Jump to content


Spomini iz otroških dni

Kaj ste ušpičili kaj ste počeli spomini ...naslov pove vse ;)

  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 13 May 2012 - 11:05 PM

Danes sem razpoložena za nove teme :)

Sem spada vse o tem, kakšni smo bili kot otroci, kaj nam je posebej ostalo v spominu, kakšne neumnosti smo počeli, kakšni smo bili (mi ali bratje, sestre, sorodniki, prijatelji....). Tema o vsem, kar se nam je dogajalo v otroštvu in se nam zdi vredno omembe :)


Jaz sem bila precej miren in sramežljiv otrok, zeeeeloooo navezan na starše :) Ko je bilo potrebno iti v vrtec sem se skrivala pod posteljo, v omarah, nisem se želela preoblečti, ko so starši sovrstnikov prišli po svoje otroke, sem jih prosila, naj še mene domov odpeljejo (kam nisem vedela)... :) Nisem pa nikoli ničesar posebnega ušpičila, vsaj trenutno se ne spomnim.

Se pa spomnim ene prigode iz srednješolskih let, mislim, da sem bila stara 14 let, ravno mi je začelo dobro dogajati, tipi pa vse to. Takrat sem šla s starši v Tunizijo in en večer smo šli malo v hotelsko restavracijo, kjer so imeli ples, glasbo... Ne vem kaj točno mi je začelo dogajati v glavi, da sem se nekaj strmala in šla gor, se vsedla pred sobo, kjer sem čakala, da pridejo starši (oni so imeli ključ). Oni so mislili, da sem šla na wc in ko me dolgo ni bilo, so me začeli iskati. Nista pričakovala, da sem šla do sobe, ker nisem imela ključa, tako da sta me iskala povsod drugje po hotelu, spraševala uslužbence, vodiča kje sem... Meni se ni dalo več čakati in sem šla nazaj dol, nakar zagledam starše pri receciji, mamo vso v solzah, očeta čisto prebledelega in zaskrbljenega (ravno so se mislili odpraviti na ulice me iskat), valda so bili čisto iz sebe, zaradi trgovine z belim blagom v Tuniziji, za mano so takrat skoraj vsi žvižgali (ker sem bila pač blond), nekdo je celo ponujal kamele zame... U glavnem, nikoli ne bom pozabila njunega zaskrbljenega pogleda, še danes me peče vest in mi je zelo zelo žal za tisto. Spomnim se, kot bi bilo včeraj.

Starejši brat je znan po tem, da je bil precej resen v otroštvu, kar malo preveč za svoja leta, ful odgovoren, verjetno je bila njegova največja lumparija ta, da je očetove copate vrgel v wc, ker je bil nekaj jezen in da je pred enim hotelom spulil ven rože in jih zanesel k mami :)

S tadrugim bratom sva dostikrat želela presenetiti starše, če so kam šli. Tako sem jaz recimo pri 6ih letih spekla piškote za njih (testo sem naredila iz jajc, moke in vode, nič drugega vmes :D), potem sem to oblikovala in nesla k babici, da je spekla :))
Pa brat je želel presenetiti mami tako, da je zribal tla (tako kot je včasih to storila ona) in jih potem premazal z "lakom za lesk", kot je to storila mami. Samo, da je namesto laka vzel nekaj drugega, ne vem kaj točno je bila tista tekočina, spomnim se pa, da se je po tleh potem vse limalo :D

Aja pa tepla sem se s sosedom, ko sem bila majhna. Ne vem točno zakaj, samo dostikrat smo se stepla za brez veze :D
  • 0

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82658 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2012 - 11:11 PM

Ko sem bila dojenček, sem hotela jest črve. Enkrat sem enga pobrala s tal in ga nesla k ustom, mami je skoraj kap. :lol:

Ko so me dali v vrtec, sem se najprej držala čisto zase, nisem ne govorila ne jedla, nič.. potem pa sem se sčasoma socializirala - začela tepst s fanti. XD

Ful sem se družila z bratrancem (eno leto mlajšim), nikakor mi ni bilo jasno, kako lula v stoje, zato sem enkrat sredi dvorišča še jaz dala hlače dol in se stoje polulala.


