Jump to content


Photo

Spreji za lesk las


  • Please log in to reply
247 replies to this topic

#21 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 12:53 PM

ja! zato sm se pa zmedla,ker sm misnla,da ti je dilema svetovala tega in pol mi ni blo jasn zakaj ga imenujeta ak!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 12:53 PM

Jap, to je ta sprej ... men je čist noro fenomenalen. biggrin.gif Jaz imam po njem tako svilene in omamno dišeče laske, da si jih skos voham in gladim. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 12:55 PM

sj je vse full dobr in to,...doma mam ene 10' balzamov k se ne spirajo ampak jz ne vem,če je to ok za likat...res bi mi2 rable neki k prou ščiti tud pr likanju!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 01:02 PM

Ja, vem da bi midve rabile nekajza zaščito pri likanju, ampak če nič ne najdem. sad.gif Sej se bom šla strižt zdle v roku 14 dni, pa bom malo po salonu povprašala kaj priporočajo oz. kaj oni uporabljajo in če ne bo absurdno drago, bom nabavila, pa potem poročam.

Sicer pa sama uporabljam pri likanju tole Gliss Kur zadevo za konice, ki ima notr silikon ... da vsaj malo zaščitim lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 November 2005 - 01:05 PM

sam pazte tole... kolk enih "različnih" izdelkov je od Gliss Kur-ja Hair Repair
evo:

Repair shampoo
Repair conditioner
Express repair conditioner
3 Minute Intensive treatment
Structure repair creme
Direct repair treatment
Reflex shine treatment
Intensive repair treatment
Heat activated repair treatment
Shine tonic
Repair Styling Mousse
Repair Styling Hairspray
Repair Styling Gel

... in tud slučajno ne piše v kakšnem vrstnem redu naj bi si kej gor dal... ne štekam, zakaj je tolk različnih zadev...

ok lak (za une z bolj mastnimi), pena za une z suhim lasiščem, sam pol maš pa:
[b]Intensive repair treatment:

IPB Image

3 Minute Intensive treatment:
IPB Image

Direct repair treatment:
IPB Image

al pa če to človeka čist zmede... a je katero od tega recimo maska? Glede na to, da so to neke kreme, ki jih pustiš delovat na laseh IPB Image
  • 0
Posted Image

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 01:07 PM

Tretja (ta v lončku) zihr je maska, druga pa tudi, samo da je pač v tubi. Obe se spirata in obe sem že preizkusila in sta dokaj fajn. Ta taprva stvar pa nimam pojma kaj je, niti ne vem če se spira ali ne, ker je sploh še nisem videla nikjer.

Sicer pa meni maske od Gliss Kur niso bog ve kaj ... sploh tista za blond lase me je na celi črti razočarala ker ful ni nardila tak fajn mehkih las ... jst mam zelo suhe in rabim res kvalitetne preparate. Ima pa zato Gliss Kur krasne balzame, ki se ne spirajo in lake za lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 03:35 PM

jaz tud ne vem kaj bi bla tista ta prva tuba!
mogoče je zaprobat ta sprej za lesk od welle...ne vem,no.Tista,ki ga ima....a se nanese kot lak za lase,al je v šprici?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#28 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 25 November 2005 - 04:07 PM

je kot lak za lase, ful je majhna pakunga pa res men je cist zanic, sem ga samo enkrat uporabila, pa mi je zmastil lase zlo, ce hoces ti ga za 500sit prodam
  • 0

#29 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 04:22 PM

QUOTE(rozica)
je kot lak za lase, ful je majhna pakunga pa res men je cist zanic, sem ga samo enkrat uporabila, pa mi je zmastil lase zlo, ce hoces ti ga za 500sit prodam

oj,full hvala,samo ga ne rabim nujno,mi je bolj pomembno kupit kak balzam, plus,spomnila sem se da mam od londe(babica mi je kupila,ko je bila pri lassani biggrin.gif ) sprej za lesk las!!!! čist sm pozabila na njega!!!
tko,da lahko povem,da je dober!!! Dober je,pa full diši
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#30 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 November 2005 - 09:27 PM

Em, pa kaj ni Beyonce oglaševala neko stvar, ko je za likanje las?
  • 0
user posted image

#31 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 09:57 PM

QUOTE(Metuljcica)
Em, pa kaj ni Beyonce oglaševala neko stvar, ko je za likanje las?

jha,hot glatt,al neki tazag,v rozasti flaški je
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2005 - 12:24 AM

Jodlehihi mATER sm pijana kopes na OIROKI NA POROKI SM MISLA ... JODLEHIHIHI ... ZAKON je soati ej spari zakon ej sgar stari staru staerui taro STARI STARI STARI zakon stari ej res zakon.

Amen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 November 2005 - 12:48 AM

QUOTE(DiLeMa)
Jodlehihi mATER sm pijana kopes na OIROKI NA POROKI SM MISLA ... JODLEHIHIHI ... ZAKON je soati ej spari zakon ej sgar stari staru staerui taro STARI STARI STARI zakon stari ej res zakon.

Amen.

Umiram. biggrin.gif:D:D:D:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 November 2005 - 03:34 AM

hahahhahahha,sj ne morš vrjet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2005 - 09:12 AM

Oooohh my god ... js res nisem normalna. oops.gif Takoj zdle ko sm vstala sm pomisla 'Fak!! Jst sm bla včeri enkrat ponoč na forumu!!' Mi je blo že kr jasno kake sm mogla pisat ... biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 November 2005 - 09:13 AM

Dobro jutro,

ni panike.... biggrin.gif
  • 0

#37 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2005 - 10:19 AM

jaooo, dilema laugh.gif smehi.... biggrin.gif
  • 0

#38 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 November 2005 - 11:40 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

dobra si mi DiLeMa.....kaj si sploh hotela povedat....? biggrin.gif
  • 0

#39 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 November 2005 - 02:21 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jodlehihi mATER sm pijana kopes na OIROKI NA POROKI SM MISLA ... JODLEHIHIHI ... ZAKON je soati ej spari zakon ej sgar stari staru staerui taro STARI STARI STARI zakon stari ej res zakon.

Amen.


Se mi zdi da nekaj takega:

Jodlehihi mater sem pijana kot pes. Na poroki sem misla jodele hi hi (vrjetno je bila na poroki biggrin.gif ) zakon je ???? ej stari zakon ej stari stari stari (potem je še stari htela napisat pa ji ni uspelo biggrin.gif ) zakon stari ej res zakon. Amen. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#40 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 November 2005 - 06:14 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jodlehihi mATER sm pijana kopes na OIROKI NA POROKI SM MISLA ... JODLEHIHIHI ... ZAKON je soati ej spari zakon ej sgar stari staru staerui taro STARI STARI STARI zakon stari ej res zakon.

Amen.


Hehehehe, stara zmagala si!biggrin.gif biggrin.gif Sicer sem bla včeraj v sličnem stanju kot ti biggrin.gif ampak nisem bla tak domiselna, sem šla rajši spat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif hehehe
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users