Jump to content


Photo

Oriflame


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#481 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2007 - 06:54 AM

IPB Image


  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#482 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 April 2007 - 08:34 AM

Hahahaha, polepšala si mi jutro. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#483 **Alenka**

**Alenka**

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 17 April 2007 - 11:47 AM

Nekaj je flancanje in reklama v smislu naravno, da se bolje prodaja. Nekaj je pa dejanski vpogled v sestavine. In to Ingredients, vsaka posebej, ne reklama v katalogu in napisi na škatlicah. Ker eni znate samo to in utrujate, da ni res.
Oriflame kupujem tudi sama, nekatere stvari so vredu, druge ne. Sploh negovalne stvari za obraz niso vredne svoje cene, sestavine povprečne. Kje so kakšni AOK, rastlinski izvlečki o katerih je ponavadi cel slavospev? Ali čisto na koncu seznama, ko ni več učinka ali pa jih sploh ni. Na žalost. Tako, da so stvari čisto povprečne, prav nič naravne, saj vsebujejo konzervanse,...
Seveda pa je treba prej preštudirati sestavine na škatlicah, potem pa pametovati kaj je naravno in kaj ne.
Nočem biti nesramna ampak razna pametovanja raznih "svetovalk", ki nimajo pojma o sestavinah mi gredo pa že pošteno na živce. Ker forumi kot je ta in še kakšen drug so ravno zato, da prenehamo uporabniki padati na take in podobne finte. In kupimo stvar, ki bo dejansko koristna za kožo.
  • 0

#484 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 05 August 2007 - 01:28 PM

A ve mogoče katera kako je s tistim poštar bonusom pri oriflame? Da ne plačuješ poštnine, pa ti pošlejo potem nek izdelek, ki je že vnaprej izbran namesto tega in ti oni krijejo poštnino. Potem moraš ta izdelek plačat ali ne? Ima katera s tem izkušnje?
  • 0

#485 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 August 2007 - 02:00 PM

Sicer pojma nimam, ampak logika mi pravi da ja laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#486 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 05 August 2007 - 02:06 PM

No ja, sej je logično biggrin.gif sam zanima me koliko znaša poštnina če plačuješ, pa koliko te izdelki smile.gif
  • 0

#487 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 August 2007 - 03:34 PM

Tale bonus poštar je včasih kar malo več, kot pa sama poštnina. Odvisno kakšen izdelek dajo tisti mesec namesto plačila poštnine. Ko sem jst naročala pri Oriflameu, sem to kar dostikrat koristila, še posebej, če je biu tist izdelek fajn. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#488 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 05 August 2007 - 07:46 PM

poštnine je tam okol 3€ bonus poštar izdelek je pa zmeraj od nekje 5€ naprej, jaz nikol tega ne vzamem, ker so ponavadi dost bedne zadeve v ponudbi.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#489 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 05 August 2007 - 10:11 PM

Potem se že res bolj splača poštnino imet, ampak ne samo za 1 izdelek..kakšne so pa kaj članske cene katerih izdelkov?
  • 0

#490 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 06 August 2007 - 08:53 PM

članske cene izdelkov so za 23% nižje od kataloških cen, čeprav Oriflame-ovci tako vestno prepričujejo, da člani kopujejo s 30% popustom rolleyes.gif pajade mad.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#491 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 August 2007 - 01:39 PM

Kaj vse pa prejmeš ko se včlaniš? Moraš tudi tu že plačati poštnino tega paketa??
  • 0

#492 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 07 August 2007 - 08:15 PM

Ko sem se jst včlanla, sem mogla plačat članarino, sem pa dobila mislim da kot darilo uno njihovo črno torbo, ki je vsaj meni čisto brezveze. Vrjetno plačaš naročnino, če kaj naročiš, a ne.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#493

  • Guests

Posted 04 October 2007 - 11:05 AM

Z Oriflame kozmetiko sem jaz zelo zadovoljna. Pred nekaj leti sem bila vclanjena, ampak ker sem predvsem kupovala samo zase, nisem podaljsala clanarine. Razmisljam, da bi se ponovno vclanila, saj mi je njihov tekoci puder najboljsi, kar sem jih kdaj poskusila. Najbrz se ne imenuje vec isto, kot pred nekaj leti, zato ne bom pisala, kateri puder je to. Tudi z ostalimi njihovimi izdelki, sploh z make upom, sem zelo zadovoljna.Pred nekaj dnevi sem narocila set copicev, za katere upam, da so na zalogi. Ko jih dobim, bom sporocila, kaksni so.
  • 0