Drugače sem bila pa ekstremno priden in neproblematičen otrok. Dopišem še kaj, ko se spomnim.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2012 - 11:53 PM

S sosedom sva se enkrat zmenila, da si bova šla pokazat "lulčka pa luliko" pa sem rekla naj on prvi, pa ni hotel, jaz pa da če on ne pokaže, potem tudi jaz ne bom. No in ga je pokazal, jaz sem se začela rečat in hitro stekla domov, da mi ne bi bilo treba pokazat :lol1:
Ta isti je enkrat eni žesnki ukradel uhane in jih podaril meni. Pa nora sem bila na lego kocke in sem se edino z njim želela to igrat.

Večkrat smo se preganjali nagi po travniku :lol1: (Za najožjo družbo se imela 6 fantov :oops: )

Z enim drugim sosedom vsa dojenčke postavljala v vozičke, jih peljala na hrib in spustila dol, da so se razklopotali
Barbikam sem trgala glave iz trupa in jim uničevala oblekice.

Na nekem rojstnem dnevu od sestrične sem bia cel dan tečna, pa so si zmislile igrico "kužek in hiška". (imam 3 sestrične) Zaprle so me v kopalnico, jaz sem pa čakala dokler ni pršla teta v kopalnico, pa me vprašala kaj delam. Rekla sem, da sem kuža in da moram pazit hiško :cry:

Ooo šiiit tale je bla kruta. Brata so peljali k frizerju, jaz sem bila pa ljubosumna, pa sem se ostrigla kar sama Lase sem skrila v brisačo za radiator. Ko so prišli nazaj so me itak vprašali zakaj sem to naredila, pa sem rekla, da zato, da me bodo zamenjali za R., ker bom zgledala kot on :lol1:

Eno noč, ko je bil brat nekje v puberteti smo se vračali iz Nemčije, mami pa je že popoldne klicala domov in sporočila, da se vrnemo proti jutru okrog 6h. Pa se nismo. Ob 3 smo bili v mojem kraju, nakar vidimo nekega kolesarja, pa mami pravi: " Ker butl se zdele s kolesom fjaka okol?" In seveda, bil je moj brat Pokvaril se mu je motor, pa je šel "vasovat" kar s kolesom v en kraj kakšne 10 km stran :lol:

Pri 16 me je brat želel naučit vozit avto. Parkiral ga je tako, da so gume gledale v levo stran, 1 meter zraven parkiranega avta pa je stala neka mini kamnita hišica. Rekel je, naj pritisnem "kuplango" ( kako se že reče?), obrnem ključ, dodam gas in spustim "kuplango" Seveda to naredim v šusu, tako da avto skoči naprej, se zaletiva v tisto hišičo, os kolesa se pa zlomi na 3 dele :butl: Oba sva dobila migreno jaz pa še enega metra z avtom nisem prevozila :cry:

Home alone z bratoma, stara mama nas je prišla pa čekirat vsake toliko. Seveda nam je šla na živce, ker smo vedno ko ni bilo staršev doma zganjali pi*darije. Bila je zima, pa smo se odločili, da bomo polili zunanje stopnišče z mrzlo vodo, da bo zamrznilo. Hvala bogu, tisti dan ni šla gledat kako je stanje :cry:

Jaz sem se tudi vedno stepla z bratom zaradi dalinjca. Pa vedno, ko so bile tiste reklame z barbikami/dojenčki oz. tovornjaki/powerrangersi sva se kregala: "to bi js mela/to bi js mel".
Brat mi je enkrat pri rezanju neke zelenjave ali nevem česa že z nožem skoraj odrezal kazalec :cry: Zato je defekten.

Pri treniranju karateja so me dali vedno tepst s fantom, ker sem premočno udarila :lol1:
Vedno, ko smo igrali odbojko sem se vrgla na kolena :butl:

Stara mama je imela doma zajčke, pa sem jih želela nahranit, ampak se mi ni dalo z rokami trgat trave, pa sem bila pogumna in sem vzela koso in začela kosit :lol: To je zgledalo tako, da sem za vsako piknila v zemljo. Mislila sem da ni dovolj nabrušena, ker pokošene trave itak nikjer ni bilo, pa sem jo začela brusit :cry: BLOOD ALL OVER!

