Jump to content


Photo

Pudri


  • Please log in to reply
3354 replies to this topic

#3341 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2017 - 02:49 PM

A res. Meni se nasploh zdita precej podobna, tudi glede prekrivnosti, na prvi vtis pa se mi je zdel Dior malenkost bolj. Noben pa ni polno prekriven. Recimo zdaj, ko imam slabo kožo, si moram pri obeh še dodatno nanesti puder na kritične točke, pa še takrat ni v nulo prekrito.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3342 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 December 2017 - 06:05 PM

V petek sem v Avstriji nabavila tale puder, ampak sem spregledala da ima light reflecting elements. Ko se namažeš je tega precej, tako da zgledaš kot Edward iz Twilight. Ne razumem pointa takega pudra, sej ne moreš tak  javnost?? Se da kaj narediti ali ga lahko porabim samo namesto osvetljevalca? :D

 

mhwake-up-make-up100-lig.png


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3343 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2018 - 05:05 PM

Prebrala sem par zadnjih strani in bi rabila vaš nasvet :) januarja sem naročila TO Foundation serum v odtenku 1.1 P in mi je mašil pore, zato sem začela spet uporabljati Misha BB kremo, ki pa mi na obrazu pusti težak občutek. Poleti nisem uporabljala ničesar, prejšnji teden pa sem zopet poskusila z nakupom pudra, in sicer sem kupila Lorealov True Match v odtenku 1.5 N, ki mi je zopet naredil izbruh mozoljev  :verymad:  Tukaj pa vidim, da hvalite Lancomove pudre. Katerega mi priporočate? Želela bi nekaj srednje prekrivnega, brez da pušča težek film na koži. Kožo imam sicer precej čisto, le pred menstruacijo dobim mozolje na bradi. Gledala sem Teint Visionnaire in Teint Miracle.


  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#3344 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 October 2018 - 05:12 PM

Sem imela oba, mogoče ti tole kaj pomaga: http://www.cudovita....=8995&p=1195186


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3345 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2018 - 05:14 PM

Ce imas drugace cisto, poglej ocene za Skin Feels Good. Sem zasledila nekaj pohval. Za mozolje pa korektor, da s tezkimi pudri ne obremenjujes kar cele lepe koze :)
Od BB je pa meni fajn Skin79. Roza ali zlata. Sta lazji od Misshe.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3346 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2018 - 05:40 PM

Hvala obema :)

 

Jina, se, prebrala in se ravno zaradi tvoje objave, bol nagibam k Visionnaire.

 

Podgana, mogoče veš ali imajo Skin Feels Good tudi v Milerju? Bi rada prej preverila odtenek in teksturo, ker Lancome je malo večja investicija, vsaj zame. Mi mogoče glede na odtenke, ki sem jih navedla zgoraj pri Lorealu in TO, lahko svetuješ glede odtenka pri Lancome? Ali pa katera druga seveda :) Sem pogledala tudi ti dve BB kremi, ampak na Cosdna vidim, da imata eno potencialno komodegeno sestavino (isopropyl palmitate) ocenjeno s 4. Se bojim, da bi mi mašila pore. Sicer se mi tudi zaradi komodegenih sestavin mašijo samo na bradi, ampak vseeno ne izgledam lepo s tistimi velikimi rdečimi bunkami. Imam pa korektor od Maybeline Fit me in kar dobro opravi nalogo.


  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#3347 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2018 - 05:45 PM

Imajo v Mullerju. Meni Skin79 ne masi por, medtem ko mi Missha PC masi. Ni nujno, da ti bo vsaka pa malo je ta lestvica tudi iz riti potegnjena :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3348 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 28 October 2018 - 05:51 PM

Sedaj vidim, da Skin Feels Good vsebuje tochoperol, ki je skupna komodegena sestavina TO in Lorealu, ki sta mi mašila pore. Oh well! Ok, potem pa bi si mogoče res naročila Skin 79. Veliko berem tale forum in vidim, da si kar strokovnjakinja, tako da ti zaupam ;) te BB kreme nimajo odtenkov, kajne? Jaz sem kar svetla sicer, ampak nisem vampir :D mislim, da se bom glede na prebrane ocene odločila za roza varianto.


