Jump to content


Photo

Herbina


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2005 - 08:09 PM

Zadnjič sem se odpravila malo po trgovinah in na koncu me je (itak) zaneslo še v Tuševo drogerijo. Iskala sem gel za umivanje obraza in naletela na neke meni neznane proizvode znamke Herbina Clearline.

Izdelki so namenjeni problematični, torej nečisti koži z mozolji. Pritegnil me je njihov čistilni gel z izvlečki mete in grenivke z antibakterijskim delovanjem, ki naj bi odprl pore, odstranil nečistoče ter osvežil in pomiril kožo.

Stvar ima (vsaj meni) zelo prijeten svež vonj in naredi med umivanjem na koži zlo fin občutek hlajenja, verjetno zaradi izvlečkov mete.

Najprej ga seveda nisem namerava kupit, ker se mi zdi, da takšni izdelki ponavadi blazno izsušijo kožo, potem pa sem videla, da na embalaži še posebaj piše, da gel kože ne izsuši ... tako da je šel gel lepo z mano domov, kjer ga zdaj uporabljam že kakšen teden - in sem zadovoljna. wink.gif

No uglavnem zanima me, če ima katera izkušnje s to kozmetiko, predvsem zanima me, kakšni so kaj drugi proizvodi iz iste linije, torej tonik, krema ...
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2005 - 08:32 PM

Oooops šele zdle sem opazla, da sem temo po pomoti vtaknila pod nego telesa, pa bi bolj spadala k negi obraza. oops.gif

A jo lahko kakšen, za to pristojen, mogoče prestavi? wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users