Jump to content


Photo

Zobna pasta - AQUAFRESH Iso-Active


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (7 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (3 votes [42.86%])

    Percentage of vote: 42.86%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [28.57%])

    Percentage of vote: 28.57%

  4. 2 (slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2008 - 09:24 PM

Nova inovativna Aquafresh zobna pasta v obliki penečega gela, ki odstranjuje 25% več bakterij kot običajna zobna pasta. Sestavine v peneči gel formuli lažje prodrejo do najtežje dostopnih mest med zobmi in učinkujejo še preden pričnemo s ščetkanjem. Peneča gel formula nudi popolnoma nov občutek čistoče in zaščite. Na voljo v 2 okusih: Fresh Mint in Citrus Mint.

Tole zobno pasto sem kupila čisto slučajno, ko sem zadnjič motovilila med policami bližnjega supermarketa in sem se ob pogledu na stojalo s pripomočki za zobno higieno spomnila, da je fanta navdušila reklama za tole zobno pasto in jo je želel sprobat. Tako je odšla z mano domov in moram reči, da sem nad njo prijetno presenečena. Najprej je treba povedat, da je tole neka nova tehnologija zobne paste, ki bi naj predstavljala pravo revolucijo in nevem kakšne posodobitve, fora pa je v tem, da gre v bistvu za gel, ki pa v ustih skoraj v trenutku zelo naraste in se spremeni v gosto in zelo kompaktno peno, ki prodre v vse kotičke ust (tudi tiste najbolj skrite) in tako pobije 25% več bakterij, kot druge, običajne zobne paste. Problem je v tem, da imate skoraj v trenutku do zadnjega kotička polna usta (goste) pene, kar bi znalo bit komu ogabno in če bi jaz brala takšno oceno, preden bi gel preizkusila, se za nakup skoraj zagotovo ne bi odločila. Vendar pa v bistvu občutek ni grozen ali odbijajoč, ampak prav posrečen in zanimiv, skoraj tako, kot bi imeli polna usta mehke stepene smetane. =) Zobe odlično očisti in občutek med umivanjem je resnično tak, kot da se je pena zalezla tudi v najmanjše kotičke in jaz kar nekako čutim, kako temeljito čisti in razkužuje. Gel imam v okusu Citrus Mint, ki mi je izredno všeč - niti kaj dosti ne peče, vendar pa da vseeno izrazito svež občutek in se res čuti tak pristni okus limone, ravno prav pomešan z meto.

Pakunga mi je všeč, je dovolj široka, da fino stabilno stoji, dozirček na potisk pa tudi dobro deluje - z njim lahko dobro kontroliramo količino iztisnjenega produkta.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 March 2008 - 07:44 AM

Tudi jaz sem si morala omisliti to zobno pasto. Sensodyna mi je bilo malo preveč v zadnjem času.
Ocena je podobna kot Dilemina. Gre za zelo kvalitetno zobno pasto, zobje so po uporabi spolirani (uporabljam električno zobno ščetko, pa ni samo to razlog, je tudi v zobni kremi).
Na zobni ščetki malo naraste, ne toliko kot pena za britje, malo pa. Imam okus citrus mint, ki nič ne peče in ima okus po limoni.
Meni je všeč.
cena je pa visoka - okoli 5€. Ampak je vredno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 27 March 2008 - 01:54 PM

Jaz moramo tudi pohvaliti to zobno pasto. Prav tako imam okus Citrus Mint in mi je super, ker ni preveč pekoč. Sedaj, ko sem ugotovila koliko paste moram dati na krtačko tudi nimam več težav s preveliko količino pene v ustih. Predvsem mi je všeč ker ne maram raznih zelo kremastih in gostih past.

Embalaža je praktična in notri je kar veliko količina.

5/5
  • 0
We must let go to live on.

#4 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2008 - 08:30 PM

Mene najbolj navdušuje sama embalaža! Že vrsto let sem upala na kako bolj inovativno zamisel glede zobne paste, saj mi navadne tube gredo zelo na živce.

Preizkusila sem obe vrsti in citrus mint mi je bolj všeč. Posebej to, da ni pretirano pekoča. Všeč mi je tudi, da ni preveč pacasta in kremasta, ampak se res lepo speni in z lahkoto izplakne iz ust.

Super! 5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45345 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 May 2008 - 03:13 PM

No, jaz pa nisem ne vem kako navdušena nad tole zobno pasto. Predvsem je razlog embalaža. Na polged je sicer lična, ampak mene vse preveč spominja na embalažo pene za britje. Poleg tega je precej velika, kar za domačo uporabo ne predstavlja problema, ampak za potovanje pa definitivno ni. Tale dozirček na potisk sicer dobro deluje, ampak nikoli ne vem koliko moram pritisniti in ali mi na ščetko potisne preveč ali premalo paste. Posledično je ali prevelika ali premajhna količina pene v ustih.
Sama zobna pasta se mi ne zdi nič kaj posebnega - imam različico Fresh Mint. Lepo se peni, ima tudi še kar prijeten okus, čeprav ne morem trdit, da je odličen (imajo druge paste boljši okus). Moram pa priznat, da po umivanju zob pusti v ustih prijeten in svež občutek, kar je tudi največji plus te paste.

Ocena: 3
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 May 2008 - 05:06 PM



ne bom se trudila s takorekoč identičnim pisanjem, se podpišem kar pod post od Kalypso.


ocena: 3

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 02 January 2009 - 02:55 AM

Bljak, ta zobna pasta mi je ogabna! Imamo doma rezličico Citrus Mint in vsakič imam občutek, da si zobe umivam s peno za britje. Okus je meni preveč umeten, kemičen. To, da ubije 25% več bakterij, pa itak ne verjamem - jaz nisem opazila.

1/5
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users