Po cele dneve sem se eno obdobje igrala z mucki, pa so me napadle bolhe tako da sem imela popikane noge. Spraskala sem si jih do krastic, da se mi še zdaj pozna :cry:

Enkrat je prišel parkelj za miklavža, jaz sem se pa od strahu polulala :cry:
Polulala sem se tudi enkrat, ko sem letela v apartma iz smučišča, pa mi je spustilo ravno pred vrati
Pri stari mami sem se enkrat polulala v "lavor", ko me je umivala, pa mi ni bilo jasno kako kar rumena voda :lol:

Pa tista zloglasna s petardami, ko smo jih metali mačkam in starim mamam pod noge :ph34r:

Enkrat sem si namazala palačinke z ajvrom Pa drugič s pašteto.

Najbolj noro mi je bilo pri stari mami skakati iz kozolca na slamo. Pa pozimi graditi iglu in snežake. Pa skrivat se za moj rojstni dan, ker so me vedno iskali najdlje ... pa pečt koruzo

Jaz bi bila še enkrat stara 10 let :cry:
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#4

  • Guests

Posted 14 May 2012 - 12:09 AM

Pri treniranju karateja so me dali vedno tepst s fantom, ker sem premočno udarila :lol1:

:thumbup:

Ko je imel oči rojstni dan, je moj stric (zdaj že pokojni :( ) letel nad našo hišo z jadralnim padalom in nam (otrokom) dol bombone metal :woot:

Brat me je enkrat nasral, da je našel zaklad. Moj brat je vedno hamlarije zganjal - recimo iz papirja je naredil pokalice in jih šel po vasi prodajati. Pa z bliskavico od fotoaparata je naokoli strašil, šel je k očetu v delavnico in pri strojih pritisnil na bliskavico, da so delavci mislili, da se je kaj polomilo, pa babica je ravno peglala in se je pri njej skril in "zabliskal", da se je ustrašila kaj je narobe z likalnikom.

No nazaj k zakladu - našel je razbito avtomobilsko steklo (razdrobljeno na male koške) in ga prebarval z modrim alkoholcem. Potem je odrezal kose blaga in nanje označil kao zemljevid. Potem je tisto steklo zavil v to blago in zakopal na več mestih na vrtu (res ful si je časa vzel). No potem je ves navdušen prilaufal do mene, češ, da je našel zaklad. Greva na vrt in on mi kaže tiste "diamante" - potem še ves začudeno pogleda tisto blago in mi začne kazati, da je to zemljevid. In mi govori "pojdi 10 korakov naprej in dva koraka v levo", pa prideva do te lokacije, on odkoplje in najde nove diamante - seveda spet zemljevid zraven. Potem mi je še govoril, da bom lahko fuuuul barbik kupila s temi diamanti, pa hišico za barbike, tako da sem bila valda čist navdušena. Ful sem bila razočarana, ko mi je povedal, da je bila vse samo zajebancija. :lol:
  • 0

#5 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23526 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 14 May 2012 - 09:49 AM

Enkrat so me poslali za kazen v sobo in s seboj sem nesla tiste grozne otroške škarje, ki nikakor niso rezale paprija. No s tistimi škarjami sem si uspela naredit frfru in še precej las sem si postrigla (sem imela spete čop in ko je mami odstranila elastiko, so menda lasje kar dol padali okoli mene). In za spomnim imam slike te frizerske mojstrovine, saj sem čez en teden imela RD in sem slikana s torto in spredaj frfu dolg mogoče kakšen cm.
(za tretji ali četrti RD)

Tri leta mlajšega brata sem zelo rada stlačila v svoj lesen otroški voziček (seveda je komaj not pasal) in ga vozila po ulici. (stara cca 4-5 let, brat 1-2)

Teta in mami sta imeli nasprotni smeni in sem bila vmes cca 45 min sama doma z bratom (takrat je bilo pač to čisto normalno, zdaj si ne znam predstavljat)... no in jaz sem se odločila, da bom zelo pridna in bom pospravila kuhinjo. Med drugim sem tudi želela star časopisni papir pospravit in seveda, kot teta ... bi ga dala v "kiperbuš" v kuhinji. Ker se je papir prehitro vnel, sem hitro potegnila ven in ga hotela vreči v smetnjak. Hvala bogu je bil smetnjak poln, saj je takoj zraven smetnjaka stala plinska bomba od šedilnika. Ker je papir že tako gorel, me je spekel po roki, da sem ga spustila in ga k sreči polila z vodo. Flek zažganega linoleja je bil še nekaj let v kuhinji. Brat (dojenček) je v zgornjem nadstropju spal, jaz bi pa hišo skoraj naredila cabrio.
(stara štiri - pet let)

