Jump to content


Photo

Razprodaje!


  • Please log in to reply
445 replies to this topic

#21 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 July 2005 - 11:03 AM

kje pa je to kupoval?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 July 2005 - 03:40 PM

V H&M.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 12:15 PM

Jaz pa ne grem nikoli na razprodaje, ker me nikoli ni v Ljubljani. Ravno 15.julija ponovno odhajam...
  • 0

#24 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 July 2005 - 05:00 PM

QUOTE(mishka)
Jaz pa ne grem nikoli na razprodaje, ker me nikoli ni v Ljubljani. Ravno 15.julija ponovno odhajam...

enako...skoraj vedno jih zamudim rolleyes.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#25 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 05:18 PM

QUOTE(mishka)
Jaz pa ne grem nikoli na razprodaje, ker me nikoli ni v Ljubljani. Ravno 15.julija ponovno odhajam...



ja jaz jih tudi skoraj vedno zamudim. amapk mi ni nič žal, ker sovražim to drenjanje po trgovinah in čakanje v dolgih vrstah na kabino, da lahko probam željeni kos obleke. a-a. dam rajš 1000sit več in kupim takrat ko je malo bolj mirno...
  • 0

#26 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 July 2005 - 10:05 AM

IN SMO JO DOČAKALI!

ŠE ENA RAZPRODAJA!!!

IN KAJ LEPEGA STE SI/SI BOSTE KUPILI??????????
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#27 beba

beba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:ljubljana

Posted 15 July 2005 - 10:23 AM

nič. če grem danes v trgovino bom izgubila živce.
vse tiste ženske ki vlečejo tiste cunje ena čez drugo....
grrrr... rajš ne. sm že kupila kar sem misla.
  • 0

#28 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 July 2005 - 10:30 AM

Jaz imam itak problem, ker nimam "standardnih evropskih mer", tako da kupim takoj, če že najdem, da mi je prav!

Na razprodajah pa do sedaj nisem nikoli nič pametnega našla (mogoče zato, ker prvi teden razprodaj sploh ne zavijem v trgovine s tekstilom! laugh.gif )
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 July 2005 - 10:31 AM

Jst ne maram razprodaj, me odbijata gneča in grozen nered med oblačili, ki nastane že po pol ure ... nekatere stvari celo po tleh ležijo in folk kr po njih taca, groza! blink.gif

Sem pa šla pozimi ko so bile razprodaje čisto slučajno pogledat v eno trgovino in sem, brez da bi sploh kaj posebaj iskala, naletela na fantastično vojaško zeleno jakno Playlife, ki je bila iz 36.000 znižana na 18.000 tolarjev, kar je res ogromna razlika. Takoj sem se zapičila vanjo, ker mi je res noro lepa, pa še podloga se lahko da ven in jo lahko spomladi nosiš kot tako lahko jakno, pozimi pa je s podlogo dovolj topla, da konkurira bundi. Tko da sem res vesela, da sem naletela nanjo. wink.gif

Letos ne nameravam it v shopping ... v bistvu komaj čakam, da bo konec razprodaj in se bo dalo v trgovinah spet normalno dihat in premikat. rolleyes.gif
  • 0

#30 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 July 2005 - 03:27 PM

Grozna gužva. Jaz sem bila v CP in sem kar hitro ušla ven. V H&Mu in NY tako niso imeli kaj prida znižano. In nisem kupila prav nič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#31 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 15 July 2005 - 04:30 PM

v pondelk grem kupit ene superge za 2500 tolarčkov (če jih bodo še imel), drugače pa nimam želje po tem "kolektivnem športu" kot se je izrazla ena ženska v dvigalu wink.gif
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#32 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 15 July 2005 - 05:13 PM

Sonchika, zakaj si pa morala vrnit denar? K to je kr precejšnja vsota blink.gif

Jst tut ne maram letanja po razprodajah: že par let nazaj enkrat sm bla na razprodaji, pa se mi je zamerlo, k je res ful gužva, pa k si v garderobi veš da vsi čakajo da prideš ven, pa se v bistvu ne morš v miru nagledat, potli je še tista vrsta pred blagajno-no vse to, če prideš na začetku razprodaj: proti koncu se pa ne splača, k vse "taboljše" že poberejo..

