Jump to content


Photo

Celine Dion


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 10 March 2005 - 07:34 PM

Kaj kej pravte o parfumu Celine Dion?

Men ful lepo disi,sam me zanima,ce je kera ze probala in kako je zadovoljna pa koliko casa drzi?
  • 0

#2 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 10 March 2005 - 08:15 PM

nism še.. kakšn pa je?
  • 0

#3 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 10 March 2005 - 08:31 PM

Jaz tud ne vem kaksne je,mal bolj podrobneje ga opis mogoce bo pa Nadi vec vedela?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 March 2005 - 07:38 AM

oops.gif


se mi ne sanja. Bo treba v shoping. Sploh pa ne vem zakaj me odbijajao parfumi zvezdnikov...imam nek predsodek. Tržjo vse kar je le možno. Samo da se proda.

LP N
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 March 2005 - 09:49 AM

Jaz sem ga enkrat probala. In mi je fajn. Všečen vonj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 26 April 2005 - 11:33 AM

Jaz ga imam že kar nekaj časa, Celinin Notes. Me je pritegnil in ga imam v torbici. Je svež vonj, drži pa tudi kar nekaj časa. Ga kar rada uporabljam.
  • 0

#7 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 26 April 2005 - 11:33 AM

Jaz ga imam že kar nekaj časa, Celinin Notes. Me je pritegnil in ga imam v torbici. Je svež vonj, drži pa tudi kar nekaj časa. Ga kar rada uporabljam.
  • 0

#8 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 14 June 2005 - 05:39 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz sem ga enkrat probala. In mi je fajn. Všečen vonj.


Zaradi tega ne maram preveč parfumov zvezdnikov - ker je vonj samo všečen; ni nič posebnega in je hitro pozabljiv. Sem bolj za parfume z osebnostjo smile.gif
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 July 2005 - 03:39 PM

Sestra je dobila včeraj za rojstni dan njen parfum Belong in moram reči, da tega nisem pričakovala ampak ... blazno se mi dopade. Vonj je sladkast, vendar ob enem zelo svež, tak lahkoten ... kot nalašč za poletje. Se mi zdi tudi dokaj zanimiv, česar nisem pričakovala ker imam neke predsodke glede teh 'zvezdniških' parfumov.

Moram pa poudarit, da je parfum na mojo veliko žalost zelo neobstojen, že po kakšni uri ali dveh se ga sploh ne voha več. ermm.gif

IPB Image
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2005 - 05:30 PM

Jaz sem bila pa včeraj v Limoniju v Cityu in sem v trgvoini opazila izpostavljen velik rdeč hladilnik. Sem najprej pomislila, da lahko po novem ta, kupuješ tudi pijačo (po dolgem shopingu si pač žejen biggrin.gif ) na kar ugotovim, da so v hladilniku novi parfumi Puma...full lušno zgleda...res privlačno.
  • 0

#11 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 July 2005 - 05:37 PM

Jaz mam tudi neko zadevico od Celin Dion (toaletna voda). Dobila sem jo za božička. Je kr obstojna zadeva vonja pa neznam prav opisat. Ni sladkast pa kr močno diši! biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 July 2005 - 06:16 PM

QUOTE(Nadi)
Jaz sem bila pa včeraj v Limoniju v Cityu in sem v trgvoini opazila izpostavljen velik rdeč hladilnik. Sem najprej pomislila, da lahko po novem ta, kupuješ tudi pijačo (po dolgem shopingu si pač žejen biggrin.gif ) na kar ugotovim, da so v hladilniku novi parfumi Puma...full lušno zgleda...res privlačno.

Uau, zanimivo. biggrin.gif
Ampak meni so od Pume parfumi grozno neobstojni. Nazadnje kupljena Jamaica pa mi je prav začela smrdet, tak brezvezen in neprepoznaven vonj..... sploh ne vem, zakaj sem jo kupila..... mi pa ful dobro izgleda gel Jamaica..... tista živo rumena pakunga.... samo kaj, ko ima isti vonj, kot parfum. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 July 2005 - 06:18 PM

Glede parfumov, pač stvar okusa...ampak fora mi je pa res huda smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users