Za brata sem hotela (spet v teh 45minutah) zmleti čokolado (saj je bil premajhen, da bi jo lahko grizel). Vzela iz omare mešalnik in seveda not metala koščke čokolade. Takrat še niso imeli varnostnega zatiča, ki preprečuje delovanje, če pokrov ni pravilno naščen. To, da bi mi lahko odtrgalo prste, seveda pomislila nisem.
(stara štiri - pet let)

Po zgornjih dveh neumnostih sem se seveda hotela odkupit in sem celo kuhinjo pomila z Arfom ... po linileju. Sem ga precej simpatično spraskala in leska ni imel nikoli več.
(stara štiri - pet let)
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#6 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13755 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 10:10 AM

Jaz sem bila baje zelo nagajiv in trmast otrok.
Bom opisala le moje prigode, ko sem šla starimi starši edinkrat na morjepri petih letih.
Šli smo v Banjole, to je bilo letovanje upokojencev ali nekja podobnega in vsi so imeli s seboj svoje vnuke in vnukinje, tako da sem hitro imela družbo.
Njaprej smo se z novimi prijatelji odločili, da gremo loviti lososa in odšli nekam ven iz naselja. Nam se je zdelo, da smo bili takoj nazaj, ampka ko smo prišli so vsi upokojenci ko nori letali naokoli in nas iskali.
Potem se mi je zazdelo zabavno tlačit kamen v nos. Malo manj zabavno je bilo, ko ga nisem dobila ven. Na večerji sem potem le babici povedala kaj sem naredila in revco je skoraj pobralo.
Za grand finale sem si prebila glavo. Tekmovala sem z enim fantom v teku za zadnjo prosto gugalnico. Žal sem prišla preblizu ene punčke, ki se je gugala in me je tresnilo po buči. Ulila se je kri, ampak jaz sem vseeno šla na gugalnico. Se še sedaj spomnim paničnega obraza babice :(
Je potem mami rekla, da sem nemogoč otrok in nisem šla več z njo :D
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#7 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 10:25 AM

Ko sem bila stara okrog 4, 5 let sem mojega brata, ki je bil takrat še dojenček uzela ven iz njegove posteljice (mami še zdaj ne ve kako mi je uspelo splezati čez ograjico) in ga nesla na sedežno, v posteljico pa sem dala svojega plastičnega dojenčka in ga lepo pokrila. Mami je skoraj kap, ko je videla notri igračo namesto brata.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#8 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25738 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 10:30 AM

jaz sem enkrat dala želvo rdečevratko v usta :lol:

z bratom sva se vedno kregala, kdo bo zasedel najboljši prostor na kavču. Potem sva izumila igrico z imenom "paše". To pomeni, da sva se oba strpala na tist mali del kavča in s petami ter komolci rinila drug v drugega in hkrati govorila "paše". Tisti, ki je prvi rekel "au", je izgubil privilegij do ležanja tam.
  • 0

#9

  • Guests

Posted 14 May 2012 - 10:33 AM

:hooray: :hooray: :hooray:
  • 0

#10 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 01:29 PM

Ko se je rodila moja sestra (stara sem bila dve leti) in so jo dali spat v mojo posteljico, mene pa napodili na jogi, sem bila grozno ljubosumna, zato sem šla do posteljice, dvignila dojenčka ven, ko nesla na jogi, potem pa splezala v posteljico in se polulala :cry: :lol:
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#11 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25949 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 01:32 PM

Ha ha prav v dobro voljo me je spravila tema, napisem kaj ob priliki, ceprav sem proti npr. Zoey, amater. :lol:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#12 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 01:43 PM

