Jump to content


Photo

Depilacija


  • Please log in to reply
623 replies to this topic

#21 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 July 2005 - 01:20 PM

QUOTE(TejaF)
Imam eno vprašanje, morda je butasto ampak...

Na ceniku piše popolna depilacija nog - 4000 SIT
To pomeni: Obe nogi od bokov do gležnjev? Je pa to cena definitivno za obe nogi?

LP T


ja prav si razumela.... druga varianta (ki ni poolna) pa je depilacija od kolen navzdol, locena pa je depilacija bikini linije (men se zdi da ene jurja, sam me ne za besedo drzat) wink.gif biggrin.gif

Zdej ce bi imela kera eno nogo celo, eno pa brez dela od kolena navzdol, se mi zdi da se to da z malo matematike vse poracunat :laughing1: sorry, mal crnega humorja - sam ne ne spet lincat zarad taksnih izjav
wink.gif
  • 0
Posted Image

#22 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 21 July 2005 - 01:24 PM

Eh ne bom smile.gif Torej depilacija ene noge stane 4000?? halo?? ni to mal velik?
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#23 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 July 2005 - 01:33 PM

QUOTE(TejaF)
Eh ne bom smile.gif Torej depilacija ene noge stane 4000?? halo?? ni to mal velik?


men je, zato sem si kupla "opremo" kot jo majo v salonih in si delam depilacijo sama doma.

Sam ce pa pogledas, da morjo v salonih placat najemnino, za delavca odvajat ene 45% njegovga bruto dohodka drzavi, ostalo gre za neto placo, eno je se valda meterial, neki more bit pa dobicka za nakup nove opreme (ali odplacilo stare)... ocitno nanese ene 4000 sit da se jim splaca. :dontknow:

sam po drugi strani pa imas mir en mesec, pa ce si sam ne znas je bols pustit enmu ki obvlada. Jst sem si najprej depilirala pri kozmaticarki (druzinski prijatli), ki me je pol naucila, kako to delat. Ker ce ne znas, se lahko hudo poskodujes... podpludbe, odtrgana koza ipd. Skrivnost pa je v hitrosti
wink.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#24 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 22 July 2005 - 01:04 PM

Tanjci. Malo sem se pozanimala pri kozmetičarki in tale cena je za obe nogi...

LP T
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#25 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 23 July 2005 - 06:15 PM

logično da je za obe nogi, kje pa pišejo cene depilacij le za en rolleyes.gif o nogo
  • 0
lp, Martina

#26 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 25 July 2005 - 11:11 PM

glede te depilacije je ful razlicno..
js sm sprobala ze vse...
za noge mam zdj depilator...pa sm se kr navadla..sam poleti ponavadi vmes morm mal z britvico popravlat, kr ne morm tk dolg cakat..pa ne lubi se mi...je pa res, da ce neki casa nehas uporablat depilator, zacne bolet pa se dlake zgostijo..
vosek mi ni glih odgovarju, kr sm zapravla ful kesa za to..koza je bla bolj razdrazena..ni tolk natancn..
za bikini predel se pa tud da navadit na depilator..pa se pomaga ful..noben me ne bo vec prepricu v depilacijske kreme za bikini predel..
po pazduho pa res raj niti ne poskusam, kr mam prevec obcutljivo kozo tam..

v glavnem: splača se raskirat 20k za depilator...ful je uzitek, k vidis da je koza po enmu tednu se vedno gladka..
pa se ql je k ga lahk vec oseb uporabla...mi2 z mamo ga mama kr skupi..k britvice na primer ne mors met:)
  • 0
it's not pms, it's you..

#27 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2005 - 08:03 AM

jaz prisegam na voskanje. pač si čez poletje privoščim voskanje v salonu in imam mir 4 tedne. pa se ful pozna razlika! dlak je manj in mehkejše so.
do depilatorjev imam pa nek odpor. mogoče, ker sem začela z prastarim epilady (enim izmed prvih na trgu) in mi nekako ne potegne.
aja: kar pa se tiče voskanja doma! veet roll-on vosek je tako s****. priznam, da nisem strokovnjakinja za voskanje, ampak naredil mi je take modrice po nogah, da sem zgledala kot fino pretepena. dlačice so pa ostale! nikoli več!!!
  • 0

#28 miSGaLaXy

miSGaLaXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts
  • Location:SomWhErE In GalaXy

Posted 28 July 2005 - 09:55 AM

same tezawe s temi depilacijami ya....

jst sm sprobala zhe tud wse sorte....zdei neki casa sm kr na hladnem voskanju..za noge...
Pod pazduho pa tud jst ne upam dat nč druzga kt britvico.. Enx sm bla pr kozmeticarki p mij povoskala tud popazduho... oops.gif skor sm umrla.. oops.gif

