Jump to content


Photo

Tonik - GREEN LINE Lift Stimulative


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 April 2008 - 10:12 AM

IPB Image

AQUA, GLYCERIN, PANTHENOL, CAMOMILLA RECUTITA, SODIUM LACTATE, LACTIC ACID, SERINE, SORBITOL, DISODIUM EDTA, IMIDAZOLIDINYL UREA, TEA LACTATE, ALLANTOIN, UREA, SODIUM CHLORIDE, METHYLPARABEN, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, POTASSIUM PHOSPHATE.


Iskala sem tudi nov tonik ;-) in sem se odločila za tega. Z nakupom sem zelo zadovoljna. Kot prvo, ima tonik res super sestavine, je nežen, s pomirjevalnim panthenolom in vlažilnim glicerinom, vsebuje pa tudi kamilico in allantoin. Tudi odsotnost dišav mi zelo ustreza. Tonik je zelo lahek, obenem pa super navlaži mojo kožo. Do te mere, da ne rabim sploh kakšnega seruma/kreme čez. Všeč mi je tudi to, da ne pušča popolnoma nobenega filma, le žametno in gladko kožo - bi mogla 2x pomisliti, če mi je kateri tonik sploh pustil tako mehko in gladko kožo na otip. Zelo privlačna mi je tudi embalaža, katera se mi zdi ena izmed lepših od embalaž za tonike. Pokrov je na navoj, kar me sploh ne moti. Količina je 200ml, cena pa okoli 5 eur.

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users