Jump to content


Photo

Gloss - LANCOME Color Fever Gloss


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 June 2007 - 04:52 PM

K nakupu me je premamila reklama ki sem jo videla v reviji, kjer je bila ženska namazana s tem glossom ki je na ustnicah deloval fantastična, močna pink shimmrasto bleščeča barva, skoraj fuksija.
Tako da sem kupila enak odtenek kot je bil prikazan v oglasu (321 Dangerously Pink), ki pa me je glede barve nekoliko razočaral, saj je bolj kot ne prosojen in daleč od tega kar se vidi v reklami. Če ga nanesem en sam nanos, je torej prosojen z le rahlim nežnim odbleskom rožnate, a vseeno fajn shimmrast. Če ga nanesem malo več pa že pride lepa roza, shimmrasta-fajn barva, ampak še vedno ne taka kot izgleda v embalaži, a vseeno meni všečna.
Sem pa ugotovila da pigmentiranost zelo varira od odtenka do odtenka, moj je kot že rečeno prosojen, sem pa poskusila enega rdečega ki je kar fajn pigmentiran in na ustnicah pride močna rdeča barva. Tako da pred nakupom velja preveriti odtenek, oziroma prosojnost le tega.
Zelo lepo se nanaša, saj ima tisti poseben, malo večji aplikator ki je meni zelo všeč in celo boljši od navadne gobice, res se bolj precizno namaže ustnice z njim. Eden velikih plusov tega glossa je ta, da je popolnoma nelepljiv, take posebne strukture, ki je pri drugih glossih nisem bila vajena, mogoče bolj redek, ne vem, ampak kot že rečeno nič lepljiv in tak svež deluje na ustnicah, je pa vseeno kar soldino obstojen. Je fajn shimmrast ampak bleščice so fine in se jih popolnoma nič ne čuti, in tudi ko gloss zbledi, ne ostane nič ostankov bleščic na ustnicah ali okoli njih. Vonj je nekaj posebnega, tak nežen citrus mi deluje. Embalaža izredno lepa, elegantna, kvadratasta. Pokrovček tudi kvadratast in se lepo zapira. Natančne cene se ne spomnim, mislim da okoli 23€.

Ocena: 4 (zaradi prosojnosti odtenka ki ga imam)


IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users