Jump to content


Photo

Oskarji


  • Please log in to reply
434 replies to this topic

#421 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 February 2020 - 09:09 PM

Zame pa so te filmske nagrade povsem izgubile car.
  • 0

#422 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23483 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 February 2020 - 08:24 AM

Midva sva vceraj gledala 1917. Se me je ful dotaknil, odkar imam otroke se mi zdi, da filme cisto drugace dozivljam.

 

To tudi jaz z leti opažam, da velikokrat kaj preslikam na svoje življenje in vzamem bolj osebno.

 

Jaz sem danes prebrala zmagovalce.

 

Pogledala sem samo Jokerja, Once Upon a Time... in Hollywood  in Marriage story. Vesela sem za Joaquin Phoenix-a in Brad Pitt-a (on se mi sploh zdi velikokrat spregledan / podcenjen igralec). Laura Dern se mi zdi, da je precej skopirala vlogo iz Big little lies, ampak je bila vsekakor dobra v obeh vlogah.

 

Ostalih ne morem komentirat, poklon pa Parazitu. Očitno ga moram res pogledat


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#423 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2020 - 08:32 AM

Jaz sem tudi vesela za njiju. Sicer mi pa ponavadi ne uspe pogledat vseh nominirancev pa prireditve tudi nikoli ne gledam.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#424 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25838 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2020 - 08:36 AM

Sem ravno poslušala na radiu o presenečenju večera za najboljši film (Parazit). Se ga nimam namena lotiti though. : ) Marriage story sem si ravno včeraj naložila, ogled v kratkem. : )

Se strinjam za Pitta in Phoenixa.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#425 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 February 2020 - 10:16 AM

Ponavadi mi uspe pogledat kak film ali dva, letos se to ne :D Videla sem samo Joaquinov govor, ker je bil povsod na FB (itak :D). 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#426 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 February 2020 - 02:36 PM

 Laura Dern se mi zdi, da je precej skopirala vlogo iz Big little lies, ampak je bila vsekakor dobra v obeh vlogah.

 

Sem tudi jaz pomislila že med filmom, s tem da se mi zdi v tej vlogi tako na stranskem tiru, da si je sploh nisem zapomnila, me ni impresionirala. 

Glede Parasite me pa sploh ne preseneča.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#427 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2020 - 03:05 PM

Se strinjam glede Laure, ker za primerjavo pa je bil Brad Pitt definitivno zapomnljiv.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#428 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2020 - 12:25 AM

Eminemov nastop je bil pa ikonicen.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#429 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25838 posts
  • Gender:Female

Posted 01 March 2021 - 10:13 PM

Letošnji zlati globusi:
https://www.rtvslo.s...pa-krona/571209

Damin gambit je dobil dva. 👍
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#430 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2021 - 01:46 PM

Kakšni komentarji na letošnje oskarje?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#431 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 April 2021 - 03:12 PM

Kje je sploh bil prenos? Jaz ne morem komentirat, sva premalo nominiranih pogledala. Nazadnje Nomadland pa me ni presenetilo, da je dobil oskarja za najboljsi film, ceprav ni presezek. Vedno zmagajo taki filmi. Pa za Hopkinsa se mi je zdelo, da ga bo dobil, zasluzeno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#432 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 April 2021 - 03:24 PM

Čisto so šli mimo mene. Sem komaj včeraj pogledala kdo je bil vse nominiran in kdo je prejel kipec, ampak ne morm komentirat, ker si nisem pogledala nobenega od filmov v glavnih kategorijah. 


  • 0

#433 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 13 March 2023 - 10:49 AM

Mimo je 95. podelitev. Je kdo že pogledal Everything everywhere all at once? Je dobil 7 oskarjev.

Jinadaze, kakšen je bil The whale? Fraser je dobil oskarja za glavno moško vlogo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#434 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 March 2023 - 10:56 AM

Ja, midva. Eden najbolj bizarnih filmov ever. :D Film mi ima dobro poanto in je mojstrovina, ampak tudi pretiravanje v vsem. Maximalizem, nekatere stvari sploh niso imele nobenega pomena ali simbolike, so bile same sebi namen.

 

The Whale pa odličen, sploh njegova igra. Mene je ganil do solz. Mi je žal, da ga nisva šla gledat v kino, ampak ko je bil enkrat na netu, sva ga pogledala takoj.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#435 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15056 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 13 March 2023 - 07:33 PM

Na hitrco sem precekirala oblecene, dalec najlepsa mi je bila Sharon Stone.
  • 0
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users