Jump to content


Photo

Mozolji po hrbtu


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#1 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 20 February 2006 - 06:24 PM

Mene pa zanima, če slučajno pozna kera kakšno kremo proti mozoljem na hrbtu. Do zdej sem uporabljala čistilno peno od Afrodite s kislinami AHA, in sm bla kr zadovoljna z njo, vendar me matra da bi sprobala še kakšno drugo.
Upam, da uporablja še kera kej tazga smile.gif
LP
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 06:58 PM

Uporabi kakšno kremo s salicilno kislino. Lahko tudi tako za obraz.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Tiyana

Tiyana

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts

Posted 20 February 2006 - 07:12 PM

Sonchika a daš lahko kakšen primer kreme? laugh.gif
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 February 2006 - 07:23 PM

Neutrogena Visibly Clear. Aja, zdaj sem se spomnila še olja čajevca.
Mislim, da je bilo govora o Fruit of the earth kremi s tem oljem. Naj mi kdo pomaga spomniti se...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 20 February 2006 - 10:18 PM

ja jz bi tud rabŁa kj za hrbt oops.gif fuŁŁ mi je na bad zard teh mozoŁjew mad.gif
  • 0

#6 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 February 2006 - 01:17 AM

V peni za umivanje obraza od Afrodite (AKNE STOP) je olje čajevca in tudi je ta pena dobro ocenjena ..
  • 0
Viens, reste ici!

#7 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 21 February 2006 - 09:12 AM

Ker se jaz več po obrazu ne umivam s Vichiyem na pumpico se z njim umivam med tuširanjem po rokah in hrbtu-pač tam kjer se mazoljčki pojavijo in se bolje počutim, ker jih malo izsuši...
  • 0

#8 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 21 February 2006 - 10:21 AM

Zelo pomaga tudi otroški puder. Namažeš se po hrbtu in mozolje izsuši. Preizkušeno, probaj!
Drugače pa pomaga tudi solarij in morska voda.
  • 0
Don`t give up!

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 February 2006 - 11:06 AM

Kolegica z mastno kožo ima tudi mazolje po hrbtu pa si ˝umiva˝ s tonikom od Vichya.
  • 0

#10 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 21 February 2006 - 01:22 PM

QUOTE(Kate)
Zelo pomaga tudi otroški puder. Namažeš se po hrbtu in mozolje izsuši. Preizkušeno, probaj!
Drugače pa pomaga tudi solarij in morska voda.


a kR z baby pudrom smile.gif bom to probaŁa biggrin.gif aŁpa z unmu afrodita...k me res žiwcirajo mozoŁi po hrbtu rolleyes.gif sj jh nimam weŁik sam dost da me žiwcirajo laugh.gif
  • 0

#11 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83073 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 February 2006 - 07:56 PM

QUOTE(cool_girl)
QUOTE(Kate)
Zelo pomaga tudi otroški puder. Namažeš se po hrbtu in mozolje izsuši. Preizkušeno, probaj!
Drugače pa pomaga tudi solarij in morska voda.


a kR z baby pudrom smile.gif bom to probaŁa biggrin.gif aŁpa z unmu afrodita...k me res žiwcirajo mozoŁi po hrbtu rolleyes.gif sj jh nimam weŁik sam dost da me žiwcirajo laugh.gif

A ti res ne poznaš l-ja in v-ja? rolleyes.gif
  • 0

#12 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 21 February 2006 - 08:07 PM

ja kdo ga pa ne sam ona je pač rejvarka!!!! biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 February 2006 - 09:49 PM

LoL in ? biggrin.gif stupidno. jas sem pa Ana pa znam pisat normalno. jes.
  • 0
Viens, reste ici!

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 07:27 AM

Ko bom jaz enega po riti, ker ne piše velikih črk... Pol si pa vid uničujemo. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 22 February 2006 - 03:02 PM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(cool_girl)
QUOTE(Kate)
Zelo pomaga tudi otroški puder. Namažeš se po hrbtu in mozolje izsuši. Preizkušeno, probaj!
Drugače pa pomaga tudi solarij in morska voda.


a kR z baby pudrom smile.gif bom to probaŁa biggrin.gif aŁpa z unmu afrodita...k me res žiwcirajo mozoŁi po hrbtu rolleyes.gif sj jh nimam weŁik sam dost da me žiwcirajo laugh.gif

A ti res ne poznaš l-ja in v-ja? rolleyes.gif


soRRy ammm rolleyes.gif nism rejwrka sam tko pišem ker mi je wšeč...tko da ne mor biggrin.gif
  • 0

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 11:46 AM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(cool_girl)
QUOTE(Kate)
Zelo pomaga tudi otroški puder. Namažeš se po hrbtu in mozolje izsuši. Preizkušeno, probaj!
Drugače pa pomaga tudi solarij in morska voda.


