Jump to content


Photo

L'Occitane - Olive Harvest Express Eye Treatment


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (1 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 11:10 PM

.
Gre za hitri gel za kožo okoli oči, ki bi naj osvežil utrujene oči, zmanjšal zabuhlost in temne kolobarje, gladil & varoval & vlažil. Obogaten je z zaščitno oljčno vodo. Jaz sem ga kupila (oz. mi je bil kupljen ;p ) zaradi negovanja kože okoli oči (seveda ;p ) in da bi mi vsaj malo zmanjšal moje mini temnejše (a nič zabuhle) podočnjake (kolobarje?) pod očmi. Sam gel je krasen, ob eni uporabi se ga uporabi nekje za pol graha - in bo torej trajal in trajal, je super mazljiv, koža ga v trenutku posrka..... ostane pa mehka in gladka, nič mastna ali lepljiva. Oči nič ne draži, če malo namazan prst sklizne v oko. Vonj je nekam čuden, bolj neprivlačen, a me to niti ne moti, ker se ga takorekoč ne vonja, če nosu ne pomoliš v embalažo. Embalaža pa je izredno lepa, simpatična, mičkena, na pumpico. Cena malo čez 5k, za 15ml. Priporočam!

IPB Image


Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi nič vidnega napredka pri izginjanju temnih senc izpod mojih očih, hehe)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 10:10 AM

lahek gelček za nego okoli oči, lepo napne kožo in je po uporabi full mehka in gladka. jaz imam celo občutek, da malček hladi. poleti ga nisem uporabljala redno, ker sem si zjutraj tudi na predel okoli oči večinoma nanašala kremo s spf, zdaj ga redno mažem vsak dan in je opazit razliko, ker se mi resnično manj poznajo podočnjaki, koža je lepo zglajena in prijetna na otip. gel se v trenutku vpije, za nanos zadostuje precej majhna količina, ker je izredno mazljiv, a še vedno kompakten in ne voden. dobi se ga v lični stekleni zeleno obarvani steklenički na pumpico, ki je sila uporabna, estetsko malo sfaljena za moj okus, a ji to zlahka oprostim.

za primerjavo sem uporabljala chanelov age defying gel za predel okoli oči (velikodušni 4 ml tester) in ga po teksturi in učinku na koži prekaša l'occitanov, po ceni ga pa ne, kar je le še en plus za l'occitanovega (15 ml stane drobiž čez 5.5 k).

skupna ocena: 5

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users