni blo nekaj ful všeč. Se mi zdi, da je blo prikazanih precej malo avdicij, glede na to, da je oddaja trajala uro in pol, ne vem, al se mi je pa sam tko zdelo. hmm.gif Eni so bli kar fajn, ja, eni pa katastrofa, mene bi blo sram.
Bom pa še gledala, mogoče bo še dobro ratalo.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#46 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 March 2010 - 08:37 PM

Se strinjam tud meni je manjkal en tak uvod s posnetki vseh lokalnih avdicij, pa medtem ko so enim namenili ful pozornosti so druge prikazali v dveh treh sekundah.
  • 0

#47 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2010 - 08:40 PM

js sm tko gledla...po mal pa po mal...vidla sm pa svaaašta ej. od teh k sm vidla so mi bli 4 dobri: un fant k je pel od claptona pesm, punca v beli haljici k je baje u šoli niso maral :/ una ženska k ji pred 10 leti ni uspel na emi zrt treme, pa un k je imitiru tošeta s 7 otroci smile.gif
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#48 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 22 March 2010 - 09:12 PM

Par mi jih je blo všeč, drugač pa groza.

Una punca v modri obleki men osebno NE ZNA pet.

všeč mi je bil samo un tamal, Peter, pa una tamala ki je plesala.

Pa una tatjana pogojno.

Toše...ne preveč.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#49 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 22 March 2010 - 09:17 PM

Sally, se strinjam, meni tista punca v modri obleki tud ni bla preveč dobra, sem komej čakala, da neha. biggrin.gif

Se kar pod vse tvoje podpišem.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#50

  • Guests

Posted 22 March 2010 - 09:17 PM

QUOTE(Sally @ 22. 3. 2010 - 21:12) View Post


Una punca v modri obleki men osebno NE ZNA pet.




Meni tudi tisto anemično petje ni bilo za nikamor.

  • 0

#51 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2010 - 09:27 PM

ma dejansko se vid, da neki zna, ampak bi morala za par tonov nižje pet. Simple as that sleep.gif
  • 0

#52 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2010 - 09:28 PM

ma nevem...če zna zapet tko visoke tone...bi znala pomoje tut kako "nižjo" skladbico zapet. nevem... mogoč se mi je mal zasmilla ko je rekla da je noben ni maru in ji zato prvoščm da je šla naprej. un peter je pa care....fuuul ma lep glas. hehe zj vidm tle na fejsu...ma neke oboževalke tongue.gif pa kr moji frendi ga dodajajo k ga sploh ne poznajo xD
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#53 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 22 March 2010 - 09:29 PM

mene je blo tut kr večimo časa sram za une na odru. mislm un k je štrikov WTF??? Toše mi je šu na kurac, sej brez zamere, sam pr 22 letih (vem da niso vsi njegovi) pa 7 otrok!!! lahko je met otroke, sam me prov zanima kako je to doma, lahko je rečt jz jih mam, bohved kdo skrbi za njih. pa kje je ženo staknu dj no pejurit. petje tko no.
folk se sam sebi smili najprej pa bi mogl delat na svoji samozavesti (una k ma uničen lajf k ni na Emi naprej pršla a kva, mislm kr neki, pa una v modri obleki boga reva, z vseh se norca delajo ne udej jokat po tv k ne boš nč več dosegla. kr neki. mi je pa dobr pela
men je bil kul Peter k je pel Claptona (edin čupo bi mogu skenslat, ma res ženski paž fuj pa fotra bi mogu mal stran dat biggrin.gif )
pa una k je plesala je mela vsaj dodelan nastop, tko bi se vsi mogl potrudt k pridejo na tako stvar.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#54 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2010 - 09:32 PM

ja un fotr tut men ni pasu zram...se mi je nakonc zdel da je mali šu gor zrt njega...da bo ja fotr ponosn :/
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#55 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2010 - 09:54 PM

Ah tamali je super biggrin.gif Se mi je najbolj dopadu od vseh.
  • 0

#56 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2010 - 10:52 AM

Jaz sem to tud malo gledala in nisem neki navdušena. Že samo to me je zmotilo, ker kamera preveč "pleše". za moj okus preveč kaže žirijo in premalo nastopajoče. Uni trije bedaki se men res ne zdijo tolk pomembni, da bi jih mogla vsako minuto gledat.

