Jump to content


Photo

As ti tud not padu?!


  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 October 2007 - 08:38 AM

As ti tud not padu?!



Na POP TV se obetajo drugačni nedeljski večeri. Za smeh in zabavo bosta v novi oddaji poskrbela Lado Bizovičar in Jurij Zrnec.

Na POP TV prihaja ob nedeljah nova, dinamična, zanimiva, bučna in energična oddaja z voditeljema, ki jih ni potrebno posebej predstavljati – Ladom Bizovičarjem in Jurijem Zrnecem. Nedeljski večeri od 28. oktobra tako ne bodo več isti, saj bo ob ob 20. uri na POP TV na sporedu nov zabavni šov "As ti tud not padu?!".

Nov zabavni šov

Prihaja šov, ki bo tema vseh pogovorov na jutranjih kavah ob ponedeljkih. Prihaja šov, ki vas bo s svojim svežim in novim pristopom zagotovo osvojil. Vsako nedeljo bodo z vami skeči, gostje, presenečenja, glasbene točke in seveda voditelja, ki bosta vsemu dogajanju v studiu dala tisto, kar vas bo prepričalo, da boste ''padli not''. Izvedeli boste vse in še več o znanih estradnikih, ki bodo ob nedeljah pod žarometi povedali tudi tisto, česar ni vedel še nihče.

Oddaja večja od studija

Na POP TV smo morali povečati studio, da smo lahko vanj spravili tako veliko oddajo. Koncept oddaje, ki prepoveduje omejenost s prostorom in običajnostjo, potrebuje studio, kjer se lahko občinstvo sprosti, gostje počutijo prijetno in imata voditelja dovolj prostora za potrebno dinamiko oddaje. Ob nedeljah na POP TV tako prihaja nekaj novega in drugačnega – šov, v katerega enostavno ''padeš not''!

Glasba in živahne tribune

Poleg gosta in zvezdniške voditeljske dvojice bo v studiu stalnica tudi hišni band KGBand, ki bo ''zažigal'' brez ''playbacka'' in bo gostom uresničeval glasbene skrite želje. Na odrskih deskah se bodo med oddajami zvrstili tudi številni priznani in priljubljeni glasbeniki. Veselo pa ne bo samo na odru, pač pa tudi na tribunah. Lado in Jurij brez občinstva, kot pravita, preprosto ne moreta, zato bosta gledalce aktivno vpletla v sodelovanje.

„S svojo enkratno izvirnostjo sta nas Jurij in Lado navduševala med drugim že na viktorjih. Verjamemo, da smo velik in produkcijsko zahteven projekt, z željo, da bi zabavali ljudi in jim naredili prijeten konec tedna, tako zaupali v prave roke. Mojstroma televizije, animacije, izvirnosti in drugačnosti. V svoj prav pa smo še toliko bolj prepričani, ker za njima v ozadju stoji številna profesionalna in izkušena produkcijsko televizijska ekipa in sodelovanja se resnično veselimo,“ je povedal Gorazd Slak, programski direktor PRO PLUS-a. (vir:24ur)
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 October 2007 - 09:59 AM

Sem brala, ja. Me ful zanima, kako bo. Komaj čakam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23479 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 October 2007 - 10:25 AM

Ja, na tole bi tudi jaz znala uč vršt ...

  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 October 2007 - 10:35 AM




Jaz pa se bojim, da bo krneki. Da bota mela že izpete fore. Že stokrat pri Mariu videne goste, ki jih ne bota znala vprašati popolnoma nič zanimivega in provokativnega (Hribar sindrom zadnje cajte), glasbeni gostje pa bodo najbrž v večini tisti, za katere je pojav na odru blamaža.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10537 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2007 - 06:35 PM

Jaz že vidim, da tega ne bom gledala. Tudi TLP sem gledala samo prvi dve leti (pa še to ne vsakič, itak), potem mi je pa Lado začel tako najedat, ker je v tem času tako pridobil na egu, da je kar hudo.