a kR z baby pudrom smile.gif bom to probaŁa biggrin.gif aŁpa z unmu afrodita...k me res žiwcirajo mozoŁi po hrbtu rolleyes.gif sj jh nimam weŁik sam dost da me žiwcirajo laugh.gif

A ti res ne poznaš l-ja in v-ja? rolleyes.gif


Jinadaze a si slavistka?
  • 0

#17 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 09 March 2006 - 04:26 PM

ja jz mam iste probleme.mam ful mazolow po hrbtu in po dekolteju.ne morm nosit ničesar!ja, pulije. pa najslabš je da mam čez 2 mesca maturanca. gadno,an.
sm probala že miljawžnt krem pa tega šita pa nč ne pomaga. 2 let sm se mazala s klimicinom-nč.hodila sm k kozmetičarki-na laser-zagonila cew premoženje-nč. zj mam eno kremo z lekarne pa najbl smrdi pa zdi se mi da mam še bl mastno kožo k ponavad. solarij ne pomaga. edin polet je dobr 1 mesc k mi morska voda pa sonce posušita.
no, a ve slučajn kera za kej k RES pomaga?! pa še zanima me če ma kera kšn predlog za maturantsko obleko-zaprto zadej in spredej?
  • 0

#18 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 March 2006 - 04:32 PM

QUOTE(sahara)
ja jz mam iste probleme.mam ful mazolow po hrbtu in po dekolteju.ne morm nosit ničesar!ja, pulije. pa najslabš je da mam čez 2 mesca maturanca. gadno,an.
sm probala že miljawžnt krem pa tega šita pa nč ne pomaga. 2 let sm se mazala s klimicinom-nč.hodila sm k kozmetičarki-na laser-zagonila cew premoženje-nč. zj mam eno kremo z lekarne pa najbl smrdi pa zdi se mi da mam še bl mastno kožo k ponavad. solarij ne pomaga. edin polet je dobr 1 mesc k mi morska voda pa sonce posušita.
no, a ve slučajn kera za kej k RES pomaga?! pa še zanima me če ma kera kšn predlog za maturantsko obleko-zaprto zadej in spredej?


hm. ne vem, probej mogoce s ksnimi hormonskimi tabletami, pa da pol nehas jemat k mas mim maturanca, da se ti ne podre cist (k diane so tko baje ... zanimive k nehas jemat?) probej se posvetvat s ksnim dermatologom pa tko ... cist odvisno od tega, kasno kozo mas pa vse.
  • 0

#19 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 09 March 2006 - 05:31 PM

QUOTE(xsoncekx)
QUOTE(sahara)
ja jz mam iste probleme.mam ful mazolow po hrbtu in po dekolteju.ne morm nosit ničesar!ja, pulije. pa najslabš je da mam čez 2 mesca maturanca. gadno,an.
sm probala že miljawžnt krem pa tega šita pa nč ne pomaga. 2 let sm se mazala s klimicinom-nč.hodila sm k kozmetičarki-na laser-zagonila cew premoženje-nč. zj mam eno kremo z lekarne pa najbl smrdi pa zdi se mi da mam še bl mastno kožo k ponavad. solarij ne pomaga. edin polet je dobr 1 mesc k mi morska voda pa sonce posušita.
no, a ve slučajn kera za kej k RES pomaga?! pa še zanima me če ma kera kšn predlog za maturantsko obleko-zaprto zadej in spredej?


hm. ne vem, probej mogoce s ksnimi hormonskimi tabletami, pa da pol nehas jemat k mas mim maturanca, da se ti ne podre cist (k diane so tko baje ... zanimive k nehas jemat?) probej se posvetvat s ksnim dermatologom pa tko ... cist odvisno od tega, kasno kozo mas pa vse.


hvala za nasvet. sj jem tabletke, logest, pa glih navadla sm se na njih k prej sm ene druge imela pa sm mela probleme s kožo, tko da mam zj te pa jih res ne bi šeenkrat menala. sj zj sm se odločila da bom imela zaprto obleko za maturanca, sam vrjetn čipkasto tko da nam k ena mama. wink.gif ja, sj bom res vrjetn mogla k dermatologu k j sam skos slabš. pa res mi nč ne pomaga pa še občutljivo kožo mam tko da tut ne smem vsega uporablat.
  • 0

#20 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 March 2006 - 05:37 PM

aja, ce si pa menjala pol pa rajs ne ;) diane majo se ene hormone notr, k zmanjsujejo aknavost ... men so ful zginli, obcasno se mi se kaksen naredi (zdej jih je sestra fasala, k je v puberteti biggrin.gif pa me je se tako zafrkavala par let nazaj ... jupi biggrin.gif) ... sej lahko racunamo, da se bos kej pokazala v oblekci, ane? ;)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users