Jump to content


Photo

Janez Drnovšek: 1950-2008


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 23 February 2008 - 09:23 AM

http://24ur.com/nasl...223_3096716.php

R.I.P cry.gif cry.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#2 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 23 February 2008 - 09:27 AM

kruto ohmy.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2008 - 09:27 AM




Smo že ugotovili: klik


Ampak naj ma svojo temo.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 10:02 AM

Meni ga je res ful žal. No, je pa imel vsaj polno življenje in je marsikaj dosegel. R.I.P.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 February 2008 - 10:08 AM

On je pa en redkih politkov za katerega še imam nekaj spoštovanja. Je bil pa zadnja leta kar bogi, tko da je njegova smrt bla kar pričakovana.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 23 February 2008 - 10:29 AM

Res je bil eden redkih slovenskih politikov, vreden spoštovanja. Slovenija je z njegovo smrtjo izgubila veliko osebnost. Naj počiva v miru.
  • 0

#7

  • Guests

Posted 23 February 2008 - 12:34 PM

Skoda. Za nas, za njega pa najbrz ze cas. Morm rect, da je bil eden redkih ljudi v slovenski politiki, ki mi je bil res vsec. S tem, da mi je postal vsec po njegovi "transformaciji", ki se pa najbrz ne bi dogodila, ce ne bi bil bolan. Tako da je cela zadeva v bistvu zelo ironicna. Ce bi bil zdrav, ne bi spremenil svojega zivljenja in pogledov za 180 stopinj, se ne bi tako osebnostno razvil, ne bi postal vzor prakticno vsemu slovenstvu in tudi ljudje ga ne bi tako vzljubili. Bil pa bi ziv. Tako pa je postal clovek, ki ga dejansko lahko spostujes in si ponosen, da predstavlja tvojo drzavo, eden resnicno redkih "dobrih" politikov, vendar za ceno bolezni, ki ga je pokopala.

Je pa zalostno, da sele bolezen prebudi cloveka. Namrec, ce bi bilo med voditelji drzav vec Drnovsku podobnih ljudi, ne dvomim, da bi svet lahko bil precej lepsi.

Lahko bi se vprasali, kaj je boljse: biti ziv, zdrav in pokvarjen ali umreti po tem, ko si se dogradil v resnicno spostovanja vrednega in dobrega cloveka? Jaz bi izbrala drugo. Pocivaj v miru, Janez.


  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2008 - 02:16 PM



Ta misel, ki jo je izjavil, mi je ful všeč:
Ni težko oditi, ko razčistiš sam s sabo in svojimi strahovi.

closedeyes.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9

  • Guests

Posted 23 February 2008 - 02:40 PM

Meni je včeraj povedala mami, da ji je njegova sestrična javila, da je umrl. Sam sem bila rajši tiho...
Niti nekako nisem hotela verjet.
Tudi meni ga je žal. cry.gif
  • 0

#10 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 23 February 2008 - 02:47 PM

Jst sem prvi šok že dala skozi v torek, zdaj pa je žal res (oziroma so dali v javnost). Žal mi je zanj.
  • 0

#11 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15463 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2008 - 02:50 PM



Ciara torej misliš potem, da je to laž, ko povsod piše, da je umrl danes ponoči???
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#12

  • Guests

Posted 23 February 2008 - 02:51 PM

Vem, da je.
  • 0

#13 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 23 February 2008 - 02:51 PM

Škoda, njega mi je res ful žal. huh.gif R.I.P.
  • 0

#14 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 23 February 2008 - 03:54 PM

pa napišem še sem, ker ima svojo temo, kar se tudi spodobi.

RIP Janez

Bil je res velik človek in ne glede na to kako so pljuvali po njem je bil super predsednik, velik človekoljub in predvsem zelo srčen in človeški, pa ful veliko je naredil za Slovenijo, predvsem v svetu. Kakorkoli, škoda ga je in srhljivo je to, da je pravzaprav imel še vsa leta uživanja pred sabo ermm.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#15 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30782 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 February 2008 - 04:09 PM

Jaz sem sicer tudi že pred dnevi brala o smrti, ampak ne verjamem; nimam razloga, da bi verjela, ker tega do zdaj še nihče, ki o tem govori, ni dokazal...
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2008 - 04:13 PM

QUOTE(_M_ @ 23. 2. 2008 - 16:09) View Post
nimam razloga, da bi verjela, ker tega do zdaj še nihče, ki o tem govori, ni dokazal...

To tudi mene bega, da bi se tako zlagali namreč... pa žalne knjige so odprte in vse... je pa res, da so ga danes odpeljali iz Zaplane... torej ga najbrž teden dni niso kar nekje meli a ne, ker danes še ni bil kremiran. Preprosto preveč ljudi je vpeletenih v to, da bi taka laž preživela. Po tehtnem premisleku ne verjamem, da je umrl že prej. Morda kak dan, ne pa teden dni, kot se je govorilo. Absolutno pa ga niso že pokopali, kot se je govorilo - halo, saj je folk tam okoli, vedelo se je da je v slabem/kritičnem stanju... tega si pa res ne bi privoščili.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17

  • Guests

Posted 23 February 2008 - 04:32 PM

Meni je pa pač sumljivo to, da so njegovi sorodniki že prej povedali, da je umrl. In potem res umre nekaj dni zatem, ko se govorice razširijo. Bolan je že lep čas. Zakaj se potem ni že prej začelo govorit, da je mrtev? Ne verjamem, da so njegovi sorodniki toliko nepremišljeni, da bi vnaprej povedali (določenim osebam, pač), da je umrl, medtem, ko je človek na smrtni postelji. Česa takega si, IMHO, nobeden ne bi upal naredit. Že iz spoštovanja do umirajočega.
V našem kraju se pač vsi med seboj poznajo(mo). Tukaj živi večina njegovih sorodnikov. Oni so pač povedali osebam, ki so jim zaupali. Moja mama je meni povedala, ni pa tega govorila okoli, in tudi jaz sem bila tiho, dokler ni bila novica uradna. In tudi jaz sem mislila, da je mogoče sestrično razumela narobe...ampak, ko sem danes prebrala, da je mrtev, sem bila prepričana, da je res. Ker to je pa že malo preveč naključje.

Sicer pa...konec koncev niti ni važno, kdaj je umrl. Tisti, ki hoče, naj verjame, da je umrl danes ponoči, ostali pa naj verjamejo, da je umrl prej. Dejstvo je, da je človek mrtev. In, da bo ljudstvu ostal v lepem spominu.

Edit: Kam pa so ga odpeljali iz Zaplan?
  • 0

#18 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 23 February 2008 - 04:51 PM


Mislim, da v Zagorje ob Savi, kjer bo pokopan.
Naj pociva v miru.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#19 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 23 February 2008 - 04:58 PM

Naj počiva v miru Oseba in pol je bil, ful sm ga mela rada. Eden izmed redkih politikov, ki mi je bil všeč
  • 0

#20 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 February 2008 - 05:01 PM

Meni je v torek povedala kolegica, da je dobila ven neuradno novico, da je umrl v ponedeljek. Pač ker naj bi sam tako hotel, da se ne bi razvedelo takoj in bi povedali to ven šele po pogrebu, ker je hotel majhen pogreb s samo najbližjimi. Zelo verjetno je, da je res tako.
Meni ga je tudi žal.
R.I.P.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users