Druga stvar, ki me je zmotila, premalo so pokazali unih, ki so res znali dobro pet... Sem jih kar ene par vidla v kratkem odlomku. uni k pa niso bli neki vau, so se pa na TV predstavil.

Meni je bila una tamala k je lopova plesala ful všeč in una akrobatska skupina. tud una ženska, Tatjana al kaj je že bla, k je po ne vem kolkih letih se končno odločila za nastop.

Oni mali, mi je znal samo kitaro dobr igrat, njegova verzija komada mi pa ni bla všeč. Pa na jetra mi je šel njegov fotr.

Un s kokošjo, mi pa tud ni bil funny, prej patetičen.

Eto, tak je moj prvi vtis.
  • 0

#57

  • Guests

Posted 23 March 2010 - 12:51 PM

Js poznam enga fanta, ki se je prijavil na tole stvar, pa ful dobro poje, res, in ni bil izbran za naprej, in se mi zdi kr malo zamalo, da so zbrali ene take, ki se jim bo folk pac smejal pa se norca delal iz njih, takih, ki majo res talent, so vzeli pa 10%, ostali pa adijo. Ne vem no...
  • 0

#58 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 23 March 2010 - 01:05 PM

Ja to je res. Čeprav pri kakšnem so mogoče videli, da bo lahko uspel tudi brez tega.
Pri oddaji sem tudi jaz pogrešala malo več posnetkov tekmovalcev, je pa res, da če bi hoteli vse v celoti pokazati bi to vzelo veliko časa. Avdicije so potekale več ur.
Punca v modri dolgi obleki mi ni preveč fajn, je pa bila glede na tekmovalce pred njo ok. Zato so jo najbrž tudi izbrali. biggrin.gif Itak pa to ne pomeni, da je v polfinalu. Vsi tej, ki so zdaj dobili 3x ja, so bili potem še enkrat tam, da so jih izbrali 50 za polfinale.
Plesalka mi je bla fajn, pa tamali, Tatjana tudi. Mogoče še kdo. Se nisem prav veliko poglabljala, to se bom potem, ko bo polfinale. tongue.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#59

  • Guests

Posted 23 March 2010 - 01:12 PM

Meni je pa mogoče malo hecno, ker ful teh 'talentov' ni primerljivih. Mislim, tista plesalka, je bila res fenomenalna, ampak pač vsak dan trenira in je za svoja leta totalna profesionalka... to nekak ni primerljivo z enim, ki se sam doma uči prepevat v kopalnici in ga potem tukaj 'odkrijejo' in pokažejo javnosti. Njej pomoje tega recimo ni treba. To je tako, kot bi prišla ena s šestimi leti solopetja, pa pač dobro odpela, kar se itak pričakuje od nje smile.gif. Ne moreš pol reči, da si nek blazen talent odkril. Ona ga je odkrila že dolgo nazaj in ga trenira. Se mi pa zdi, da to ne paše čisto v koncept oddaje.
  • 0

#60 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 23 March 2010 - 02:22 PM

QUOTE(PurePoison @ 23. 3. 2010 - 13:12) View Post

. Mislim, tista plesalka, je bila res fenomenalna, ampak pač vsak dan trenira in je za svoja leta totalna profesionalka... to nekak ni primerljivo z


to kar je delala tista plesalka, ti naredi vsaka punca ki trenira Športno ritmično gimnastiko ene parkrat boljše wink.gif
drugače pa večina podn od podna, kaj vse živi ,pa od kje črpajo samozavest ermm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users