Drgač me pa zanima tole z depilatorjem...predvsem za nogice...a so ti nowejsi kej bolsi..?
Jst mam she enga Braun-novga... SILK-EPIL super sof Plus...
  • 0
user posted image

#29 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 20 October 2005 - 01:57 PM

Imam peno za mokro britje. A to sam gor dam in potem sperwm? Ker ni nič napisano kako in kaj. Ali moram kaj počakati?
  • 0

#30 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 October 2005 - 08:00 PM

Jst pa uporabljam med poletjem tedepilacijske stvari od veeta in so res zakon. Že res da je mal dražje ampak se splača. Ta stvar k je kao za tri minute mam zj doma in daš gor počakaš pet minut (k max je 8minut) pol pa z guno lopatico daš dol in koža je res lepa pa mehka pa dlake grejo res preč... sam morš ene parkrat probat da se mal navadš kuko to gre.

Men osebno je veet the best :thumleft:
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#31 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 20 October 2005 - 08:02 PM

QUOTE(MARELICA)
Imam peno za mokro britje. A to sam gor dam in potem sperwm? Ker ni nič napisano kako in kaj. Ali moram kaj počakati?


kaj bi pa sicer delal z njo?
  • 0

#32 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 October 2005 - 07:55 AM

QUOTE(MARELICA)
Imam peno za mokro britje. A to sam gor dam in potem sperwm? Ker ni nič napisano kako in kaj. Ali moram kaj počakati?


Ja,no ,očitno si začetnica pri tem.
Če kupiš depilacijsko kremo,imaš vedno vse napisano,koliko časa pustiš kremo gor(na suhi koži) in s čim jo daš dol (ponavadi dobiš zdravem ti. lopatko).
Če pa imaš peno za (mokro) britje,je pa stvar taka:splakneš si noge (al kar koli že maš namen na sebi obrit laugh.gif ),si nanesš to peno,jaz osebno počakam kakih 10 sekund,da se mi dlake malo zmehčajo (mam zelo močne dlake) in potem pobriješ z britvico.Na koncu pa poplaknes vse z obilo vode,obrišeš in daš kako kremico za po britju gor,če želiš.

To je to. wink.gif

LP,Pika
  • 0

#33 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 21 October 2005 - 08:28 AM

Aha hvala za nasvet. Jaz imam peno za mokro britje od Balee in tam tako čudno piše, da sem rekla moram vprašat tukaj. Ker tukaj je sto ljudi, in sto razlag.
  • 0

#34 *s3l3n4*

*s3l3n4*

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 13 January 2008 - 06:10 PM

Hellov
Ravnokar sem se prijavla in malo prebrala o čem vsem ste se pogovarjale. In vem kak je z depilacijo. Tudi sama sem imela probleme in probala na stotine produktov ermm.gif Imam pa predlog: ste že kdaj razmišljale da bi šle v salon in si dlačice odstranile z laserjem ali svetlobo (in vsem pač kaj uporabljajo tak v teh salonih)? smile.gif
  • 0

#35 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 January 2008 - 06:11 PM

Ne, ker je ful predrago + na več ''terapij'' moreš iti, da ti prime. smile.gif
  • 0

#36 *s3l3n4*

*s3l3n4*

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 13 January 2008 - 07:54 PM

Ja saj to je res samo te vseeno pride ceneje če potegneš skupaj kolko porabiš za vse te kremice pa to pa kolko te pridejo recimo 3 terapije. Pa še daljčasa maš mir potem smile.gif Pa verjetno maš tudi manj razdražene kože pa to, no mislim vsaj smile.gif
  • 0

#37 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 January 2008 - 08:45 PM

Jaz ful nisem za to.

Lala, sploh ne prime v bistvu.
Moja mami je hodla na to pred parimi leti, je htela probat zato si je šla odstranit dlačice nad ustnicami mislim da, nism ziher. In je mogla it na več "trapij" pa je ful dnarja ven zmetala na to. In ko je kao končala s tem, so ji čez nekaj časa spet zrastle in ko je pol pač klicala v ta salon so rekli da bi kao mogla vsakih 6 mescev hodit na "obnovo" (in seveda ven zmetat še več denarja) - to pa po mojem mnenju ni TRAJNO odstranjevanje dlačic. rolleyes.gif
  • 0
Memento mori.

#38 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 January 2008 - 08:47 PM

Joooj, kolk so bedni. down.gif Ful ni vredu to.
  • 0

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 January 2008 - 07:38 AM

Meni itak večina dlak več ne raste, ker so se naveličale stalnega puljenja. Pa so obupale.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10436 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2008 - 09:39 AM

Blagor teb! Men neovirano poganjajo še naprej.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users