Jump to content


Photo

Fluid - L'OCCITANE Ultra-matte face fluid


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 21 June 2008 - 08:02 AM

IPB Image

Fluid z ultralahko žametno teksturo vlaži ter matira mešano in mastno kožo. Obogaten je z izvlečkoma cinka in organsko pridelanega rdečega riža iz Camarga - znanih po svojih lastnostih uravnavanja izločanja kožne maščobe, z organskim adstringentnim kisom rdečega riža in s pudrom iz rdečega riža, ki matira. Fluid uravnava izločanje sebuma na površini kože
in hkrati izboljša teksturo kože. Uporabljajte zjutraj in zvečer, nanesite na očiščeno kožo obraza.
Nekomedogen izdelek.


Ta fluid je eden izmed najnovejših izdelkov L'occitane. Spada v riževo kolekcijo in je nekakšen nadomestek za Sivkin mat losjon, ki ga ni več v prodaji.

Jaz sem nad fluidom navdušena in bo zagotovo postal moja stalnica. Je srednje konsistence, ne prevel gost in tudi ne preveč tekoč in tako problemov z nanašanjem ni. Razmaže se zelo lepo, vpije precej hitro. Kožo zelo dobro matira, ampak ne za tako dolgo. V kombinaciji s tonikom in gel za čiščenje iz omenjene kolekcije, pa je matiranje še bolj učinkovito. Kožo tudi lepo navlaži, meni je super, ker imam bolj masten t-predel in malo suha lička, seveda pa za tiste, ki imajo zelo suho kožo sploh ne bo.
Fluid diši prijetno, ampak ne preveč močno, kar meni zelo odgovarja. Porabi se ga malo, meni za cel obraz zadoščata dva manjša potiska na flaško.
Flaška je lepa, taka bela, na potisk, kar se mi zdi super, saj tako porabiš kolikor rabiš in ne teče iz vseh strani ven. Cena je okoli 21€.
Meni je fluid super, tudi se mi ne zdi predrag in zaenkrat je moj najljubši.

5







  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#2 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 21 June 2008 - 12:59 PM

Sestavine: aqua, glycerin, dicaprylyl carbonate, methyl methacrylate crosspolymer, cyclomethicone, red rice vinegar, oryza sativa (rice) extract, oryza sativa (rice), oryza sativa (rice) powder, citrus medica limonum (lemon) peel oil, butylene glycol, maltodextrin, cetearyl alcohol, sorbitan stearate, ethylhexylglycerin, zinc glycyrrhetinate, spiarea ulmaria extract, cetearyl glucoside, zinc pca, salycilic acid, sodium hydoxide, hydroxyethylcellulose, c14-14 isoparaffin, parfum, chloprehensin, acrylates/c10-30 alykl acrylate crosspolymer, propylene glcol, polysorbate 60, laureth-7, tetrasodium glutamate diacetate, peg-20 methyl glucose sesquistearate, polycrylamide, phenoxyethanol, sodium benzoate, potassium sorbate, limonene, coumarin


Še ena navdušenka nad omenjenim fluidom. Zame je definitivno a must have, saj imam mešano kožo, z mastnim T predelom, ki se začne zelo hitro svetiti. Že prej sem uporabljala sivkin fluid, ki me je enako navdušil kot ta, le da ima ta sedaj izboljšane sestavine, več AOK, salicilno kislino in cink, nima več alkohola, ima prijetnejši vonj, če imel še UV zaščito bi bil popoln.

Fluid uporabljam le zjutraj in samo po T predelu, saj imam po lički kožo presuho. Matira super, zdrži okrog pol dneva, s uporabo tonika iz iste kolekcije še dlje. Porabim ga zelo malo, približno pol potiska za T predel, saj se zadeva zelo lepo maže. Diši zelo prijetno, nekakšen nežen pudrast vonj, škoda da se ne obdrži dlje. Embalaža je super, steklenička iz mat stekla s pumpico, s katero lahko natančno doziraš želeno količino. Skratka super zadeva, definitivno moja stalnica kljub oderuški ceni, ampak se tolažim s tem, da se ga resnično malo porabi.

Zasluži si eno veliko 5.
  • 0

#3 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 11 January 2009 - 04:18 PM

Fluid uporabljam zjutraj, ko si umijem kožo, pred nanosom pudra. Koža je po nanosu pripravljena za puder, lepo jo matira na Tpredelu in dejansko se ne svetim več toliko kot sem se. Cena se mi zdi za tako majhno količino majčkeno prevelka.

Ocena: 4/5
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#4 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 08:23 PM

Tale fluid sem sprobala parkrat, sama imam mastno do mešano kožo. Je srednje gost, ob nanosu pa se hitro vpije, čeprav težav z razmazanjem nimam. Matira dobro, a ne perfektno. Se mi zdi, da začne po parih urah popuščati, prvi 2 uri zdrži dobro. Je krasna podlaga za puder, a vseeno ni naboljši za matiranje take kože kot jo imam jaz. Zelo rada ga nanesem nad serume, če sem doma ali pa če grem kam na hitrco. V primeru da sem od doma cel dan in ga dam pod puder, pa žal ni bil najbolj prepričljiv, torej kot sem rekla, dober, a ne popoln.
Všeč mi je vonj, ki je zelo nežen in malo spominja na vonj po rižu, hkrati pa imam občutek, da je po nanosu moja koža zelo zelo gladka. Cena se mi zdi normalna.

4/5
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users