Jump to content


Photo

Oriflame


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#501 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2008 - 05:55 PM

Tole je baje ful zanič (tak sem vsaj slišala) in naredi čist skrepane lase. Pa ful je mala tubica, še za enkrat komaj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#502 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 21 October 2008 - 04:57 AM

Meni ni nardilo skrepanih las, pa sm imela dolg in precej uničene ampak se to ni preveč videlo ker sem zelo skrbela za njjih.
  • 0

#503 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 03 November 2008 - 11:52 AM

Mična, kupiš lahko le preko člana ali se pa sama včlaniš (po možnosti takrat, ko je zastonj včlanitev, itak potem nisi dolžna vsak mesec kupovati, če kaj prav vem). Malo povprašaj, po mojih izkušnjah, je ful punc članic O ali A.



Glede olja pa, kakor sem zasledila, imajo dve verziji, navadnega (z rižem?) in kokos. Jaz sem preizkusila le navadnega že nekaj let nazaj in je reč brezveze. Mislim, ni bilo vpliva na lase, ni mi jih pa spet ful izsušilo ali kontra nahranil. Tudi jaz sem imela takrat do riti dolge barvane črne lase in nič suhe, svetili so se mi že od črne barve...tko da nekega efekta ni bilo nobenega več, prej bi rekla, da malo otrdi lase, da so bolj trdi in žimasti (ampak samo momentalno, ne za dalj časa), kot pa da je kaj dobrega. Poleg tega je tega olja čisto premalo, če imaš suhe lase, ravno tok, da konice konkretno prekriješ. Mislim, da se ti ne izplača, če pa si firbčna, tut ni tok drago, da bi zarad 1 poskusa bankrotirala smile.gif


  • 0

#504 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 27 November 2008 - 09:34 PM

QUOTE(Klavdija27 @ 3. 11. 2008 - 11:52) View Post
Tudi jaz sem imela takrat do riti dolge barvane črne lase in nič suhe, svetili so se mi že od črne barve...


OT: WAW blush1.gif
  • 0

#505 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 February 2009 - 04:55 PM

Jaz zadnji dve leti nisem nič kaj naročala pri Oriflame (pri meni definitivno dominira Avon), imam pa zdej sošolko, preko katere lahko naročam in me tudi zalaga s katalogi. Ker je tko naneslo in ker mi vedno stvari prinese ful hitro, sem zdej spet začela malo več naročat.

Maskare se mi zdijo slabe, edino včasih sem imela zelo rada tisto 500% Volume, ki pa je šla iz prodaje. So naredili sami sebi res medvedjo uslugo, ker je bila to za moje pojme njihova edina kvalitetna maskara. Zadeve za nego obraza so zame vse po vrsti neuporabne in se mi tudi ne zdijo sestavinsko kvalitetne. Od dekorative se poslužujem kakšne senčke (zdej nameravam kupit četvorček v zemeljskih tonih) in tudi šminke se mi ne zdijo slabe, čeprav me tudi posebej navdušile niso - povprečje torej. Parfumi mi njihovi čisto vsi malodane zaudarjajo, edino novi moški parfum S8 Night me je presenetil, ker zelo lepo, sveže in čisto nič ceneno diši, pa tudi steklenička je lepa.

Kar pri njih rada naročam, so 2v1 šamponi za lase, ki pa jih uporabljam za tuširanje. Pritegne me predvsem vonj, pa tudi lepo mehka koža po šamponiranju. V ta namen sta mi super tista dva z vanilijo&juko in češnjo&sladkim mandljem. Balzami za lase iz linije Nature so izjemno sestavinsko siromašni, jih pa vseeno rada nabavim, ker so ultra lahki in nesilikonski, pa krasno dišijo in jih uporabljam takrat, ko nimam časa za konkretnejšo nego ter potrebujem samo hitro razvozlavanje in odišavljanje. Najbolj mi je všeč kivi&pomaranča, ker res lepo diši, sveže sadno in ne osladno. Aja, če imate zelo zahtevne lase, pa čim dlje stran od teh balzamov. V kratkem nameravam poskusit še balzame iz linije Style Solutions, ki so sestavinsko kvalitetnejši in vsebujejo celo sestavine, kot so karite maslo, aminokisline, vitamini in podobno. Aja, da ne pozabim - super mi je njihov kroglični deodorant mango&jogurt, je izredno učinkovit in krasno diši, sem zdej že na 3. pakungi.

