Jump to content


Photo

Dexter


  • Please log in to reply
740 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 October 2008 - 10:04 AM

QUOTE(Kinky @ 5. 10. 2008 - 10:28) View Post


Začel se je novi Dexter. Kako se vam zdi? wink.gif


Uuuum, novi Dex! Dolpoteg me čaka, any minute now. woot.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22

  • Guests

Posted 06 October 2008 - 05:44 PM



Men je bla druga sezona slabsa samo zarad une blesave zenske, ko se zdaj niti imena njenega ne spomnem. Grda je bla, tecna, prav videt je nism mogla. Upam da letos ne bo kaksnega takega lika. Sicer bom pa pocakala, da se sezona zakljuci pa si pol celo pogledla. Tole cakanje iz enga v drugi del me ubija. Samo pri Lostu se pocnem to, ker enostavno ne zdrzim, da ne bi sproti pogledla. smile.gif
  • 0

#23 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10541 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 October 2008 - 08:33 AM

Včeri zvečer je bil na Popu prvi del Dexterja in sem ga gledala, ker ga tko hvalite... sicer sem zaspala zraven, ampak ta tip je pravi psiho ermm.gif biggrin.gif Men je blo kar malo scary... Mi je žal, da nisem pogledala do konca. Se splača ne? Kaj je sploh on?
  • 0

#24 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 19 October 2008 - 08:44 AM


Ker je bil v six feet under undertaker, ter jim je zmanjkalo biznisa, sedaj ubija ljudi, da ne bodo bankrotirali. biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#25 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 October 2008 - 10:52 AM

Jaz sem tudi včeraj pogledala Dexterja. Me je kar pritegnil, čeprav sem skoraj zaspala zraven (pozna ura, kaj češ). Bom še pogledala kak naslednji del.
  • 0

#26 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10541 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 October 2008 - 01:28 PM

Itak itak, sej jest tud tko mislm, samo nisem pričakovala, da je Dexter psiho, sem mislila, da je tko en kul kriminalist... biggrin.gif K ste ga vse tko fajn opisovale. Bom gledala.
  • 0

#27 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 October 2008 - 01:48 PM

Meni je tudi Dexter super. Pa ni mi neki full psiho, pač ima zanimiv hobi. laugh.gif

Odlični so njegovi notranji monologi, super. Jaz pa včasih z muko gledam, ampak ne zaradi nasilja itd., ampak ker se cvikam, da ga bodo odkrili. cry.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2008 - 01:59 PM

Dexter je pravi sexy psiho, ja. Pa vseeno se mi ne zdi tak nevaren, ker ipak ima nek svoj kodeks in se ga drži, torej jaz sem varna pred njim. laugh.gif
Je na njem nekaj tako pristno simpatičnega, da kar pozabiš, kakšen hobi fura ponoči, LOL. Pa ta njegova sestra Debra mi je strašno posrečena, tak sočno kolne kar naprej.


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 02 November 2008 - 02:25 PM

zj sm gledala dexterja, 3 del 3.sezone pa sm umrla od smeha ko je bil na jogi lol1.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#30 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 14 November 2008 - 10:16 PM

lol, spet sm umrla od smeha ko sm gledala dexterja, 4.del 3.sezone, ko je zaprosu rito. ta dexter je zakon!
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#31 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 November 2008 - 10:18 AM

QUOTE(sahara @ 14. 11. 2008 - 22:16) View Post

lol, spet sm umrla od smeha ko sm gledala dexterja, 4.del 3.sezone, ko je zaprosu rito. ta dexter je zakon!


thumbup.gif

Ja, tudi meni je super, taki car.

Še nekaj: poglejte tega tipa (Max Koch), ki oponaša Dexterja: KLIK
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#32 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 22 November 2008 - 02:20 PM

QUOTE(Kinky @ 16. 11. 2008 - 10:18) View Post



Še nekaj: poglejte tega tipa (Max Koch), ki oponaša Dexterja: KLIK


vau, razturata thumbup.gif Direkt isti glas, pa sopranota, vau!
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#33 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2008 - 06:19 PM



Danes začneva s Tjem gledat Dexterja. biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#34 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2008 - 03:51 PM

QUOTE(Dragica @ 29. 11. 2008 - 18:19) View Post

Danes začneva s Tjem gledat Dexterja. biggrin.gif


Da vaju ne bo zasvojil. sleep.gif

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#35 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2008 - 04:05 PM



Zdej sva pogledala dva dela in motrm rečt, da mi je fajn, sam ni mi pa tisto fuuul fajn. Dans gledava naprej. smile.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#36 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2008 - 08:47 PM



Pogledala 1. sezono Dexterja. Sem rabla ene par delov, da me je res not potegnal, zdej mi je pa fantastičn. Sam kok žalostna sta bla zadnja dva dela. cry.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#37 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 02 December 2008 - 08:51 PM

ja sj mal rabš da not padeš, sam pol je pa konc. jz sm obsedena. te njegovi monologi ubijajo. pa tistga maxa koscha sm pogledala. noro! biggrin.gif res je isti!
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#38 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 December 2008 - 01:10 PM

QUOTE(Dragica @ 2. 12. 2008 - 20:47) View Post

Pogledala 1. sezono Dexterja. Sem rabla ene par delov, da me je res not potegnal, zdej mi je pa fantastičn. Sam kok žalostna sta bla zadnja dva dela. cry.gif


thumbup.gif Kaj se šele dogaja v tretji sezoni!!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif To bo zopet super finale....malo je če ne kao 'beda', ker vemo skoraj kako se bo končalo, ampak ok, oprostimo. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#39 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 04 December 2008 - 10:05 PM

ja, men je 3.sezona konc! ne morm vrjet ampak anton mi je faking HOT!
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#40 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 December 2008 - 10:20 PM

Ja, Anton in pa Quinn. thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users