  • 0

#6 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3441 posts
  • Gender:Male

Posted 03 October 2007 - 07:24 PM

Jaz sem tud zelo skeptična kak bo to vse zgledalo. Bizovičar bo vse uničil. Ga nisem marala kaj preveč na TLP-ju. Tega novega iz NLP-ja pa prebavit ne morem, tak hudo špila mačota wannabe
  • 0

#7 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 October 2007 - 07:26 AM

Jaz bom mogoče pogledala zaradi Zrneca. Lado pa tudi meni včasi tako najeda... rolleyes.gif

V nedeljo sem slučajno ujela glasbeni dvoboj na NLP - ju. Kakšna neprofesionalnost!!! ohmy.gif Voditelja sploh pravil nista poznala, Tjaša je tega callmebeautiful modela spraševala glede pravil igre, on pa njo. Totalna zmeda. Gosta sta bila Hanson iz Zablujene generacije in Špelca (ex harmonik juhej). Potem ko je Špelca šla na oder so ji na playback spustili napačen komad (enega od Zmelkoow), voditelj je tekel do nje in ji v roke rinil neko besedilo (degen - mislil je, da je igra - tista, ko morajo gostje zapet en svoj komad) - jao, kakšna zmeda.

Oddaja je negledljiva, vsaj meni se tako zdi.

RTV down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#8 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10537 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 October 2007 - 09:41 AM

Se strinjam s Kinky, tip je obupen. Brrrr. Nobene povezanosti ni med njima, negledljivo totalno.
  • 0

#9 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45420 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 October 2007 - 10:20 AM

Jaz TLP nisem gledala, Bizovičar pa me je navdušil v 5moških.com. Je imel res fine fore. Po moje se bosta z Zrnecem lepo ujela. Sicer pa pustimo se presenetit in sodimo oddajo šele ko se bo začela predvajat, ne pa že zdaj ko pač vemo, da bo, ne vemo pa kako bo vse skupaj izgledalo uprizorjeno.
  • 0

#10 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15451 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2007 - 10:23 AM

Men je on tut obupen, prav ne morm ga gledat. Še Tjaša mi je smotana, ko mi prej nikol ni bla. down.gif

As ti tut not padu bom pa jst ziher gledala, vsaj prvič, da vidim, če bo za kej. Zrnec mi je všeč.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#11 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3441 posts
  • Gender:Male

Posted 04 October 2007 - 05:32 PM

Na POP-u so meli nekaj časa nazaj neko oddajo al kaj, saj ne vem točno, ko je Zrnec v več različnih vlogah bil na avdiciji. Bil je v nekem gledališču polnem ljudi, pa ga je en starejši ocenjeval. Ko je pel O vrbo pa nek čefurček je bil pa oponašal je boy bend. Kak se je temu sploh reklo?
  • 0

#12 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25700 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2007 - 05:40 PM

misliš tole? smile.gif

pa tale ;)
  • 0

#13 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3441 posts
  • Gender:Male

Posted 04 October 2007 - 05:44 PM

Ja kaj je to sploh blo? Oddaja?
  • 0

#14

  • Guests

Posted 04 October 2007 - 05:53 PM

Avdicija.
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 October 2007 - 05:55 PM

To so bili Viktorji.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 October 2007 - 06:07 PM

Neee, to je bila avdicija - full smešno! laugh.gif laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#17 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 October 2007 - 10:32 PM

Te dvojice pa jaz ne prenašam. Itak pa slovenskih oddaj sploh ne gledam, z izjemo kakih športnih prenosov in baletnih večerov (ki jih pa tudi ni več).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#18 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 October 2007 - 09:48 AM

In, je gledal kdo? Kako se vam je zdelo?

Jaz sem gledala, malo se mi je zdelo, da je predolgo, na koncu sem celo zaspala (ok, sem bolana, he he). Na začetku sem se kmali polulal od smeha, šlo je pa za eno interno foro - fant namreč ne mara risake Pi in Pa, zato jaz včasih to pesem pojem, in ko sta jo včeraj Lado in Jure začela peti - je kar onemel, jaz pa v huronski smeh. biggrin.gif biggrin.gif

Malo se mi zdelo vse razvlečeno, mogoče sem pričakovala malo več, po drugi strani mi je pa tudi jasno, da tople vode ne morejo več odkrivati. Kje so zlati časi Jonasa in exprdajzerja? smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#19 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15451 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2007 - 10:13 AM

Jaz sem tudi gledala. Blo mi je tak-tak. So bli momenti, ko sva se s fantom res narežala in pa momenti, ko sem skor zaspala zraven. Res, da je bila prva oddaja, tako da dopuščam možnost, da bojo naslednje boljše. Bomo videli.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#20 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45420 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 October 2007 - 10:27 AM

Podpis pod Dragico. Dodala bi še, da me je na trenutke motlo, da seta se preveč delala norca iz Gojca.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users