Jaz še četrtine nisem pomoje spisala :lol: pri kakšne 14 letih sva se s frendico zmenili, da greva z njenim skuterjem na eno "fešto" nekam na en hrib kjer bi pekli hrenovke in koruzo. Do 1 zjutraj sva obe čakali v postelji vsaka v svoji hiši in se pogovarjali po telefonu kdaj in kje se dobiva. Takrat so moji doma že spali, brat je bil pa s svojimi kolegi tisti teden na Kolpi. Nekaj čez 1 se jaz odpravim do trgovine, kjer naj bi se dobili, nasproti se pa pripelje brat z avtom. Jaz sem bila samo takole: :huh: :confused: Vprašal me je kam grem ob pol 2 zjutraj, pa sem mu rekla da je kolegica pozabila osebno pri meni, da gre zgodaj zjutraj z njeno kužko v Zagreb k veterinarju in jo rabi za čez carino :lol:
Sem itak takoj letela domov :D

Enkrat kasneje sva se pa dogovorili, da greva spet tja gor, ampak da doma poveva da bo ona spala pri meni, jaz pa pri njej. Na tem hribu ni bilo omrežja, ampak sva dobili obe par mesičev, da so naju klicali starši. Baje je njen oče klical mojo mamo, da je E. pozabila doma zobno ščetko in da ji jo bo pripeljal, moji mamici pa ni bilo nič jasno. Je mislila pač da sem jaz pri E. Takrat sva tudi kadili in sva potem smrekove vršičke jedli, ko sva prišli domov :lol:
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#13 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18194 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 14 May 2012 - 02:02 PM

JAz sem bila pa kot otrok najbolj znana po tem, da nisem marala in nikoli nosila nogavic.

Še ko sem bila dojenček, stara kakšne pol leta in so name tlačili žabice, sem vedno postala vsa togotna in histerična, pa čisto trda sem postala, kot kip, pa dooolgo niso ugotovili, kaj je z mano narobe. No, ko sem rasla je bilo to še bolj očitno, štumfov nisem nosila NIKOLI. Zunaj -10 stopinj, jaz pa superge na boso nogo pa gremo. V šoli sem vedno nosila samo copate, če sem jih slučajno pozabila doma pa bosa. Učiteljice so se križale, vedno ko so me videle pozimi po mrzlem kamnitem hodniku tečt boso, jaz pa nisem bila bolna niti enkrat samkrat. Ogromnokrat so morali starši v šolo in jim pojasnjevat to, haha.

Tudi na rolarje nisem nikoli imela nogavic, za pancarje se pa ne spomnim, mislim, da so me to vseeno prisilili.

Štumfe sem začela nosit pri kakšnih 13 letih, ko sem odkrila nizke nogavičke, in samo to nosim še zdaj. Je pa še vedno PRVA stvar, ki jo naredim, ko pridem v stanovanje (ne nujno domov, kamorkoli, kjer se sezujem) - štumfe dol.

Sem pa to zgleda podedovala po babici (če se to sploh da podedovat, hahah), ker je ona ISTA in sovraži nogavice in jih ne nosi skoraj nikoli. Vsaj ona me razume. :D
  • 0

After all this time?

Always.


#14 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 14 May 2012 - 02:09 PM

Jaz jih nimam veliko na zalogi.

Ena je pa priceless.

Smo se ravno priselili v Vipavsko dolino, in sem takoj začela sklepati prijateljstva. Preselili smo se pa avgusta, ravno pred začetkom
novega šolskega leta. In spoznam soseda, 2 leti mlajšega, in sva se takoj zmenila, da greva krast češnje. To je pomenilo, da sva
šla na eno češnjo na posestvo od sosedov, ki so imeli cel nasad in po moje nekaj ton fakin češenj. In naju najdejo, in sva morala povedati
kdo sva. In itak je že naslednji dan celo naselje vedelo, da nova od tovarišice (mama je učiteljica) rada krade. :D

In s tem istim sosedom sva nekaj dni kasneje povzročila incident, ki ga še vedno vsi pomnijo. Namreč, zažgala sva celo brdo.
Za našo hišo je bilo namreč brdo, ki ga nihče ni kosil, in s sosedom sva se tam igrala. Polno je bilo suhe trave, pa sva od nekje
privlekla prometni znak, in se drsala po suhi travi. In nato sva odkrila vžigalice.

