Jump to content

Photo

Maske za lase

• Please log in to reply
544 replies to this topic

#541 Marmelada

Marmelada

cca 270 kcal/100 g

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14240 posts

Posted 14 January 2018 - 01:03 PM

Ja sem si samo enkrat dala kokosovo maslo na lase in se spomnim, da sem bila še po 2 šamponiranjih vsa mastna in me je minilo. :D Ampak bom ob priliki spet poskusila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#542 Immortelle

Immortelle

Božanska

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts

Posted 14 January 2018 - 02:59 PM

Jaz sem imela tudi takšne izkušnje s kokosovim maslom.. zadnjič sem pa spet probala, pa sem si 2x šamponirala in je šlo vse dol, lasje in lasišče pa super fin občutek. :)

Tako da bom kar nadaljevala... Od česa je to odvisno pa ne vem, mogoče od šampona, s katerim si pereš? Jaz uporabljam zdaj šampone brez silikonov, ampak ta za izpiranje olja, vseeno vsebuje SLS. 

• 0

ॐ Be a voice, not an echo. 

#543 Matilda

Matilda

Snowflake on fire

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10381 posts

Posted 14 January 2018 - 05:03 PM

Meni je tudi slo vse dol, samponirala sem pa 2x malo bolj izdatno s poceni Terra Naturi samponom. Imam to kokosovo olje iz DMa. Lasje ze malo lepse stojijo ali pa se mi samo zdi. :D
Spomnim pa se, da sem pred leti nekaj olivno olje packala po laseh, tisto se pa zlepa ni hotelo sprati.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

#544 Coco*

Coco*

Dedek Mraz

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 23278 posts
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 January 2018 - 06:23 PM

Olivno ne prodre v las, ampak se samo zadrzi na povrsini.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#545 Kami

Kami

Ginger Mrs. Darcy / Fraser

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15118 posts

Posted 15 January 2018 - 09:32 AM

Meni je tudi slo vse dol, samponirala sem pa 2x malo bolj izdatno s poceni Terra Naturi samponom. Imam to kokosovo olje iz DMa. Lasje ze malo lepse stojijo ali pa se mi samo zdi. :D

ta vikend sem prvič poskusila to olje in res naredi lepše lase. Zraven sem vmešala še 2 žlici medu, malo pogrela, da je bilo tekoče in pustila na laseh dve uri. Šamponirala sem 2x, ampak naslednjič bom poskusila samo enkrat, da vidim razliko.

• 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users