Jump to content


Photo

Razlika med Garnier Essential in Fresh


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#21 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 April 2005 - 08:27 PM

[quote=mishka][quote=Špela]zdej mam 3v1 od vichyja pa mi je zlo fajn. smile.gif [/color]

Ma sej se si ga jz tud hotla kupt, sam je mal dražji

od vichyja stane 2700 sit, je kr drago, ja ...
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 April 2005 - 08:53 PM

[quote=Špela][quote=mishka][quote=Špela]zdej mam 3v1 od vichyja pa mi je zlo fajn. smile.gif [/color]
Ma sej se si ga jz tud hotla kupt, sam je mal dražji
od vichyja stane 2700 sit, je kr drago, ja ...
Samo se mi zdi, da je kar konkretna tuba, pa 3 v enem, pa še kvalitetno je. Jaz ga tudi imam. Sem se spet spomnila nanj, ko si ti Špela omenila (imela sem celo 2 doma, pa sem na njiju kar pozabila) in sem začela uporabljat, zatem, ko si fris z vodo in z gelom za umivanje obraza umijem in je super, no. Imam takšno lepo mehko kožo zatem, da skoraj ne bi bila potrebna nobena krema več. Vichy rulz. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 April 2005 - 09:13 PM

Za koliko časa pa ga imate?
  • 0

#24 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2005 - 12:49 PM

sej men je tale 3v1 tut ušeč, sam zaenkrat mam sam enih 30 ml (dobila enkrat v enem darilnem paketu od vichy), bo kmal zmankal ... men je fajn za mejkap dol dajat, ker se mi zdi konkretna stvar in ne sam tiste tekočince. enkrat sm eno od nivee probala, pa so me sam oči pekle in sem se solzila ko hudič. cry.gif
  • 0

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2005 - 12:51 PM

aja, dons mi je u šparu rekla, da trenutno ne držijo garnier fresh, da mogoče menjajo embalažo, ker že dolgo časa niso dobli nobene pošiljke. da majo mogoče v kaki drugi štacuni še zaloge.
  • 0

#26 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 06:34 PM

Pol so pa ta pravi klukci, naredijo letake kjer opišejo linijo, pol je pa nimajo sad.gif Čudno

LP N
  • 0

#27 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 April 2005 - 10:46 AM

mishka, dans bla v lekarni. 3v1 od vichyja stane malo manj kot 2200 sit in ga je notri 200 ml, je v taki tubi kot kak gel za umivanje obraza. reče se mu purete thermale al neki podobnega (moja francoščina že dost zarjavela, tko, da ... smile.gif ). zdej kok časa maš teh 200 ml je predvsem odvisno od rabe, ene dva meseca ziher? smile.gif
  • 0

#28 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 April 2005 - 06:19 PM

Ej, Špelca najlepša hvala, da si sporočila. Takoj, ko tega zdej porabim, ga bom preizkusila wink.gif
  • 0

#29 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 April 2005 - 06:30 PM

Joj kako mi gre na živce tole Vichy oglaševanje na tem forumu... sej vem, da je denar le denar, ampak ali ga je treba nalimat na sredo ekrana??!!
  • 0

#30 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 24 April 2005 - 12:43 AM

200 ml 2200sit?? to je pa ful pocen smile.gif

a kej veste, če ma kej proti starnju not al pa te fore, pa če lahk kera napiše sestavine ;)

lp
  • 0

#31 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 April 2005 - 08:58 AM

QUOTE(Katrin)
Joj kako mi gre na živce tole Vichy oglaševanje na tem forumu... sej vem, da je denar le denar, ampak ali ga je treba nalimat na sredo ekrana??!!


punca je pač vprašala in sem ji odgovorila. če te kej mot, pa preskoč vichy

tipkovnica, ne vem, če je kej proti staranju noter, pogovarjale smo se samo o 3v1, torej čistilnem mleku, toniku in odstranjevalcu ličil v enem, njihovih krem pa ne poznam. drgač ti pa v najbližji lekarni lahko vse o sestavinah in delovanju razložijo, tko, da ... le pot pod noge .... smile.gif
  • 0

#32 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 April 2005 - 06:20 PM

Joj mal sva se narobe razumeli, mislila sem na tele zelene bannerje, ki se mi kar naprej prižigajo po ekranu... neznostno me jezijo, ker jih moram kar naprej ugašat in imam več dela z njimi kot z branjem foruma.
  • 0

#33 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 24 April 2005 - 06:26 PM

Živjo Katrin.

Načeloma naj bi se vsakemu obiskovalcu lebdeči oglas prikazal le enkrat. Imaš omogočene piškotke? Če jih nimaš, ti predlagam, da si jih vklopiš.

Če boš imela še naprej te težave, nam prosim piši na info@lepa-si.com in bomo pritožbo posredovali odgovornim.

lp
Damjan
  • 0

#34 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 April 2005 - 09:34 PM

ponižno se oproščam, katrin ... smile.gif
  • 0

#35 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 April 2005 - 07:52 AM

Meni so pa fajn te reklame. Tako lepo se nalimajo na ekran. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#36

  • Guests

Posted 12 June 2005 - 05:18 PM

Torej, kje se da kupit izdelke Garnier Fresh? Ker kamor koli grem imajo samo Garnier Essentials. ermm.gif
  • 0

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 June 2005 - 06:52 PM

Fresh zadev se trenutno ne da dobiti več nikjer (morda še v kakšni drogeriji na obali - sem slišala, da se še dobi). Bo pa jeseni prišla ven prenovljena kolekcija Fresh in takrat se bo spet dalo dobiti te reči.
Za zdaj so pa razprodali zaloge.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 June 2005 - 07:25 PM

QUOTE(sonchika)
Bo pa jeseni prišla ven prenovljena kolekcija Fresh in takrat se bo spet dalo dobiti te reči.


bo treba v jeseni malo prečekirat poličke trgovin za izdelki fresh.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#39

  • Guests

Posted 12 June 2005 - 10:41 PM

QUOTE(sonchika)
Fresh zadev se trenutno ne da dobiti več nikjer (morda še v kakšni drogeriji na obali - sem slišala, da se še dobi). Bo pa jeseni prišla ven prenovljena kolekcija Fresh in takrat se bo spet dalo dobiti te reči.
Za zdaj so pa razprodali zaloge.


No, lepa reč. ermm.gif Predlagate kako kremo, ki bi bila podobna Garnier Fresh? Po sestavi, pa da je taka lahka za poleti, pa ne preveč draga? (Mater sem zahtevna! biggrin.gif )
  • 0

#40 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 June 2005 - 06:50 AM

Mislim, da je podobna Clinians - Zelena jabolko, zelena za mešano kožo, roza za suho kožo. Cena je tudi podobna.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users