Zažgala sva celo brdo - ogenj se je razširil v SEKUNDI, gasila je cela vas, saj je bil blizu gozd, in so se bali, da se bo požar razširil na gozd. Soseda se je drla: prinesite
štenak, prinesite štenak (čeber), mi smo bili pa na novo priseljeni in nismo sploh štekali, kaj to sploh je. :D :D

--------------------------------------

Enkrat je dedek bratu naredil meč iz lesa, ki ga je pobarval v srerbno, saj sva bila oba velika fena He-mana.
In mi ravno priseljeni v novo hišo, in jaz sredi dnevne s tem mečem, ga dvignem in se zaderem (kot He-man), direkt
v nov in drag lestenec nekje iz Italije, vse razbijem. :D :D Mama je bila tako jezna, da me je hotela nagarbat, jaz sem pa v samih copatih
bežala pred njo po ulici. :D :D haha
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#15 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15458 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 02:18 PM

OMK Kinky, bwahahahaha, crčem.

Na sploh fajn sem se nasmejala tej temi.

Jst sem vedno mami ful za lase vlekla, je imela dolge. In imamo v bloku soseda Lojza, ki je plešast. Pa je rekla mami, S. če me boš za lase vlekla bom taka kot Lojz. Jst sem pa rekla, joj mami, kaj misliš da ne vem, da se je on že tak rodil.

Pa mami mi je razlagala kako se otrok rodi, kje ven pride, pa sem rekla, jst to že vem, mene bolj zanima kako notri pride.

Pa na sploh sem bila ful čvekava, radovedna, v šoli me je učiteljica skos presedala, tudi sama sem sedela, nič ni pomagalo. Kjer je volja je pot. =)

Pa enkrat me je klečat poslala, pa pridem nazaj s pouštrom. Pa me vpraša mami ja kaj je pa to. Pa sem ji rekla, če misli da sem nora, da bom na teh trdih tleh klečala.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#16 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25949 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 06:03 PM

Kinky piroman : O
Haha, Dragica, jezikava :lol:

U Nincha, si me spomnila na tvoje sovrastvo do stumfov (enkrat si ze pisala o tem) me je zazeblo parkrat vmes. : ) Kar sem hotela povedati - M. tudi dostikrat rata ves blesav, ko zabice nanj vlecem in je naraje bosonog, hm. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#17 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25738 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 10:09 PM

aja en izmed mojih spominov .... amm bratska ljubav ftw - brat se mi je ob več prilikah usedel na glavo in prdnil :pinch:

al pa....moji starši so s Kitajske prinesli zvonec za na kolo, ki res FUL glasno zvoni. No in...midva z bratom enkrat gledava TV. On mene podi spat (res je bila že pozna ura). Jaz rečem kao - "samo še vreme pogledam", čeprav sem itak že napol spala. On je počakal, da je bilo vremena konec (seveda sem ga prespala), se odplazi do predala, vzame iz njega famozni zvonec, pride čisto blizu mene in: DRRRINNNN DRIN RIN RIN CIN CIN CIN!!!!!!! Mene je vrglo pokonci, skoraj sem doživela fršlok :lol: Potem sem ga zmerjala z vsem mogočim....verjetno samo človek ni bil :lol:
  • 0

#18 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2012 - 10:38 PM

Midva sva vedno grozljivke skupaj gledala. Enkrat sva bila sama doma, pa sva gledala Krog. Pozno zvečer,o je bilo konec filma začne zvoniti teleon. Jaz sem bila takole: :unsure: pod kovtrom :ph34r: . Kregala sva se kdo bo šel dvignit, in ker je vedno obveljala njegova, sem morala iti jaz. Nato tišina.
Usrala sem se!

Par dni kasneje sem ga pa zaprla za kazen ven na balkon na mraz, pa je razbil balkonska vrata. meni se SPET! pozna na desnem kazalcu, on ima pa račko na obrazu.

Lepega dne me je zapodil dol po stopnicah in se priletela v radiator. Presekala sem si pri koncu obrveh, da mi še zdaj malo čudno dlake rastejo.

Naslednjič sem mu zanalašč priprla mezinec med vrate, pa je prišla nora soseda, ker je slišala kričanje. Ko ji je povedal kaj je bilo, me je potegnila za roko in rekla, da če hočem občutit kako boli :huh: :butl:
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#19 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 15 May 2012 - 08:18 AM

ojoj Zoey, ti si pa bila pretepaški otrok :D
  • 0

#20 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15458 posts
  • Gender:Female

Posted 15 May 2012 - 08:34 AM

aja en izmed mojih spominov .... amm bratska ljubav ftw - brat se mi je ob več prilikah usedel na glavo in prdnil :pinch:


ROFL
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users