  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#3349 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 04 November 2018 - 10:38 PM

Tokoferol načeloma ni komedogena sestavina. To je vitamin E, antioksidant. Tudi, če ti zaradi narave sestavine (je olje) teoretčno maši pore, ga je v izdelku tako malo, da ti ga ne bo :). Je predrag za kake visoke koncentracije. Pa seveda je tudi zgornja omejitev, koliko ga izdelek lahko vsebuje, je le aktivna sestavina.

 

Zdaj sem na hitro preletela sestavine Lorealovega pudra. Velika verjetnost je, da ti težave delajo silikoni (glavna sestavina podlage pudra). Tu pa ne gre drugače kot po postopku poskusi-vidi rezultat. Lahko ti pač samo tekstura pudra (celotna formulacija) ne paše in ti zacementira kožo, lahko ti dišava draži kožo in posledično sproži akne...


Edited by Izgubljena, 04 November 2018 - 11:03 PM.

  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#3350 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 10 November 2018 - 09:22 AM

Izgubljena hvala za mnenje :) tudi Missha bb crema vsebuje silikone, pa mi ne maši por niti malo. Verjetno je res najbolj zanesljivo poskusiti in čakati rezutat. Škoda mi je samo vseh produktov in denarja, zato bi želela odkriti, kaj točno mi maši pore. Še enkrat hvala :)


  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#3351 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 13 December 2018 - 09:20 AM

A še kje po ugodnejših cenah prodajajo Diorjeve pudre, razen na Feelunique? Mojega odtenka že celo večnost ni na voljo.  :glare:


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3352 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2019 - 10:49 AM

ITCosmetics_CCCream_Hero_d.jpg

Mislim, da sem obljubila, da bom poročala kako mi bo tale puder, torej... :)

 

Mene so za nakup prepričale odlične sestavine (glycerin, niacinamide, vitamin C, snail-secretion filitrate) in pa SPF zaščita 50. Odtenkov bi lahko bilo več na razpolago (ampak mislim, da delajo na tem), jaz imam fair light, ki ima roza podton ta je najsvetlejši obstaja še fair, ki pa je bolj rumen. Ti v srebrnih tubah so za normalno kožo, v roza tubah so za glowy (je tak minimalen shimmer vmes), sem sprobala na roki, ampak to se res svetiš (preveč za moj okus), obstaja še zelena verzija, ki matira, je za tiste z mastno kožo.

 

Meni je podlaga všeč, ker je lahka in da se lepo blendati, se pravi je lahko tudi bolj prekrivna, če se to želi. Mi je pa obvezna uporaba gobice, ker se mi zdi, da se samo s prsti ne vpije lepo v kožo. Vonj je tudi ful simpatičen, minimalen, limonast. Pa pumpico ima kar je itak najbolj fajn. Bom še kupila, čeprav zdaj me mika tudi verzija od maybelline, ki naj bi bila dupe, ne vem pa kako je kaj sestavinsko.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3353 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 April 2019 - 10:54 AM

Hvala Emily za info. Jaz sem ga že gledala, pa se potem nisem odločila, zaradi cene. Čakam na ta maybelline, če bo dopelo kaj do nas in seveda v normalnih odtenkih. 

Ful me moti, da se pri nas v drogerijah večina odtenkov začne pri natural, ali pa beige, kaj svetlejšega pa že moraš imeti precejšnjo srečo. Rozasti podtoni pa so tudi že čudež. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3354 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2019 - 11:06 AM

Ja cena je res višja, sploh ker je samo 30ml notri in se hitro porabi (cca 38€). Jaz sem ga dobila za malo čez 20€, ker sem imela neke kode in točke. Zdaj spet zbiram te beauty točke pri eni od drogerij, da naslednjič koristim pri takih nakupih, sicer se pa strinjam da je malo pretirana cena. Se kar splača počakat na kakšne popuste. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3355 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2021 - 09:34 AM

A je katera probala Nouba pudre? So zdaj zelo oglaševani med instagramerkami. Imam tisti salon, ki jih prodaja, v bližini in bi mogoče šla pogledat. 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users