Jump to content


Photo

L'Occitane - Olive Harvest Daily Face Cream with SPF 15


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 August 2006 - 11:05 PM

.
Gre za lahko, vlažilno, nekje srednje antioksidantno kremo s spfjem 15. Na embalaži tudi piše, da vsebuje kombinacijo visoko kvalitetnega, s kisikom obogatenega oljčnega olja in oljčne vode, ki vzpodbuja celično presnovo in cirkulacijo. Namenjena je normalni koži, ampak za toplejše dni bo tudi za bolj suho kožo (kakšna je moja) kar dovolj (sicer pa je na voljo s spfjem tudi krema s karitejem, takisto sestavinsko dobra, vendar pričakovano zelo hranljiva). Tekstura je na prvi pogled kar gosta, si misliš, da bo težko razmazljiva, ampak je ravno obratno. Razmaže se ful lepo in hitro vpije, ne pušča mastnega filma, ampak zgolj izredno mehko kožo. Posledično se je malo porabi. Vonja je nežnega in zelo prijetnega. Je v tubici, 50 ml, stane 6600 sit.
Zdi se mi dobra alternativa za SD, če si je pač ne morete privoščiti (meni je je zmanjkalo).


IPB Image


Ocena: 5



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 10:16 AM

ko sem si letos aprila v drugo za poletne potrebe moje normalne do suhe kože omislila oljčno kremo s spf, sem po nekajkratni uporabi ugotovila, da zelo pogrešam kremo za obraz iz karitejeve linije, na katero se je moja (precej razvajena) koža navadila čez zimo. tudi oljčni nič ne manjka - kot že ugotavlja moja predhodnica - prekrasno se razmazuje, se popolnoma vpije v kožo, ki jo dobro vlaži, malce nahrani in celo osveži.

zaradi meni zelo všečne embalaže (zlata tubica s 50 ml na navoj z zelenim pokrovčkom, dobi se v zeleni škatlici z zlatimi detajli), velikodušne vsebine glede na porabo, ji točko do petice vzamem le zaradi tega, ker sem obsedena s kremo za obraz s spf iz karitejeve linije. wink.gif

skupna ocena: 4

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users