Jump to content


Photo

Kaj najraje jeste za zajtrk?


  • Please log in to reply
465 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 February 2006 - 11:16 AM

- mlečno: jogurt ali pa kornfleks
- sadje: najraje banane
- pregrešno: kruh in salama...
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 February 2006 - 11:21 AM

Najraje maslo in med na kruhu. Ampak tega ne smem, zato jem sadje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 09 February 2006 - 11:24 AM

Po moje mora biti zajtrk kraljevski. Nerodno je, da med tednom ni časa za ves obred. Sobote in nedelje, sploh pa počitnice, so druga pesem.
Kava, sadni sok, jajčka in še kaj, toast, maslo, kakšna salam'ca ali pa losos. Pol pa vse to zaliješ s šampanjcem. In kozarec sploh ni zadosti... biggrin.gif
  • 0

#4 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2006 - 11:43 AM

ne predstavljam si zajtrka brez sadja. moj alfa in omega.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 February 2006 - 11:49 AM

Uhh, Errol ... tole je pa res kraljevski zajtrk! wink.gif

Jaz pa ne morem jest takoj ko vstanem, ker mi je slabo ... prvi dve uri nikoli nič ne dam v usta, samo pol litra vode spijem, tako da je moj prvi obrok praviloma kar kosilo. Če pa že vstanem zgodaj in imam dovolj časa, pa pojem Vitalinea polnozrnati kornfleks z mrzlim mlekom ... to mi je sploh ena najljubših jedi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 09 February 2006 - 11:52 AM

:farao:

Dilema,

pregovor pravi: zajtrkuj kot kralj, kosi kot grof in večerjaj kot berač. biggrin.gif
  • 0

#7 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2006 - 11:54 AM

QUOTE(Errol)
Pregovor pravi: zajtrkuj kot kralj, kosi kot grof in večerjaj kot berač. biggrin.gif

na dan je treba imeti 5 obrokov, kam pa malico stlačiš?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#8 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 09 February 2006 - 11:56 AM

Vem, vem, da rabimo pet obrokov. NImam časa za redno hrano, zato se omejim na zajtrk in kočerjo.
  • 0

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 February 2006 - 12:01 PM

najraje mam kak izviren toast ali pa jajčka na oko, mlečni riž (pa ne iz vrečke). običajno ne jem dovolj zgodaj, da bi se temu še reklo zajtrk, zato zravem pomulim še kakšno fajno mešano solatko.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 February 2006 - 02:23 PM

Men se pa dogaja, če jem samo sadje za zajtrk, da sem pol ful ful bolj lačna čez dan.
  • 0

#11 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 February 2006 - 03:55 PM

Najpogosteje (ko so jutranja predavanja) jem čokolino ali cornflakes- najhitreje se naredi, pa ravno dovolj je, da ne greš s praznim želodcom od doma. Sicer pa ko se mi ni treba zjutraj zgodaj vstati najraje jem kakšen kruh namazan ali z medom, ali z marmelado ali z nutelo. Poleg pa jutranja kavica z mlekom. biggrin.gif Sadje pa si navadno vzamem s sabo na fax za malico (kakšno jabolko ali mandarine).
  • 0

#12 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 09 February 2006 - 04:01 PM

samo belo kavo in kak marmeladni rogljiček
  • 0

#13 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 February 2006 - 04:37 PM

Mmm, meni je pa zajtrk prav v užitek, posebej če si lahko vzamem veliko časa zanj. Ampak jem vedno, pa naj bo ura 5 zjutraj.

Najraje črn kruh z ramo in kakšno marmelado iz črnega ribeza, mnjami, zraven kakav ali kavo s trikrat toliko mleka. smile.gif
Rada si tud ocvrem jajca, redkeje pride na vrsto čokolešnik ali corn flakes.

Sadje pa mi paše samo polet, narezano na koščke in prelito z jogurtom.
  • 0

#14 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 February 2006 - 04:40 PM

QUOTE(_M_)
Sadje pa mi paše samo polet, narezano na koščke in prelito z jogurtom.


joj, _M_, mi skomine delaš ... biggrin.gif banane, prelite z navadnim al pa sadnim (češnja, jagoda, breskev) sojinim jogurtom .... :love7:

približno enkrat na leto se spomnim, da mi paše čokolešnik, in si takrat pol kilsko vrečo kupim, ki traja kakšno leto.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 February 2006 - 06:14 PM

.
Jaz ne maram nič jesti za zajtrk, me kar naduva. Edino kavo spijem.
Če pa vem, da dolgo ne bom nič jedla in da bi blo fajn dat kaj v želodec, pa ponavadi toast in kakšen namaz ali pa sadje (ponavadi banana ali pa mango).



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 09 February 2006 - 06:49 PM

mleko ali pa jabolko
  • 0
I am falling between dreams and reality

#17 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 09 February 2006 - 07:38 PM

Čokolino. biggrin.gif Če pa delam po cel dan, pa jem zjutraj kruh z nutello in kakav. Brez čokolade pri meni ne gre. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#18 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 10 February 2006 - 01:58 PM

Meni je tudi zajtrk najljubši obrok dneva in ga nikoli ne izpustim. Ne vem, enostavno mi paše zjutraj jest. Čez teden imam na žalost za to samo kakšnih 10 minutk, ker se mi mudi na fax, tako da ponavadi kakšno štručko namočim v belo kavo, zmešam kakšne kosmiče, že od malega sem velik čokolino-ljubec, kakšno sadje, ipd. Čez vikend in ob frej dnevih pa si privoščim! Tak da si takrat skuham kakšen mlečni riž, muesli s sadjem, jajček na oko, toastki z dodatki, omletke... (Ne vse v istem obroku, se razume ;)) In kakšna Sobotna priloga zraven - perfect day!!! :sunny:
  • 0

#19 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2006 - 03:46 PM

QUOTE(callista)
Čokolino.  :D  Če pa delam po cel dan, pa jem zjutraj kruh z nutello in kakav. Brez čokolade pri meni ne gre.  :D


se podpišem wink.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#20 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 10 February 2006 - 08:06 PM

brez zajtrka jaz neham delovat že nekje okoli 9h-10h, tko da mi je v bistvu to najpomembnejši obrok. sej ne da jem neke ogromne zajtrke ampak ni pa varjante, da bi ga spustila
pa obvezno mora vsebovat kellogg's special K z rdečimi sadeži
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users