Jump to content


Photo

Krema/Body Butter - LOGONA Oriental Body Butter (Granatno Jabolko & Sezam)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 May 2007 - 04:26 PM

Tole je ena za moje pojme naravnost prekrasna zadevščina, gre pa za zelo gost, putrčkasto svilenkast body butter, ki me je najprej očaral s svojim naravnost prekrasnim orientalskim vonjem, ki ni niti malo osladen ali zatohel oz. zakajen, ampak tak omamen, ravno prav sladkast, zelo prefinjen, skoraj kot kakšen parfum. Body butter je kljub gostoti izredno dobro mazljiv, saj se razmaže takorekoč brez truda (in se ga zato porabi izredno malo) in kljub zelo hranljivim sestavinam (karite maslo že na drugem mestu, potem še kakavovo maslo, čebelji vosek, palmino, sezamovo in jojobino olje) se izredno hitro vpije, tudi v mojo ne preveč suho kožo. Ne pušča mastnega filma, le izredno mehko, gladko in voljno kožo z zdravim sijajem in čudovitim ter presenetljivo obstojnim vonjem, kar je še dodaten plus. Poleg že prej naštetih naravnih olj, vsebuje butter tudi veliko vlažilcev in ekstrakt granatnega jabolka. Meni se zdi dotični butter primeren za čisto vsak tip kože, namreč po mojem mnenju bo odlično nahranil tudi izredno suho kožo, vendar pa nikakor ni pretežek in zato po drugi strani ne bo zapacal normalne kože, kot je moja. Embalaža je lonček, zelo lušten na pogled in čisto fajn za uporabo - pač standardna pakunga za body butterje. Cena za 200ml ni ravno ugodna, je pa povsem primerna visoki kvaliteti proizvoda - 10.80€.

Naj še posebaj omenim, da nosi izdelek certifikat BDIH za kontrolirano naravno kozmetiko, ki je brez sestavin sintetičnega ali živalskega izvora.

5/5


IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 September 2007 - 10:55 AM




Jaz mam pa žal malo drugačne izkušnje s tem BBjem, kot moja predhodnica. Sestavinsko je že tako ona povedala vse o tem izdelku, ki je torej zelo kvaliteten. Mene najbolj moti pri njemu mazljivost - ni ravno najbolj mazljiv, kaj kmalu začne biti nekako lepljiv. Potem pa sledi druga neprijetna zadeva - izdelek se meni sploh ne vpije, tudi, če ga resnično minimalno nanesem. Kar obsedi mi gor - najprej, ko si ga razmazujem, ga na koži kar naenkrat "zmanjka" (tako da tudi kakšno daljše razmazovanje ne pride v poštev), ko pa se kasneje dotaknem kože, pa je ta izredno lepljiva in mestoma mastna. To mi ekstremno ni všeč. Zato uporaba pride v poštev zgolj pred spanjem, ko se kmalu po nanosu oblečem. To dvoje me izredno moti. Po drugi strani ima pa izdelek eno zelo pozitivno stran, ki za moje pojme prednjači pred tema prejšnjima negativnima - odlično mi nahrani mojo res suho in zahtevno kožo - kar uspe resnično peščici izdelkov. Če pomislim, je tale prvi, po Vichy Lipidiose2, ki mi jo v tolikšni meri nahrani, da je koža lepo gladka, nič izsušena. Tako da tukaj je v mojih očeh pridobil velik plus. Tudi z vonjem sem sprva imela težave - nisem se mogla odločiti ali mi diši ali pa me asociira na vonj motornega olja. :-) Vonj je vsekakor precej specifičen, sem mnenja, da marsikomu ne bo dišal, vsaj ne na prvo žogo. Jaz sem se ga sedaj privadila in mi je celo prirasel k srcu, je poseben, res orientalski, pa na koncu se zavoha taka neka maslena/kakavna/vanilijasta komponenta. BB priporočam za suho kožo. Cena se mi zdi nekje povprečna (glede na to, da gre za sestavinsko izredno dober izdelek, prisotnost BDIH certifikata in pri meni ima učinek, katerega 99% izdelkov nima), niti ne predraga. Embalaža simpatičen lonček, ta pa še je v škatlici. Priložena je tudi taka palčka za zajemanje BBja.


Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 15 December 2007 - 09:11 PM

ta body butter me je popolnoma očaral! s teksturo, vonjem pa še ni komedogen. ok, na začetku mi je bil vonj malo preveč močan, ampak kmalu sem si premislila wink.gif po uprabi je moja koža mehka, nahranjena, dišeča in mehkoba traja dolgo dolgo časa wub.gif sem bolj pristašica kremic, 'putrčkov' za telo kot pa parfumov, ker mi je zelo všeč, če mi koža diši. tko da priporočam, ker je njami wink.gif

škoda, da nimajo še kakšen vonj s podobno teksturo (sadni mi ni toliko všeč)

ocena: 5/5

  • 0

#4 stella*

stella*

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts

Posted 29 December 2007 - 05:01 PM

Polna pričakovanja sem dočakala pošiljko s tem BB.
Za nakup sem se odločila predvsem zaradi naravnih sestavin in zato, ker me besedica orient spominja na nekaj opojno dišečega. Ko sem ga odprla sem bila malce razočarana nad vonjem, predstavljala sem si namreč drugačen vonj. Za moj okus je preveč vanilijast, ta vonj mi namreč od nekdaj ne odgovarja. Res je dokaj specifičen, vendar upam, da se mi ne bo dokončno uprl, saj je maslo sicer res enkratno za mazanje. Koža ga vpije, na njej ne ostanejo mastni madeži, koža pa je še dolgo mehka in negovana. Maslo je kar drago (okrog 11 EUR), vendar se ga ne porabi veliko, zato bo verjetno kar za dolgo.
Na kratko: zadovoljna s kvaliteto, manj z vonjem in ceno.
ocena: 4

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users