Jump to content


Photo

Odstranjevanje znamenj


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#121 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2012 - 06:46 PM

Igor Bartenjev (laser) ali z napotnico k Fabjanu.
  • 0

#122 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 December 2012 - 10:53 AM

Jaz imam pa eno večje znamenje na obrazu (na licu, pri ušesu velik cca 1cm x 0,5cm) in se je po porodu še povečalo in izbočilo. Sem že bila na pregledu in niso ugotovili, da bi bilo kaj narobe ... malo sem počakala, če bo šel sam nazaj ... ampak ker noče, bi ga želela odstranit.

Z lasarjem sumim, da ne bo šlo ... me pa zanima za rezanje (glede na to, da je na obrazu) koliko se res pozna.

Drugače jih imam pa jaz po celem telesu OGROMNO (takih in onakih, večjih in manjših, bolj ali manj izbočenih) in jih načeloma pustim pri miru. V kakšnem navalu praskanja pa znam kakšen masaker naredit ... če bi jih želela odstranit,bi bila lahko kakšno leto samo na operacijah. Pa nobeno ni kao nevarno, le opazovat jih moram - super. Celo predlagali so, da vsakega slikam in primerjam ... o ja.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#123 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 05 December 2012 - 11:22 AM

Mami je imela na nosu neke izrastke, ki so jih izrezali in se popolnoma nič ne pozna. Ampak točno tu, kot imaš ti, se pa pozna vse, črta in šivi (to je bilo manjše znamenje, ampak so morali odrezati veliko).

Celjenje je odvisno tudi od kože in koliko se mažeš in masiraš.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#124 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 December 2012 - 11:53 AM

Meni so avgusta dve znamenji kirurško odstranili (noga, hrbet) in sem imela po 5 šivov na vsaki rani. Ena rana se je ful lepo zacelila, druga pa bolj grdo, pa nisem nobene nič kej posebej mazala ali skrbela zanjo.
  • 0

#125 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 December 2012 - 12:31 PM

Odvisno je tudi od kirurga. Jaz imam na vratu prav grdo brazgotino (pa je bilo majhno znamenje! tip se je malo igral mesarja očitno), na trebuhu se pa ne pozna popolnoma nič.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#126 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 December 2012 - 06:43 PM

saj to me full skrbi ... da mi ne naredi masaker ... bo potem verjetno še slabše.
hvala za info!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#127 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 June 2014 - 07:37 AM

Nekaj dni nazaj sem pisala Bartnejevu (mična ga je priporočila zgoraj), koliko bi prišlo samo odstranjevanje, brez pregleda (saj izvid že imam iz Dermatovenerološke klinike).

 

In so mi odpisali, da je odstranjevanje prvega od 116 evrov, vsako drugo pa cca 39 evrov. Od ..... vemo, kaj to pomeni, na koncu mi bojo računali 200 za prvega.

 

Meni se zdi to full drago, nisem pa še pisala drugam. Žal si jih moram samoplačniško odstranit, saj nobeno ni nevarno, čeprav me motijo. :(


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#128 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 June 2014 - 07:42 AM

jaz sem pri zdravniku malo zaigrala paniko, da se mi je znamenje začelo večati (se mi je res, po porodu, ampak ni bilo popolnoma nič moteče) in sem dobila kar napotnico in v Rožni so mi stvar odstranili.

 

Poskusi še enkrat pri zdravniku, da se ti takoj zraven ali na njem skoz delajo mozolji in da znamenje raniš vsakič, ko ga stisneš in se bojiš, da ne bodo kakšne posledice ... izgubit nimaš kaj.

 

Tu imaš cenik za Rožno, če kaj pomaga. Meni so naredili zelo lepo, imela sem ga na licu, ne malega in se skoraj ne vidi.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#129 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 June 2014 - 07:44 AM

Bo spet trajalo eno leto, moj zdravnik mi je namreč takoj napisal napotnico, ampak ko sem šla na tisti pregled, kjer ti vsako znamenje pregledajo z lučko, mi je TAKOJ rekla, da si moram

vse samoplačniško odstranit. In imam jih en kup, ni samo eno.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#130 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2014 - 07:47 AM

Moja mami ima neka znamenja, ki so se ji pojavila v zadnjih letih. Zdravnica pravi, da niso nevarna, ampak ji je vseeno napisala napotnico za odstranitev.

 

Mogoče poglej na:

http://www.kirurski-...i-placila-cenik

http://www.dermacent.../dermatologija/

http://www.dcp.si/


  • 1

#131 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 June 2014 - 07:53 AM

Hvala vsem za pomoč. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#132 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2014 - 07:53 AM

Jaz sem v Kirurškem sanatoriju hitro dobila termin, sem si pa najprej tam plačala pregled znamenj po celem telesu (60 €), kjer je dermatologinja za odstranitev označila dve znamenji in so mi ju potem odstranili brezplačno.


  • 0

#133 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 June 2014 - 07:54 AM

Kot sem že napisala, jaz izvid imam, in pač ne bi plačala še za pregled. Če je to seveda možno. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#134 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2018 - 05:01 PM

Kam hodite k dermatologu; priporočate kakšnega?

Imam napotnico, stopnja nujnosti redno, prvi pregled.

Neko redčo piko imam že od zime na licu, ki nikakor ne izgine, menda nič kritičnega, ampak mi je osebna zdravnica vseeno dala napotnico, ker je ravno na obrazu.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#135 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 May 2018 - 07:16 PM

Moja sodelavka je ravno bila pri nekom v NG in je ful pohvalila. Jutri lahko preverim, kako se pise...
  • 0

#136 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2018 - 08:38 PM

Če ti ni odveč, se priporočam. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#137 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 February 2019 - 12:44 PM

T ima napotnico za odstranitev znamenja/bradavice na bradi. Je že šla lani v Postojno, pa ji je nekako samo z enim nožkom dol spraskal in je nazaj zrasla še večja.

 

Imate izkušnje, kam bi jo lahko naročila?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#138 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 February 2019 - 11:11 AM

Meni so delali v Kirurškem sanatoriju v Rožni dolini v Lj.
  • 0

#139 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2019 - 01:51 PM

^^
Kolegu enako.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#140 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2019 - 02:11 PM

+1
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users