Jump to content


Photo

Šminka - E.L.F. Mineral Lipstick


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2010 - 08:29 PM



IPB Image IPB Image


Imam odtenek Nicely Nude, lepa rozasta barva, ustnice nežno obarva, jih naredi bolj privlačne. Jaz bi to
šminko že skoraj opredelila bolj kot nekakšen hibrid med vazelinom in šminko, saj je precej negovalna,
minus pri tem je pa ta, da je tudi precej mehka (v normalnih temperaturah, ne govorim o kakšnem
izpostavljanju soncu, kjer bi se segrela) in se mi je enkrat med maziljenjem spodaj odlomila! Tako da imam
zdaj spet problem z nanašanjem oziroma se mi je SPET nekaj odlomilo od njih.
Embalaža mi je na pogled kar ok, ne deluje mi ceneno, se ne odpira (čudež). Cena mi je glede na kvaliteto
izdelka primerna, ampak naj nekaj naredijo z embalažami oziroma da ne bodo stvari odpadale, izpadale, itd.
Ravno zaradi tega jaz kakšnega drugega odtenka ne bi kupila, ker se mi ne ljubi ukvarjati s temi nesrečami.

3/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 September 2010 - 08:39 PM

Tudi jaz imam ravno ta odtenek, in sem tudi precej podobnega mnenja, kar se ocene tiče.
Glede na ceno izdelka, se mi zdi ponujeno - zadovoljivo; pač za malo denarja, ti ponavadi postrežejo malo muzike (koliko natančno je stala - ne vem, ampak mislim, da ni bila več kot 3 evre).
Ta odtenek sem vzela, ker na mojo polt in barvo oči, pašejo samo šminke svetlejših roza odtenkov. In s tem se zadovoljna - ravno takšnega sem pričakovala. Glede zapiranja oz. problemov s tem - nimam mnenja, ker mi šminka stoji na polici v kopalnici, ne prenašam je s sabo, kar je mogoče dobro, glede na določene težave z zapiranjem pri tej formi, kot poroča soforumašica. wink.gif

Mogoče bom kdaj v prihodnje naročila še kakšno šminko iz te kolekcije, kadar se naveličam te, ki jo trenutno vsak dan uporabljam. Meni se lepo maže, ni pa nekaj full obstojna (pri meni je že čudež, če zdži več kot eno uro, ponavadi si potem dam čez gloss (tudi ELF), da malo lepše izpade.

Glede na ceno zadovoljivo - je pa jasno, da ne gre za nikakršen presežek.

Ocena: 3.5/5 (v anketi 4)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 09 September 2010 - 09:00 PM

Njihove mineralne šminke so zame najboljše v nizkorazredni kategoriji. Tako po sestavi kot tudi uporabi.

Lepo so mazljive, ne betonirajo ustnic, se ne prelivajo čez robove in so brez nadležnega voskastega priokusa kot npr. L'Orealove.

Obstojnost odtenkov Cheerful Cherry, Ripe Rose in Royal Red, KLIK, je zelo dobra. Drugih zaenkrat še nisem poskusila.

Embalaža ni nič posebnega, kar od izdelka niti ne zahtevam in mi je celo ljubše, da na njen račun ni ekstra denarnega nabitka.
V torbici se obnaša bp, pokrovček se ne snema, vsebina na izpada. Prizanesljiva je tudi nerodnim padcem na tla.

Nakup sem delala bolj ko ne po swatchih, ker so barve na ELF strani čisto nerealne. V njihovi barvni paleti pogrešam kako udarno rdečo. C.Cherry je najmočnejša med njimi, a je, kot že rečeno v temi s swatchi, malinastega podtona. Drugače med mojimi najljubšimi.

V prosti prodaji v Sloveniji ELF izdelki niso dobavljivi, najboljša opcija je tako spletni nakup preko njihove strani, ki nemalokrat ponuja tudi popuste.

Nizka cena štirih evrov niti malo ne označuje kvalitete artikla, ki ga vsekakor priporočam!

5/5
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#4 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2010 - 06:53 AM

Imam 3 odtenke te šminke, ripe rose, cheerful cherry in fuchsio.
Jaz ne delim navdušenja nad šminkami, sploh ne nad ripe rose in fuchsio ker imata zelo podoben odtenek kar nekako ni logično. Tudi pigmentiranost je slaba.
Občutek na ustnicah mi ni všeč, je precej maskast; sploh če hočeš bolj intenziven odtenek in jo naneseš malo več.
Na sumu jo imam da jih tudi rahlo suši.
Cheerful cherry odtenek mi je všeč.
Za odtenek sem se odločala preko swatchew, kot je omenila že Adriane, slikam na njihovi strani nikakor ni za zaupat.
Embalaža je lepa in uporabna.
Ocena 2-3/5
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users