Jump to content


Photo

Katere barve za lase uporabljate?


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 November 2005 - 09:35 AM

Katere barve za lase uporabljate in kako ste z njimi zadovolne?

Jaz še nisem našla svoje idealne barve, sem pa blond oz. svetla in imam kar probleme s temi blond barvami.
  • 0

#2 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 21 November 2005 - 09:44 AM

Uf, jaz sem imela že vse mogoče na laseh. Naj izpostavim samo nekatere; najboljše so Joico, najslabše Schwarzkopf. Zelo dobre so udi Keune, trenutno pa uporabljam Brelil (iz trgovine Estela v BTC), ker so cenovno zelo dostopne. Barva me frizerka.
Aja, še odtenki zlate, medene blond.
  • 0

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 November 2005 - 09:52 AM

Brelil prvič slišim, ali imajo oddtenek medene - blond? Takega si jaz želim. Kje točno v Btc-ju pa je ta trgovina??
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 10:30 AM

Barva - platinasto blond. Včasih se barvam v salonu (ne vem ktere barve uporabljajo) če se doma pa uporabim L'Oreal Feria ali pa Wella Safira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 November 2005 - 10:44 AM

Dilema št. barve od Safire in od Loreala, ki jih uporabljaš? A sta ti tedve barvi o.k.?
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 10:45 AM

Številke nimam pojma ... Feria Color Booster je v odtenku Silver Blond, kateri odtenek pa je tista od Welle pa se ne spomnim ... jo prepoznam po embalaži.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 November 2005 - 10:58 AM

Jaz sem imela sedaj Annyer 4-9 Medeno, in je kr o.k. samo jaz bi še bolj medeno.
  • 0

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 November 2005 - 11:19 AM

garnier nutrisse črno modra
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 11:37 AM

Verja ... Feria Color Booster ima tri blond odtenke ...

IPB Image

Jaz imam srednjega (silver blond) mogoče bi lahko ti poskusila levega - bronze blond (malo, ampak res malo vleče na bakreno) ali pa desnega - golden blond (zelo topel zlat odtenek)?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 21 November 2005 - 11:46 AM

feria color booster 46
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 11:47 AM

Haruka kter odtenek je to?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 November 2005 - 01:19 PM

Dilema, sem že poskusila levega in sem bila malo preveč oranžna smile.gif
Drugač sem pa že sprobala vse žive barve za lase. Tko, da bom kmalu obupala. Mislim, da bom probala še eno od Garnierja pa ne vem kako se ji reče, bom pogledala po netu, pa bom priprela slikico.
  • 0

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 November 2005 - 01:27 PM

Tale barva http://www.garnierbe....co.uk/_en/_gb/

7 Very light Brown
  • 0

#14 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2005 - 02:16 PM

garnier nutrisse n.46 hibiskus rdeča (po moje rdeče-rjava)
Bom pa navrjetneje menjala, zdi se mi, da mi ob barvanju izpade preveč las ermm.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#15 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2005 - 02:40 PM

Jst jih sploh ne uporabljam laugh.gif So pa baje Keune dost u redu 8)
  • 0

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 November 2005 - 03:07 PM

dilema,jaz pa sem si predtavljala,da imša bolj belo-sivo,srebrnkasto barvo las,sem mislila,da je platinasta taka...hm....je pa tista ta srednja od l'oreala fajna,ker ni ne medena oz. ne vleče na toplo blond in ni bela blond...nešto između-tko nevtralna je., wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2005 - 03:11 PM

js priporocam XXL barve, loreal al kaj je ze? mogoce swarckopf ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 03:20 PM

QUOTE(rea)
dilema,jaz pa sem si predtavljala,da imša bolj belo-sivo,srebrnkasto barvo las,sem mislila,da je platinasta taka...hm....je pa tista ta srednja od l'oreala fajna,ker ni ne medena oz. ne vleče na toplo blond in ni bela blond...nešto između-tko nevtralna je., wink.gif


Rea sej nimam jst čist take barve kot jo ima ta ženska na ovitku barve ... na moji glavi pride drugače, manj sivo.

Recimo da mam trenutno približno tako barvo las:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 03:21 PM

QUOTE(*pikica*)
mogoce swarckopf  :?


Misliš Schwarzkopf? biggrin.gif Men so tud kul te barve ... predvsem zelo obstojne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 November 2005 - 03:24 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(*pikica*)
mogoce swarckopf  :?


Misliš Schwarzkopf? biggrin.gif Men so tud kul te barve ... predvsem zelo obstojne.


ja hvala ;) ni se mi dal razmisljat kako se pravilno napise tongue.gif vazn da se mi razumemo biggrin.gif ja, pa rdeci odtenki ful lepo pridejo na blond lase, ce se odlocis da postanes rdecelaska wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users