Jump to content


Photo

Razlika med Garnier Essential in Fresh


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 June 2005 - 08:04 AM

Clinians zeleno jabolko ali pa Avon M24.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42

  • Guests

Posted 13 June 2005 - 08:29 AM

Najlepša hvala obema, bom šla malo pošnofat ... biggrin.gif
  • 0

#43 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 13 June 2005 - 06:54 PM

Hehe, uporabnice tega foruma so očitno navalile na trgovine in porabile vse zaloge Garnier Fresha, ker ga tako hvalite! Ne, mislim Fresh je preiskušeno res fajn krema, ravno za ta poletni čas, ker je čist lahka.
  • 0

#44 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 08:21 PM

pri pregledovanju njihove spletne strani sem ugotovila (morm rečt, da zlo veleumno, hehe), da je garnier fresh samo kremica za obraz, ne obstaja pa celotna kolekcija za nego obraza fresh, kolikor sem zasledila, je mleko, tonik (in tekočina za odstranjevanje ličila) od garnier essentials, ki ima na voljo tudi kremo za obraz. in ravno iz tega razloga sem odprla to temo, ker me to zanima.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#45 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 June 2005 - 06:41 AM

Čaki, ta stavek sem prebrala 3x, pa ga še vedno ne štekam. Fresh ima kremo, tonik in odstranjevalec ličila. Prav tako pa tudi Essentials. Enaka stvar.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#46 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 June 2005 - 08:46 AM

ne. Fresh ima samo kremo, essentials pa vse
  • 0
lp, Martina

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 June 2005 - 09:55 AM

Kako samo kremo, če pa ima tudi tonik? A Essentials ima pa tudi mleko za čiščenje?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 June 2005 - 10:10 AM

ne bi vedla. tako sem jz ta stavek razumela
  • 0
lp, Martina

#49

  • Guests

Posted 14 June 2005 - 10:24 AM

Ja, jaz sem pregledala kar nekaj trgovin in lahko rečem, da sem povsod videla celotno kolekcijo Essentials (torej tonik, čistilno mleko (to dvoje v dveh različicah), odstranjevalec ličil in seveda kremo). O Fresh pa - kot že rečeno - ne duha ne sluha. ermm.gif
  • 0

#50 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 June 2005 - 10:47 AM

Sej bo, sej bo. Potrpet je treba. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#51 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 June 2005 - 04:45 PM

kero tako lažjo, vlažilno kremo pa potem priporočate za poletje???
  • 0

#52 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 June 2005 - 04:47 PM

QUOTE(vrana)
kero tako lažjo, vlažilno kremo pa potem priporočate za poletje???


tole je že sonchika napisala: Clinians zeleno jabolko ali pa Avon M24.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#53

  • Guests

Posted 15 June 2005 - 10:11 AM

Ja, mene še vedno tale tema s poletno kremo muči, pa bom kar tu vprašala - cliniansova krema zeleno jabolko kožo še kako drugače zaščiti, ali jo samo intenzivno navlaži (v mislih imam predvsem kako uv zaščito, antioksidante ipd.)?
  • 0

#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 June 2005 - 10:18 AM

Ima antioksidante, je pa brez UV zaščite.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55

  • Guests

Posted 15 June 2005 - 10:20 AM

U, to je bilo pa ekspresno. Hvala, Sonchika! wink.gif
  • 0

#56 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 June 2005 - 10:21 AM

Ni za kaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#57

  • Guests

Posted 19 June 2005 - 03:06 PM

Kaj pa mislte, kera krema bi pa ustrezala moji kozi, pa da ne bi bla mastna k mam suho kozo pa zlo veliko alergijo na skor use kreme, k me koza po nih pece, je rdeca pa srbi pa lohk uporablam le kreme za otroke( pa se to ne use ) k so ful mastne????????????????
oops.gif
  • 0

#58 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 June 2005 - 09:08 PM

QUOTE(Anya)
Kaj pa mislte, kera krema bi pa ustrezala moji kozi, pa da ne bi bla mastna k mam suho kozo pa zlo veliko alergijo na skor use kreme, k me koza po nih pece, je rdeca pa srbi pa lohk uporablam le kreme za otroke( pa se to ne use ) k so ful mastne????????????????
oops.gif


Jst imam isti problem. A si ze poskusila kaksno Avene kremo? Odkar jaz za čiščenje obraza namesto vode uporabljam njihov čistilni gel se mi je stanje kar dobro popravilo. Sploh sem imela probleme okoli uckov, kjer me je koza zelo pekla, pa taka rdeca in suha je bila (vsake toliko casa sem imela pa tudi cel obraz cist v badu). No, za okoli uckov zdej uporabljam eno kremco od avene, pa je tut ful fajn, se mi je stanje fuuuul popravilo. Pa se ful je fajn, saj sem prej uporabljala same mastne kreme, ta je pa taka prijetna in ni mastna.
Sem si pa kupila Essentials tonik, pa kremco (niso imeli fresha) in morm rect da mi tonik koza ful dobro prenasa (na moje veliko presenecenje), za kremco se mi pa zdi, da je ze malo na meji (sploh ce je koza ze zaradi kaksnih drugih dejavnikov razdrazena).
  • 0

#59 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 11 July 2005 - 06:13 PM

Kar je bil nekoč tonik Fresh, je sedaj imenovano Essentials, pa napis NEW je zraven. Sem primerjala sestavine, pa tudi vonj se je Essentialsu v tej novi verziji spremenil - je enak Freshu. Kaj se je s starimi (no ja, par mesecev starimi Essentials toniki zgodilo, pa ne vem...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users