Jump to content


Photo

breskev-mandelj krema (od avona)


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#21 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 May 2005 - 07:11 PM

Katero masko za obraz in peeling mi svetujete od Avona. Pa rada imam bolj sadne zadeve, imam pa tipičen mešan tip kože?
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 May 2005 - 07:16 PM

Nadi jaz imam tudi mešan tip kože in naravnost obožujem Avonovo T-Zone Peel Off Clay Mask.

IPB Image

To je glinena maska, ki se nanese 2-3 krat na teden samo na T predel in se pusti na koži približno 20 minut, da se strdi in potem jo samo odlepiš dol. Maska ti bo zlo fajn sčistla kožo in absorbirala odvečno maščobo, je pa tudi zelo nežna, ker imam sama precej občutljivo kožo, pa jo zelo dobro prenaša.

Zdle glih brskam po Avonovem katalogu in sem naletela na še eno masko, ki je sama sicer še nisem preizkusila, mi pa deluje fino. Na strani 108 je luščilna maska za obraz s čajevcem in grenivko Tea Tree & Grapefruit Deep Pore Peel Off Mask, ki naj bi kožo globinsko očistila, jo osvežila in poživila, ima pa tudi antiseptične lastnosti.

Na isti strani je tudi Scrub za obraz z breskvijo in mandljevim mlekom Peach & Almond Milk Facial Scrub, ki naj bi prav tako kožo globinsko očistil, jo revitaliziral in odstranil odmrle celice povrhnjice.

Ta oba proizvoda sta iz linije Avon Naturals, s katero imam sama zelo dobre izkušnje.
  • 0

#23 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 May 2005 - 07:29 PM

Hvala, grem gledat...smile.gif

LP N
  • 0

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 May 2005 - 07:10 AM

QUOTE(Nadi)
Katero masko za obraz in peeling mi svetujete od Avona. Pa rada imam bolj sadne zadeve, imam pa tipičen mešan tip kože?


Zelo fajna strav je kemični piling Clinical Peel. Za bolj zrelo kožo (nad 25 let) in stvar je naravnost odlična.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 May 2005 - 04:35 PM

QUOTE(DiLeMa)
Punce, tle ko je že govora o Avonu, imam še eno vprašanje ...

Ful bi si rada naročila njihov puder PERSONAL MATCH Matte Liquid Foundation SPF 10. Imela bi ga kot nadomestilo Max Factorjevemu pudru Colour Adapt, saj naj bi imel ta isto tehnologijo, poleg tega pa je namenjen posebaj za mešano kožo in ima tudi zaščitni faktor. Poleg tega dam za Max Factorjevega okoli 3500 sit, ta pa stane 1600 sit.

IPB Image

Me pa zanima če ima katera izkušnje s tem pudrom, koliko je prikriven in tako naprej ... pa tudi zanima me, kako izbrat barvo pudra, saj nočem izbrat nekaj čisto X. Tle na spletni strani je ful več barv pudra, v Avonovem katalogu pa samo 6 ali 7 in res ne vem katero naj izberem. Če ima katera katalog, ali mi lahko malo svetuje? Imam svetlo polt, vendar nočem pudra, ki bi vlekel na roza, zato bi rada čim svetlejši rjavkast oziroma bež odtenek. So ti odtenki res takšni, kot so prikazani v katalogu, ali pa so v resnici dosti drugačni?


na zs mi pošlji tvoj naslov pa ti pošljem testerje, jih mam doma
  • 0
lp, Martina

#26 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 20 May 2005 - 05:01 PM

Martina, tudi jaz bi prosila za kaksen testercek ce lahko! oops.gif oops.gif ...se tudi namrec odlocam za nakup tega proizvoda rolleyes.gif
  • 0

#27 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 20 May 2005 - 05:08 PM

na zs mi pošlji naslov. ali maš bolj temno ali bolj svetlo kožo
  • 0
lp, Martina

#28 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 21 May 2005 - 05:50 PM

Martina, si dobila sporocilo na zs? wink.gif
  • 0

#29 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 23 May 2005 - 10:38 AM

kremca je super,...vsaj men biggrin.gif
moja koža je zdej tuk mehka in prou lepa,...upam da zaradi kreme laugh.gif
pa še diši na orto
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users