Jump to content


Photo

Maske za obraz


  • Please log in to reply
439 replies to this topic

#381 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2010 - 09:19 PM

12€? biggrin.gif
  • 0

#382 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2010 - 02:51 PM

Plain Jane, nisem prej videla, da jo ponujaš. biggrin.gif Hvala, ampak je ne bi imela, te tvoje nisem imela na wishlisti, sem gledala tiste brez gline. Pa malo me je tudi minila želja po Aubrey maskah trenutno. smile.gif

Kaj Alverdina maska je res šla iz prodaje? ermm.gif Danes sem jo iskala, pa je ni bilo. Sem pa pozabila potem vprašat prodajalko kako je na stvari. Meni je bila fajn kot občasno nadomestilo Logonine maske, za malo prišparat, ker je Logonina kar draga.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#383 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2010 - 04:10 PM

QUOTE(Marmelada @ 18. 3. 2010 - 14:51) View Post

Kaj Alverdina maska je res šla iz prodaje? ermm.gif Danes sem jo iskala, pa je ni bilo. Sem pa pozabila potem vprašat prodajalko kako je na stvari. Meni je bila fajn kot občasno nadomestilo Logonine maske, za malo prišparat, ker je Logonina kar draga.


:|

Jaz je od takrat nisem vec iskala, nisem bila se nic v DM. Upam, da samo prenavljajo embalazo. :|

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#384 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 18 March 2010 - 04:14 PM

Kdaj ste jo pa nazadnje zasledile? Jaz sem že kakšno leto nazaj en čas za to masko gledala pa je že takrat ni bilo (in to kar dolgo obdobje).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#385 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2010 - 04:17 PM

Se letos v zacetku leta sem jo kupila, sicer predzadnjo vrecko na polici, ampak vseeno, lani konec leta so jih imeli se veliko (DM za filozofsko fakulteto).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#386 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 18 March 2010 - 08:35 PM

QUOTE(Plain Jane @ 15. 3. 2010 - 21:19) View Post

12€? biggrin.gif


Oprosti, havala ampak nebi oops.gif (sm ugotovila, da mam cez glavo dovolj 'zaloge' doma...)...

EDIT: ali ponudba je pa privlačna tongue.gif
  • 0

#387 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 19 March 2010 - 12:38 AM

Jaz sem Alverdino tudi tam nekje po novem letu kupila ali pa mogoče malo prej, vmes pa se ne spomnim če so jo še prodajali, ker je do zdaj nisem nič iskala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#388 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 22 March 2010 - 06:03 PM

Jaz bi potrebovala kašno zelo hranilno oz. vlažilno masko ker imam tako izsušeno povrhnico, da se mi koža lušči cry.gif ali pa če kera priporoča kašno dobro naravno kremo, ki ni komedogena ker nevem več kaj naj uporabljam down.gif
  • 0
We must let go to live on.

#389 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2010 - 07:20 PM

Heh, se bom spet ponavljala biggrin.gif Probaj tole Logonino, ki sem jo že ene stokrat omenila, meni je ta do zdaj najbolj pomagala, pa se mi isto lušči povrhnjica. Meni je ta maska res super no. Jo pa pustim na obrazu dlje, kot piše v navodilih, gor jo mam najmanj 30 min.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#390 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 March 2010 - 08:16 PM

danes sem kupila Natuderm botanics masko za obraz Moisturising Care Mask Gingko+Olive. piše, da je za suho kožo. upam, da bo zgledno navlažila.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#391 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 23 March 2010 - 08:20 PM

Marmelada hvala, kupim ob priložnosti smile.gif Špela ti pa tudi prosim poročaj kako se obnese ta, ki si jo kupila wink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#392 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 07:39 PM

QUOTE(_Planet_ @ 18. 3. 2010 - 17:17) View Post

Se letos v zacetku leta sem jo kupila, sicer predzadnjo vrecko na polici, ampak vseeno, lani konec leta so jih imeli se veliko (DM za filozofsko fakulteto).