Špela, se strinjam da se v Italiji marsikaj luštnega najde: sicr kakovost ni glih fenomenalna, ampk pa več nakupiš za manj denarja, pa maš tut večkrat kaj novega wink.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 July 2005 - 06:28 AM

Ker nočem delati pri tisti firmi in sem morala vrniti denar. In sušno obdobje se je začelo. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 July 2005 - 08:48 AM

[quote=*simoncy*]Špela, se strinjam da se v Italiji marsikaj luštnega najde: sicr kakovost ni glih fenomenalna

ne vem točno, kaj s tem misliš, simoncy ... sej je isti drek al grem v benetton/sisley tu ali v italiji, kvaliteta je (menda? hehe) ista, samo, da je v italiji več izbire, vsaj po dosedanjih izkušnjah.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 July 2005 - 08:56 AM

Jst sem šla slučajno mimo ene trgovinice v Tušu, spet popolnoma brez namena da kaj kupim, pa sem se zagledala v ene Diesel čeveljce ... znižani iz 23.000 na 14.000 ... sem ponosna lastnica! biggrin.gif
  • 0

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 July 2005 - 10:37 AM

Jaz sem pa navdušena nad S.Oliver stvarmi. Izredno kvalitetne - že ko primeš majčko, ugotoviš, da je to nekaj drugačnega. samo kaj ko so še vedno tako drage.
Pa lepe so - niso načičkane.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 juana micaela

juana micaela

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:hmmm...aha...planet zemlja
  • Interests:tenis in konji

Posted 16 July 2005 - 10:58 AM

:tshirt: jz grem pa najraj v city park. v vsako trgovino po mal v new yorker, h&m, orsay, ubistvu pregledam skor vse najdm pa bl mal! :!:
  • 0
by by

#38 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 July 2005 - 01:11 PM

Hm...sem bla, ja smile.gif Učeerr, takoj ko se začne sem jz tam...Za razliko od vas, pa jz obožujem razprodaje...Obožujem ljudi, gnečo, nemir, hrup...
No, seveda pa ne v kakšnem New Yorkerju, ker je bedn. Ok, sej kaj najdeš pa to, sam je bolj za une madafaka gangstr laugh.gif Pa material mi ni kul.
Drugač pa Sportina...Tam kupujem pozimi, poleti, v dežju, v razprodajah, vseh trgovinah kjer jih imajo:lol: Ni, da ni! Bla sem tudi v City parku...Tam pa res gneča, za WC so ble tri čistilke vrsta taka, da si mogu še zunaj čakat(dobr tega niti ne maram) Potem sm šla se v Leklerk...In vsi vozički zasedeni, samo še ene trije so bili blink.gif
No, da ne bom že spet neke čudne stvari pisala, naj povem kaj sem si kupila... Spergice Levis, une z črtami ko so, take roza pa bele-v city parku. Pa ene par majčk pa hlač iz sportine.
  • 0

#39 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 16 July 2005 - 01:20 PM

Jst sicer ne maram razprodaj in gužve, ampak moram priznat da je bla včeraj moja prva razprodaja, katere sem se udeležila. biggrin.gif Fant je šel v šoping za čelado in še par drugih stvari v zvezi s kolesarjenjem, jst sm si pa kupla par majčk, japanke in kopalke. laugh.gif Pa še to srečo sva mela, da ni blo pretirane gužve. Ne pred kabinami ne pred blagajnami. Bla sva pa v City parku. Sva pa šla tudi mimo New Yorkerja - tja me pa ne spraviš, kera gužva! Groza! Fant je rekel, da se mu zdi čist tko, kot da bi bil to zadnji dan za shopping in bi blo jutr konc sveta. V bistvu se je en folk res tko obnašu. biggrin.gif Svašta! biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#40 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 16 July 2005 - 03:38 PM

tud js nisem ljubitelj razprodaj,...pa itaq si ponavad ne kupujem dragih cunj tko da kupujem ob normalnih deževnih dnevih,ko res ni folka loh vsaj probam in se svobodno premikam in ogledujem,...:=)
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users