Jump to content


Photo

Japonke


  • Please log in to reply
486 replies to this topic

#21 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 27 May 2005 - 11:09 AM

jst sem si kupla 3 leta nazaj miss sixty tok hude da so se dans k nove smile.gif
  • 0

#22 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 01 June 2005 - 04:15 PM

Jst sm si jih lani 5 parov kupla za 1500-3000sit, pa so še čist lepi (kot novi), letos sm si pa 2 para nabavla v NY za 1800sit. So mi bli ful luštni pa še pocen povrh, tko da upam, da bojo še dovg zdržal! biggrin.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#23 _Le`Ona_

_Le`Ona_

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:MS/LJ
  • Interests:moda, šport

Posted 05 June 2005 - 05:11 PM

A ve katera, kje v Lj je trgovina Fensi?
  • 0
Ne sanjaj svojega zivljenja, ampak zivi svoje sanje...

#24 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 07 June 2005 - 10:13 AM

take z debelejšim podplatom sem prejšni teden vidla v Peku na Čopovi, sam za ceno pa ne vem ermm.gif bom šla te dni enkrat pogledat.
jst osebno ne dam več kot 2000 sit za natikače. sicer si bom letos kupila nove ampak lanske (za 900 sit) so še zmerej kot nove, pa jih ful nosim.
  • 0

#25 Charmed25

Charmed25

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 08 June 2005 - 12:13 PM

a ima še kera ta problem da ne more nosit japonk?? mene namreč TAKOJ užuljo use (tm med prsti) in je neznosno za hodt sad.gif sm probala že miljon parov pa je zmeri isto sad.gif
  • 0
The power of three will set you Free.

#26 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 08 June 2005 - 12:24 PM

Jaz sem jih pa naročila pri kataloški prodaji La redoute, take s kamenčki. So mi bile ful lepe in so me prišle s poštnino skoraj 8000, a kar je lepo, je lepo. Majo malo petke in so fine!
  • 0

#27 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 June 2005 - 12:37 PM

QUOTE(Charmed25)
a ima še kera ta problem da ne more nosit japonk?? mene namreč TAKOJ užuljo use (tm med prsti) in je neznosno za hodt sad.gif sm probala že miljon parov pa je zmeri isto sad.gif


mene so ta nove, ki sem jih kupla v gorgeous ožulile minimalno, kot vsak nov ćevelj pač, se bo treba sam navadit. une lanske od sportine me pa niso prou nč ožulile.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#28 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 June 2005 - 12:03 PM

V sredo sem vidla res veliko izbiro v Mass-u (v Celju). Sigurno imajo v unem ljubljanskem v BTC-ju se vecjo izbiro.

Kar se pa barve tice... pisane, barvaste za cez dan. Men so tolk vsec ti pisani podplati, skoda da jih noga skor cist zakrije.
Za zvecer pa taksne z blescicami na traku (bele ali crne). No, razen ce nimas kaksne pisane oblekce gor.

  • 0
Posted Image

#29 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 12 June 2005 - 09:09 PM

kupla sem si Birkenstock šlapke in zdej ne rabim več japonk biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#30 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2005 - 07:08 AM

Kje si pa kupila te japankice?A so drage?Kako pa zgledajo?
  • 0

#31 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 18 June 2005 - 09:42 AM

Men so tut japankice d-best. Sicer ko jih začnem nost je isto kt da bi hodila po žebljih, v glavnm tist med prsti me grozno žuli ampak mal stisnem zobke pol je pa dobr k se navadm. Jaz osebno ne bi dala več kot 2-3.000 tolarjev za japanke. Je pa res da se večinoma hitro obrabijo ampak itaq noga pride čez tk da se ne sekiram prou preveč tongue.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#32 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 June 2005 - 11:44 PM

IPB Image
IPB Image
IPB Image

men so pa tile tko lepi
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 June 2005 - 02:39 AM

Ta srednji bi še bli. Ta prvi so za moj okus že preveč načičkani, ta zadnji pa so mi obupni.

Meni so tile na tej strani še najlepši:
IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 June 2005 - 02:49 PM

mmm,ja,ta zeleni so itak najlepši,pa 1 in 2 so mi tud lepi(tud men so mal preveč živahni,sj zato bi se pa drgač cela odela v črnino-kt ponavadi tongue.gif )sam....mogoče bi pa jih mela vseen!
Ta zadnji so mi pa tko smešno hudi,ne vem pa,če bi jih nosila,mogoče na dolge kavbojke,da se jih ne vidi biggrin.gif oz,da se vidi sam konica
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 June 2005 - 04:30 PM

men so dobri tile z metuljčki, full luškani. dons sm vidla na trubarjevi v eni bl športni štacuni ene lušne črne, čist navadne japanke, na podplatu so pa tko z belo ene rožce narisane, stanejo pa ene 3k. hm, že premišljujem o nakupu ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#36 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 19 June 2005 - 10:00 PM

meni so pa tretji najlepši in bi jih zakoj imela, sam je že malo tumač teh investicij v obutev in obleko se mi nabralo, in me ni rešil niti rojstni dan ermm.gif

sicer pa že imam ene podobne tem trejim model je podoben, so pa črne barve. kupla sem jih v Reki, v topshopu. Zakaj v lj nimajo obutve????
  • 0

#37 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 20 June 2005 - 09:24 AM

QUOTE(_Mayckica_)
Men so tut japankice d-best. Sicer ko jih začnem nost je isto kt da bi hodila po žebljih, v glavnm tist med prsti me grozno žuli ampak mal stisnem zobke pol je pa dobr k se navadm.


Ful zanimiv... jst pa velik lazje hodim v japankah kot v natikacih. Skoz mam filing da mi bojo dol padli in pol tko neki stiskam prste na nogah, da bi jih zadrzala gor wink.gif Cokle pa glih zato ful sovrazim, ker mi zares uidejo iz noge... cokl pade mal naprej (za pol stopala) in pol ko stopim dol, stopim samo na pol cokla. Ker so pa leseni, to pol tolk zaboli pa se nogo si kahko zvijes. :cwm21: Cokle so ZAME sam za na vrt, ker so tolk visoke, da ko se mal pogreznes (ce je mokra zemlja), da vseeno nisi cist blaten wink.gif
  • 0
Posted Image

#38 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2005 - 11:05 AM

meni so ušeč bolj športe:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 June 2005 - 11:06 AM

Meni so tud ful všeč te japonke ... sploh te od Lacoste so mi ful všeč.

A ve katera kje sploh prodajajo Lacoste stvari? Mogoče kje v Celju?
  • 0

#40 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 20 June 2005 - 11:23 AM

Pogledala njihovo spletno stran: v Lj prodajalna na Dalmatinovi 1, Maksimarket, Emporium, potem pa še v Mariboru, Novi Gorici, Domžalah ... Celja ni na seznamu.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users