Cene se mi zdijo ugodne, recimo šamponi so v akciji pod 2€, pa itak imajo skos neke akcije in se splača. Tudi če kupim kaj, kar mi ni všeč, se zaradi nizke cene ne razburjam preveč in pač podarim kakšni kolegici.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#506 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 29 March 2009 - 06:02 PM

Je katera že sprobala Miss O Club Prive toaletno vodico? Ful bi jo rada imela, ker je steklenička tako lepa. oops.gif Ampak mora tudi dišat ane. tongue.gif Mi katera lahko pomaga? Rada imam sveže vonje, cvetlične, sladke.
Hvala!
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#507 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2009 - 06:06 PM

Jaz sem imela 'navadno' Miss O (je enaka steklenička) in tako smrdi, da je to nekaj neverjetnega!!! Mislim, ogabno, grozljivo cheap in glavobolno, uglavnem strahotno.
Jaz sem jo dobila in še preden sem jo uspela dat naprej, se mi je cela steklenička razlila po predalu in mi je šlo potem še 14 dni ful na bruhanje, ko sem bla v stanovanju. laugh.gif

Edit: Zdej ne vem, verjetno je to ta. Samo da se jaz nisem poglobila, da je zraven pisalo še Club Prive, al whatever že pač. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#508 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 29 March 2009 - 06:14 PM

Si mela ti roza verzijo? Ta, ki bi jo jaz imela, je zlata. Bila pa naj bi mešanica bergamotke, sveta oranževca in lilije ter ambre.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#509 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2009 - 07:59 PM

Nope, sem šla zdej v katalog preverit in sem imela točno to verzijo, ki tebe zanima. Meni res prav zaudarja, ampak you know ... okusi so različni, mogoče bo tebi všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#510 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 29 March 2009 - 08:40 PM

No, ne bom na blef kupovala -me je strah. smile.gif Rajši vzamem novega Volare - ta pa tako dišiiii. thumbup.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#511 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2009 - 07:20 PM

osvežujem... ali katera prodala O na našem forumu? eno zadevščino bi ful mela!!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#512

  • Guests

Posted 21 October 2009 - 07:34 PM

Btw... moram povedat. Nabavila sem si tole Oriflame paletko šmink. Ne morem verjet... ta zadeva je pa tako obstojna, da dol padeš. Kar zažrejo se nekako v ustnice, ampak jih ne zacementirajo. Barve so mogoče malo specialne, ampak meni odgovarjajo. Rdeča je zelo izrazita, ampak včasih taka zelo zapaše. Tista, ki izgleda bolj rjavkasta, pride precej lepa temnejša rdeča s shimmrom, tista bolj živa, ki na roza potegne, je tako izven mojega stila, da je neverjetno, ampak mi je iz meni neznanega razloga všeč smile.gif, četrta je pa čisto prosojna s shimmrom. Skratka, I'm impressed. IPB Image

P.s. Princeska, bi ti pomagala, pa že sama naročam preko ene treh ljudi, da pridem do posrednice sad.gif.
  • 0

#513 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2009 - 07:37 PM

Ja no, jst bom začela kr prodajat. Sam pomoje Avon!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#514 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 23 March 2010 - 03:02 PM

Glede na to,da vsak dan pomivam posodo,pospravljam,kuham,perem susim likam oblacila in pocnem se tisoc drugih stvari mi je kar tesko najti dober lak. Vse,ki sem do zdaj imela so se mi skrusili po 1-3 dneh. Ampak oriflame! WAU! Moram povedat,da sem presenecena in navdusena nad obstojnostjo lakov! Po sestih dneh (brez nadlaka) se ni niti malo skrusil! Danes je ze sedmi dan,lak se se vedno drzi kar ne morem verjeti. Definitivno nabavim se kakega.
  • 0

#515 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 23 March 2010 - 05:19 PM

Katerega pa imaš?
  • 0

#516 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 26 March 2010 - 10:08 AM

Pojma nimam,dobila sem ga od sestre dolgo,dolgo nazaj in se je do zdaj prah nabiral na njemu. Sem pogledala v katalog in na spletno stran,ce je kje in ga ni verjetno ga ni vec v prodaji...ampak stricu googlu ne uide nic sem nasla slikco.

IPB Image

Taksna embalaza je,mala flaska,z dolgim okroglim pokrovckom. Brez tega napisa long wear samo nail polish pise gor. Na zadnji strani pise PT AE17 verjetno je to stevilka odtenka. (imam nek bordo rdec odtenek)
  • 0

#517 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2010 - 05:57 PM

js sm se pa dons brezplačno včlanla v oriflame. (v tušu v nm so mel neko predstavitev) ženska mi je vse neki na hitrco razložla k res nism mela cajta, pa dala sm ji cifro in je rekla da me u pon. pokliče. zj pa nevem al bom mogla js to naročit že zdej čist takoj. pa če bom. za kolk dnara? k men je to ful bedno prodajat okol. pa ma že sestrična avon in je iz mojih koncev. se ktera kej bol na to spozna?
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#518

  • Guests

Posted 29 May 2010 - 06:45 PM

Jaz sem tudi včlanjena v Oriflame.
Na začetku, ko se včlaniš moraš iz prvega kataloga vse skupaj naročiti za 50pik ali pa plačaš članarino, ki znaša nekje okrog 12€. Potem pa naročanje več ni obvezno. Pač naročiš ko ti je. smile.gif

  • 0

#519 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 29 May 2010 - 07:09 PM

ja sam js sm se brezplačno včlanla.
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#520

  • Guests

Posted 29 May 2010 - 07:52 PM

Ja to so meni tudi rekli smile.gif
No saj boš vidla samo dvomim, da so toliko prijazni, da ti bodo oni pokrili letno članarino.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users