It is back! woot.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#393 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 July 2010 - 06:41 AM

tyasa, meni je bolj ko ne bedna. zadnje leto imam do mask za obraz, razen do čistilnih, bolj ko ne odklonilen odnos, se mi zdijo bv. tudi omenjena spada v to kategorijo. kolikor se spomnim, sta mi bili še najboljši vlažilni maski od Nivee, vitaminska in z medom. natuderm bom pa za stopala porabila.

mi je pa zato zelo pri srcu Sanctumova čistilna maska z glino (z ostalimi kupljenimi izdelki nisem zelo srečna, zato nakupa ne ponovim), ki ima čudovito putrasto konsistenco, ki omogoča izredno enostaven nanos, maska se lepo enakomerno posuši, zlahka spere in pusti za sabo svežo, očiščeno in napeto kožo, popolnoma nič izsušeno. me likey. sicer meni čistilna maska mi must, uporabim jo enkrat na teden za malo temeljitejšo nego in ta se je izkazala za dober nakup.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#394 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2011 - 11:49 AM

Recept za home made masko z AOK in proti nečistočam:
- glina v prahu
- pol čajne žličke acai v prahu
- 2 kapljici olja čajevca
- zeleni čaj

Glino in acai damo v lonček, po občutku dodamo zeleni čaj in dodamo malo olja čajevca. Premešamo, da dobimo gosto snov, pustimo učinkovati 10min.

Zdle grem delat smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#395 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 16 January 2011 - 01:39 PM

Jaz sem včeraj probala amazonsko masko od Ikove. Smrdi prav grozno, ampak je na koncu vredno, ker pusti ful lepo in gladko kožo. happy.gif Me ima, da bi kar še kakšno kupila dokler je znižana. oops.gif
  • 0

#396 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2011 - 02:52 PM

Jaz sem zelo zadovoljna z Lush Oatifix masko. Je fino vlažilna in ko jo spereš je še malo masten občutek na koži, kot da bi se namazal s kremo. Za pozimi se mi zdi zelo fajn. Sem si jo izbrala zastonj, za 5 praznih lončkov in zna biti, da si jo bom še kdaj nabavila.

Aja...pa zelo sem razočarana, ker so spremenili Logonino Relaxation mask!! evil.gif Najprej sem mislila, da je samo vrečka novega izgleda, potem pa sem videla, da je tudi vsebina drugačna. Stara mi je bila ful boljša. Ne vem zakaj morajo spreminjat izdelke. Beda v glavnem. down.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#397 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 12 February 2011 - 11:31 AM

Jst sem si par dni nazaj kupila od CadeaVera medeno masko v vrecki (za 2x), pa ni nikjer gor napisanega roka trajanja (sem stokrat pogledala). A katera ve kolko casa so ponavadi uporabne take maske? hmm.gif
  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#398 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 February 2011 - 10:50 AM

pa saj, če je v vrečki, jo boš porabila dokaj kmalu - če je samo za dvakrat.
jaz odprto vrečko porabim najkasneje v roku 10-ih, 14-ih dni.

imate kak predlog za vlažilno masko? sem mal naveličana Niveine - ima Melvita al kera druga naravna ali pa wanna-be naravna firma kaj dobrega?

kakšna je ta od CadeaVera?

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#399 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 23 February 2011 - 03:50 PM

Meni so maske od AldoValdini super ('grelna' čistilna, navadna z glino in vlažilna). sestavine sicer niso glih nek presežek, učinek pa pohvalen ;) ...
  • 0

#400 jonna

jonna

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 23 February 2011 - 03:55 PM

Jz bi pa vsem odsvetovala Baleine maske za obraz; 2x sem kupila v razmaku dveh let, sem mislila da so se kej izboljšale.. Prvič me je maska začela ZELO PEČT po nanosu, zdej v drugo pa sem si kupila jantarjevo masko in je katastrofalna - udari vonj po alkoholu, pečt me je pa začela takoj ko sem si začela dajat gor. Ma nikoli več, res.

Se pa priporočam za kakšno osvežilno masko, imam mešano kožo ki ji paše vlaga smile.gif
  • 0
..living the life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users