Jump to content


Photo

Restavracije/lokali - dobre in slabe kritike


  • Please log in to reply
2833 replies to this topic

#41 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 22 March 2005 - 04:52 PM

Hehe Kim hudoba! biggrin.gif wink.gif Ej jst grem na kavo kamorkoli, samo da je družba kul ... ti kr izberi plac, jst sem itak vesela ker sem danes izpit nardila in me nič ne more iztirit ... tud v Istanbul grem, če je treba! biggrin.gif[/quote]

Bravo!!!!!!!!!!!!Cestitam!!!!IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2005 - 08:54 PM

[quote=Kim]aaaaaaaaaaaaaaaa stara moja ČESTITAM *se odveselja suče nastolčku*
um um um ...hja če maš odvečnega časa kej ta tedn do četrtka popoldne se mi javi..drgač pa druh tedn po torku biggrin.gif
lokal zberem jst twisted.gif [/color]

Hehe ju3 me ni doma, sem staremu oblubla, da grem z njim v Avstrijo nek brusilnik iskat in naju zihr ne bo do večera ... boga jst. Sicer se bom še v H&M ustavla (yeeeeeahh biggrin.gif ) ampak z mojim fatrom po trgovinah letat je isto kot ... hmmm ... rečmo sam da morš met leklene živce in veeelik kondicije (najbolš da si svetovni podprvak v maratonu - prvi ne morš bit, je že moj stari). rolleyes.gif

Tak da bom povedla če bo čas ta četrtek, če ne te pa kr nasledno sredo zahaklam! biggrin.gif Lokal pa ... no ja, sem obupala in je izbira prepuščena tebi ... mah, sej ti zaupam, a veš ... laugh.gif wink.gif

Pa hvala vsem za čestitke ... res, prav dan ste mi polepšal. oops.gif wink.gif
  • 0

#43 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 23 March 2005 - 06:34 PM

dobr tekanje gor pa dol.....pa kašenga jodlerčka ustav laugh.gif
hehe....um....le zahakli me v torek al pa sredo....ker bom pol od petka dalje spet nedosegliva oops.gif ....
jao..lej kaj je rekla...da mi zaupa biggrin.gif ..kjuto, ampak verjetn nama približn niso enaki lokali všečsmile.gif..nima veze važna je družba

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#44 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 March 2005 - 07:43 PM

QUOTE(Nikita007)
Merkatorjeva menza v Šiški je kar ok. Imajo ful veliko izbiro solat.

mishka, najbrž si spregledala, pa te še enkrat vprašam, ker me ful zanima in sem imela interes enkrat v bližnji prihodnosti iti tja - kitajska v CityParku. S čim se ti je zamerila?


Oprosti, ker sem spregledala oops.gif
Ja po mojem mnenju je slabša izbira in pa cene mogoče malo dražje. Sicer je res, da sem jaz navajena na našo kitajsko, tako da ne vem ali bo tebi všeč. Drugače mi pa tudi ambient ni všeč, samo mogoče je bolje, da sama preizkusiš pa potem poročaš wink.gif
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2005 - 04:25 PM

Ok, bom probala enkrat zdaj v bližnji prihodnosti in poročam. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 28 March 2005 - 03:13 PM

jaz sem sla v petek spet v City Park v menzo :thumleft:
Solatka, pijaca in neki sojini polpeti pa sem dala 950sit laugh.gif

Super!
  • 0

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 March 2005 - 04:11 PM

Glede te menze v CityParku sem slišala same pohvale. Bo treba sprobat, ja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 March 2005 - 08:39 PM

na bone cantina mexicana. res je, da se dobi 'le' predjed in glavna jed (torej umanjka sladica), ampak sem dobla res ogromno glavne jedi, tko, da sem se res napokala. laugh.gif drugače pa mi ga ni čez domačo mehiško z veliko improviziranja, dopade se mi tut joe penas, če odštejem rahlo cefranje živcev, ko tam ješ za bone. smile.gif meson don felipe mi je tut fajn, španska hrana. kr v redu mi je tut turška, ydliz han al neki takega. pa full dober pastichio so meli v plečnikovem hramu. kitajske hrane sm se pa že malce prenažrla.
  • 0

#49 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 28 March 2005 - 10:09 PM

Uauuuu najprej moram povedati da sem zelo presnecena da se je odprla tudi tema o kuhanju in vsem kar pase zraven...Ocitno me spet kar nekaj casa ni bilo... ohmy.gif bo treba veckrat pokukat na tralalalalala3 forum...

Kot vidim tece tukaj beseda katera je kul restavracija in katera ne...nazadnje da me je zelo navdusila je bila Nobile z svojo kakovostjo hrane in seveda prijaznostjo kelnarjev...urejena v stilu Toscana in prav priporocam jo vsem kateri ste pravi gurmani...

