Jump to content


Photo

Svičnik za obrobo ustnic - URBAN DECAY Pleather Pencil


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 2 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2008 - 01:30 PM

IPB Image IPB Image

Urban Decay Pleather Pencils, a revolution in lip color: a never-before-seen combination of high-coverage color, a glossy finish that's long-lasting-- so slick and shiny, it's like pleather!

Pleather Pencils glide on easily for daytime style and stay creamy throughout nights for radical color and lips that won't quit. Make a statement. Your lips will do all the talking. Extra glossy. Rich. Bold.
Useful for fierce definition or all-over color without bleeding, these thick pencils also contain Vitamin E to condition and soften. Urban Decay Pleather Pencils are available in six super-glam shades, and come with a sharpener.


Imam ga v odtenku "Lucky", ki na ustnicah izpade svetlejši kot na sliki:
IPB Image

Tole je res božanska zadevica, ki nikakor ni šminka, niti svinčnik ali lip gloss.
Je mešanica vseh treh!

Je v obliki svinčnika, kar omogoča super precizen nanos. Ima zelo dobro prekrivnost (kot šminka), na ustnicah pa daje občutek glossa, ali vsaj dobrega balzama za ustnice.

Poleg tega, da so ustnice navlažene in negovane, naredi tale svinčnik res čudovite, skorajda popolne ustnice. Vsebuje mikro bleščice, ki podarijo ustnicam polnejši izgled.

Sama nikoli nisem marala temnejših odtenkov šmink, saj so naredile moje ustnice tanjše in s težavo sem si jih lepo našminkala, saj ponavadi šminke tega ne omogočajo. Poleg tega je pri temnih pminkah problem izsušitve ustnic, zaradi katere se barva nabere na delčkih ustnic, ki potem izgledajo nemogoče.
No, pri tem majhnem čudežu se to nikoli ne zgodi!

Obstojnost je nekje srednja.

Zelo sem navdušena tudi nad dejstvom, da je svinčniku priložen šilček, saj imam velikokrat težavo najti ustrezen šilček za določen svinčnik.

Uporablja se lahko kot svinčnik za obrobo, ali kot šminka. Jaz uporabljam kot šminko.

Minus je mogoče samo bolj slaba izbira barv in mislim celo, da teh svinčnikov UD ne proizvaja več (lahko pa da se motim).

A vseeno dam 5/5 thumbup.gif

Sestavine: Hexadecene Copolymer Myristyl Lactate Polyisobutene Hydrogenated Coco-Glycerides Microcrystalline Wax (Cera Microcristallina) Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax Octyldodecanol Butyrospermum Pakii (Shea Butter) Bisabolol Tocopherol Ascorbyl Palmitate Aloe Barbadensis Leaf Extract Glycine Soja (Soybean) Oil May Contain: Mica Titanium Dioxide Iron Oxides Red No. 7 Red No. 6 Manganese Violet Carmine
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users