Jump to content


Photo

Posteljne nezgode


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 12 January 2007 - 08:46 PM

No, govora o spolnosti je še in še... nisem pa še opazila teme, o "posteljnih nezgodah".. a se vam je kdaj zgodilo, da se vam je kaj zalomilo, da bi se vi ali vaš partner najraje pogreznili od sramu? In pa kaj? Verjetno da so bile to še tiste začetne napake... smile.gif
Pri meni je blo vse kar je blo nerodnega to, da prvič pojma nisem imela kam in kako z vsem ravnati oops.gif twisted.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2007 - 11:36 PM

Detajli? twisted.gif

Hm, ko se kaj spomnem, povem. Trenutno mi nič ne pade na pamet.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#3 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2007 - 12:24 AM

Meni je bilo nerodno zaradi "vaginalnih prdcev", ki so bili na začetku zelo pogosti. oops.gif


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#4 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2007 - 07:58 PM

Najbolj nerodno je bilo, ko nama je na pol slečenima v sobo vdrl brat in se nato začel po vsej hiši dret: "Seksata!" Fanta (in mene z njim) je bilo potem še lep čas tako sram pred mojimi.
  • 0

#5 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 13 January 2007 - 08:00 PM

koliko je bil pa brat star takrat ? laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#6 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 January 2007 - 08:00 PM

OMG blink.gif jaz bi ga ubila! kolko je te star?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#7 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2007 - 08:05 PM

Saj sem ga skoraj ubila. Takrat je bil star 11 let. Zaklenit pa se tudi nisva mogla, saj je mama, že ko sem dobila svojo sobo prebarvala rob vrat in se je ta barva tko zažrla v reže, da sploh ne gre zaklenit vrat.
  • 0

#8 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 13 January 2007 - 08:16 PM

Kalipso, kva so ti pol tastari rekl?
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#9 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2007 - 08:19 PM

Nič. Obojni smo se delali kot da se nič ni zgodilo. So razumeli, saj so oni tudi nekoč bili mladi. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#10 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 13 January 2007 - 08:22 PM

sam šit no, jaz ne bi bila v sobi s fantom, ki ne bi bila pod ključem in bi seksala nono.gif

sta bila mogoče vsaj pod kakšnim kovtrom ali v položaju, kjer se ne vidi veliko =?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#11 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 13 January 2007 - 08:36 PM

uh ja.... to se dogaja... sva bla z mojim pr njemu doma, pa ga mat kliče in pol se on hitr obleče, jst pa v kot se hitr oblačt. Medtem jo je on hotu hitr pač spravt vn iz sobe, ko reče d bi rada govorila z mano. Jst pa napol oblečena tm stala oops.gif pride not, jst sam rdeča ratam, ker se mi ni do takat uspelo do konca oblečt, ona sam tisto, oprosti, oprosti smile.gif no sej pol ni blo nč kej tazga, s fantom sva se režala, njegova mat naju je pa mau zajebavala oops.gif D smo preživel vsi biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#12 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16960 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2007 - 09:09 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 13. 1. 2007 - 20:22) View Post
sta bila mogoče vsaj pod kakšnim kovtrom ali v položaju, kjer se ne vidi veliko =?


Sj nista bla čist naga, sam napol slečena.

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#13 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 13 January 2007 - 09:11 PM

ah ja, vidim, samo sem mela v glavi predtavo, da sta bila naga, ker je brat zavpil, da seksata smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#14 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2007 - 10:24 PM

Ja, js tud poznam te "vaginalne prdce" biggrin.gif biggrin.gif Uf sva se vedno nasmejala...

Do dokaj nerodne situacije je prišlo enkrat, ko sva s fantom glih opravila svoje... potem pa naju je mami poklicala na večerjo... Midva sva se na hitrco oblekla in šla pač v jedilnico... Bolj proti koncu večerje sm vidla, da ma fant narobe oblečeno majico. V tistem trenutku se mi je skoraj zataknil grižljal in sm sam na veliko zardela in upala, da ni noben opazil... Tud on je postal že ful živčen, ker je tud on tko mimgrede to opazil in hotu it čim prej v sobo. No tko končamo, pospravljamo... potem pa mi mami na samem reče, naj si moj dragi obrne majico! blink.gif laugh.gif Js sm se začela tok režat in potem sm fantu povedala da je vidla, pa se potem ni hotu premaknit iz sobe, ker mu je blo ful nerodn... biggrin.gif men niti ni blo tok, saj oba vesta, da se v sobi samo ne gledava. wink.gif
  • 0

#15 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25301 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 13 January 2007 - 11:50 PM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#16 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13759 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2007 - 02:05 AM

Kakšnih večjih nezgod niti ne.
Dvakrat sta njegova starša uletela a po seksu. Edin enkrat je njegova sestra uletela ko sem mu ga... Sem bila vsaj še oblečena. Malo velik nam je bilo vsem nerodno drugač pa nič takega.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 January 2007 - 11:11 AM

zlomljena pojstla se nama je z bivšim zgodila, sam nama ni blo nič nerodno. twisted.gif to je takorekoč dobesedno posteljna nezgoda. laugh.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 14 January 2007 - 11:35 AM

nevem če je to glih posteljna nezgoda, sam mene mati zmer kliče medtem k sexam al pa direkt po, kao da je neki ful nujno (zajtrk, kosilo, večerja, ne najde kakšnih senčk...), in pol prlaufam dol vsa rdeča v glavo pa z unimi ta zadetimi očmi.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2007 - 11:51 AM

QUOTE(MateYa @ 13. 1. 2007 - 21:09) View Post

QUOTE(MLadoLetNa @ 13. 1. 2007 - 20:22) View Post

sam šit no, jaz ne bi bila v sobi s fantom, ki ne bi bila pod ključem in bi seksala nono.gif

sta bila mogoče vsaj pod kakšnim kovtrom ali v položaju, kjer se ne vidi veliko =?



Sj nista bla čist naga, sam napol slečena.

Točno tako.
Takrat je bil brat ravno nekje zunaj in res nisva pričakovala, da bo najprej ko pride v hišo k nama vdrl, pa še do tedaj je preden je prišel v sobo vedno potrkal. Saj sedaj sva bolj pazljiva. laugh.gif


  • 0

#20 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 14 January 2007 - 12:04 PM

jaz sicer lahko normalno zaklepam sobo, a mi je malo smešno, če bi bila s fantom na postelji in kaj počela, ker škripa lesen okvir, v katerem je jogi oops.gif ... vse bi se slišalo, tempo, hitrost ... laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users