  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 September 2005 - 11:18 PM

Ful dobra gostilna je tudi Guliver ( http://www.guliver.net/ ). Jest se da tudi na bone - vsak dan imaš na voljo tri menije (in res se za vsakega kaj najde) - če pa od teh treh nobenega ne maraš, pa na bone lahko ješ kaj iz stalnega menija. Osebje je ful prijazno, pa prijeten ambient. Hrana je pa ena a. Jaz ful rada grem tja!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 08:34 PM

Naj nahitro omenim Jovota, pa bar Gaj v Bežigradu. Več pa drugič.
  • 0

#52 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 October 2005 - 09:58 PM

Trenutno mi pade na misel le lokal kjer sem našla las v pici - Al Capone v Evroparku.
  • 0

#53 Ninica

Ninica

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 November 2005 - 03:16 PM

men je tut ful fajna kitjska na dolenjski..res...smo prav domači že tam...
drgač pa mi ni fajna hrana v sparovih restavracijah..vse isti okus..pa nimam rada hrane na dostavo..aja..najbolj zanič hrana je pa bla v kitajski na poljanski ulici-pa folk pravi ka vse so našli not...bljelk,fuj
  • 0
Ko se rodiš so vsi veseli.
Ko umreš so vsi žalostni.
Ko živiš jim je vseeno.

#54 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 05 November 2005 - 05:23 PM

Torej, da še jaz podam malo mnenja:

> picerija in gostilna Jurman: imajo dobre pice, pa tudi ostale jedi so super, nimam pripomb smile.gif
> picerija Laterna: po mojem mnenju ena boljših picerij v Lj (tudi na bone), pa še ful so mi prijazni smile.gif
> restavracija Via Bona (na bone): zeeelooo dobri menuji, dosti izbire
> kitajska restavracija na Brezovici pri Lj.: dobra hrana, velike porcije (vsaj zame) smile.gif smile.gif
> picerija Foculus: solidne pice (tudi na bone) smile.gif
> Imperio Mexicano (na bone): bila sem 1x tam, pa ne vem, če bom še kdaj šla. Saj hrana ni slaba, ampak postrežba je pa drugo... rolleyes.gif
> španska restavracija Meson Don Felipe: lahko rečem samo super! Res, hrana odlična (s fantom sva bila nekajkrat tam na večerji, in vzameva menu za 2, kjer je več različnih jedi, in se kar fajn naješ.). Cene so tud solidne, postrežba je pa tud super. Majo tud na bone, ampak te variante še nisem preizkusila. smile.gif smile.gif smile.gif

OK, dosti zaenkrat. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#55 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 November 2005 - 10:57 PM

Pa sem se spomnila enega dobrega lokala: MEGADELIS v mariborskem Koloseju. Ful dobri sendviči, ki ti jih sestavijo tako kot želiš. Pa zelo prijazno osebje. Enako te tretirajo ali ješ na bon (mimogrede stane 360 SIT) ali pa ne. Samo ambient je pač tipično kolosejevski, kar mi ni najbolj všeč.
  • 0

#56 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 November 2005 - 12:26 AM

kaj pa 'mojih 5 minut'? me full firbec matra-ne vem zakaj-saj ni nič konkretnega za jest ampak bi si šla malo napast oči in kaj pošnofat in kej tko za hec pojest.
Kok kej sendviči stanejo na bone/ al pa brez? Pa kaj dobiš vse na bon?Pa kok je bon? oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 November 2005 - 07:20 AM

Mene so razočarali v 5 minut. Piše eno, dobiš drugo. Imajo kup menijev (sendviči so dobri), ampak kaj, ko potem dobiš čisto drugo stvar kot naročiš. Tam sem bila enkrat in nikoli več.
Pa če se ti mudi, to ni pravi izbor - ker sendviča ne dobiš pri blagajni, ampak te postrežejo. In to precej traja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 November 2005 - 01:09 PM

QUOTE(sonchika)
Mene so razočarali v 5 minut. Piše eno, dobiš drugo. Imajo kup menijev (sendviči so dobri), ampak kaj, ko potem dobiš čisto drugo stvar kot naročiš.

kaj pa je vse v meniju?a niso samo sendviči?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#59 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 November 2005 - 01:59 PM

Vidiš, tega pa nisem odgovorila. Je sendvič in kakšna solata. Aja, pa krof.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#60 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 14 November 2005 - 03:27 PM

Včeraj sem bil na Hrvaškem, v Istri: konoba v Bušćini je dobra, njoki s tartufi so bili super, pa domač pršutek. V Lj pa je treba iti na sendvič v Paninoteko (Čevljarski most, pri Vodebu). Ful so prijazni, tudi dobre dnevne juhe imajo za ne preveč fičnikov. Pa Illy kavo, bi skoraj pozabil.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users