#494 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 16 October 2008 - 08:58 PM

Samo preverjam, če je tale tema še v uporabi, ali obstaja kaka bolj aktualna Oriflame tema? (Ne iskalnik mi je ne najde hmm.gif , mi je pa čuden datum zadnjih postov...). Anyway, upam, da je prava, ker imam veliko potrebo pohvalit nove gloske za ustnice (Ne, nisem ne članica ne oboževalka Orija, ampak tili so res fantastični). Sem šla gledat s prijateljico, ki je članica, jih tam našla med vzorci, in preko kataloga me barve sploh niso navdušile, v živo pa čisto vsi odtenki. Tudi bronasto rjav in mareličen...zelo glossy, steklenega sijaja, čudovitih barv. Sicer niso najbolj obstojni, zdaj sem navdušena zaradi barv. Trenutno imam samo dva-oba roza (Vinyl pink, Hot pink), mislim pa, da bom slej ko prej nakupila vse. cry.gif Sem mislila, da so nasledniki prejšnih glosov, ki so bili v skoraj enaki embalaži in so šli iz prodaje, a so v real čisto drugačne barve.



Pohvalim tudi svinčnik za obrvi- Medium, resnično eden redkih, ob katerih nimam očitno umetno pobarvanih obrvi (ker imam dolge in redke obrvi, je doseči videz naravnega looka velika kriza), ravno prav temno rjav je (za moje temne obrvi), da izgleda lepo in še diskretno.



IPB Image IPB Image






  • 0

#495 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2008 - 05:47 PM

a je katera že sprobala neki hot oil za lase?? sem zadnjič slučajno vidla v neki reviji smile.gif
  • 0

#496

  • Guests

Posted 19 October 2008 - 06:32 PM

Mična, jaz imam eno zadevo doma, ki sem jo dobila kot darilo od ene punce, ko sem od nje kupila ličila. Gor piše:
Coconut Hot Oil
With coconut exteact
Conditions
dry or dull hair


Dolgo že nisem čekirala kataloga, tko da ne vem, če misleš tega....ali jih je mogoče celo več vrst.
Če te ta zanima, povej, pa ga bom sprobala...ker mam še vedno zaprto embalažo. (sem ratala neizmerno lena pri negi las oops.gif )
  • 0

#497 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2008 - 06:41 PM

ja seveda - poročaj smile.gif kolk pa je vsebine tega?
  • 0

#498 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 October 2008 - 06:54 PM

Ja, tud js sem ga imela.Če se prav spomnim je vsebina tam nekje 10-15ml(se mi zdi).Jaz sem naredila tako, da sem v vroči vodi ki sem jo segrela v mikrovalovki pustila tole olje pribl. 5-10 min da se je dobro segrelo potem pasem ga nanesla po šamponiranju in pustila na laseh mislim da 1-2 uri in sprala in nato nanesla čez še balzam/masko.Takrat sem imela še dolge črne lase biggrin.gif
Olje mi je vredu nahranilo lase, če se ne motim je dišalo po kokosu, sestavin se pa ne spomnim.Pa lasje so se lepo svetili(se na črnih laseh zelo dobro vidi).Ti priporočam..pa čist poceni je.
  • 0

#499

  • Guests

Posted 19 October 2008 - 06:59 PM

To, kar mam jaz, je mala zadevica...15ml. Sam zdej vprašanje, koliko se tega porab. Nimam nič izkušenj z olji na laseh, tko da pojma nimam, koliko naj dam gor. Bom sprot vidla najbrž, kdaj se mi bo dovolj zdel.
Glede na to, da mam kar dolge lase, je možno, da bom vse porabila.
V sredo bom mela čas eksperimentirat, pa ti poročam podrobno, kako je šlo, pa kakšni so občutki heheh. smile.gif
  • 0

#500 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 20 October 2008 - 05:18 PM

kje se pa to lahko naroči, če ravno nisi oriflame član? Ne bi ravno vsak mesec kupovala, tu pa tam bi pa imela kakšno zadevo.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users