Jump to content


Photo

VODA


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

Poll: Kaj vam pomeni voda (88 member(s) have cast votes)

  1. VELIKO (74 votes [84.09%])

    Percentage of vote: 84.09%

  2. MALO (5 votes [5.68%])

    Percentage of vote: 5.68%

  3. SKORAJ NIČ (2 votes [2.27%])

    Percentage of vote: 2.27%

  4. NUJNO ZLO (7 votes [7.95%])

    Percentage of vote: 7.95%

Vote Guests cannot vote

#21 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2005 - 10:12 PM

QUOTE(*pikica*)
QUOTE(Venesa)
sonchika pozdravljena ermm.gif

Res je. Voda je vir življenja, ki nekateri ne vedo kaj nam vse voda prinaša in daja za naše telo in dušo. Kajti z vodo se čistimo od znotraj in uzun. Vse manj pa je čiste prave vode, kot so stunečnice in izviri. Čedalje več je vse onesnaženo in predvsem zanemarjeno. Tudi voda je živo bitje, ki nam daja moč in energijo. Saj je naše telo narejeno iz večjega dela iz vode. Brez vode ni življenja. oops.gif
Venesa


wink.gif


oops.gif biggrin.gif oops.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#22 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 December 2005 - 01:23 AM

ma,ja-res bi mogli pazit na njo čist pr vskai stvari-recmo k si umivamo zobe jo mormo ugasnt-ker sm kr dostkrat vidla kako folku veselo teče,pa je isti moment niti ne rabi...pa tko....pa moj fotr odpre pipo da bo kao full mrzla voda,pa jo pusti tečt kr ene 2 minuti-halo,no blink.gif jz mu jo vedn zaprem biggrin.gif pol pa pizdi jz pa še bl na njega.sam res-kva-nej lepš ravna pizd.aaa
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#23 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 04 January 2006 - 01:09 PM

Erm, ja kar je poceni s tistim folk razmetava, česar ne podpiram.

Če rabim veliko vroče vode grem tja, kjer takoj priteče in ne čakam pri umivalniku 2 min da topla voda priteče, sploh se mi zdi nesmiselno da vodo v prazno zlivam, pa še dlje moram čakat.

Enako je z elektriko, sovražim, če se gre iz prostora in se ga ne uporablja luč pa gori v prazno...
  • 0

#24 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 February 2006 - 11:37 PM

ful imaš enga folka, ki pusti pri tuširanju vodo tečt, medtem ko se milijo, al pa moški ko se brijejo (brez izjeme) sem vidla, da pustijo vodo tečt rolleyes.gif al pa pri umivanju zob imajo kakšni tud to navado.... ne vem no, a pogrešajo stare cajte, ko se se ob potokih umival al kaj evil.gif
  • 0
Posted Image

#25 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 25 February 2006 - 11:22 AM

[quote=rea]ma,ja-res bi mogli pazit na njo čist pr vskai stvari-recmo k si umivamo zobe jo mormo ugasnt
pr ns tut fotr pusti tečt pa pozab pa ga prašam če ugasnm pazačne rohnet!! ermm.gif ermm.gif
drgač pa js k si zobe umivam zmeri ugasnm vodo!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#26 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 25 February 2006 - 11:55 AM

QUOTE(kristy)

drgač pa js k si zobe umivam zmeri ugasnm vodo!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pridna kristy biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#27 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 February 2006 - 06:32 PM

kristy... sam da si jo UGASNEŠ pa smo vsi veseli biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#28 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 February 2006 - 07:36 PM

jz skoz vsm težim za vodo,pa jim jo ugašam,pa pravm,d abo vode 1krat zmankal,sma pol mi vsi nazaj rečejo,ja sj zato jo pa pol loh zdj uporablam
biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#29 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 February 2006 - 07:40 PM

Jaz pa pridem vedno za fantom v kopalnico, ko si umiva zobe in mu sproti zapiram vodo. Ker se ga drugače ne prime kaj preveč. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#30 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 February 2006 - 08:49 PM

Jaz pa kar takoj povem, da me blazno moti, če vode teče v prazno in jih navadim zapirat. Al pa zraven stojim in jaz to počnem smile.gif Če sem pa na javnem kraju in vidim vodo teči v kri krasne, moram pa kar ven smile.gif
  • 0

#31 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 February 2006 - 09:02 PM

ja če v kempu kdaj kaplja voda, jo grem kr zapret, se mi zdi ful škoda... sploh tko polet, ko že itak ni velik vode
  • 0
Posted Image

#32 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 February 2006 - 10:31 PM

ma jz tko če me kdaj kej mot kar kdo dela doma,kr listke obesm k na njih piše-deli to tko pa tko....ipd... tko,da bom zdj še za vodo nrdila tko,pa bo fletn biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#33 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 26 February 2006 - 12:20 PM

QUOTE(rea)
ma jz tko če me kdaj kej mot kar kdo dela doma,kr listke obesm k na njih piše-deli to tko pa tko....ipd... tko,da bom zdj še za vodo nrdila tko,pa bo fletn biggrin.gif

a pa ti noben pol ne teži v smislu, da hočeš vse komandirat in da je kao po tvoje laugh.gif
tko je pri nas blo včasih... recimo ko sem sesala, sem imela ful pripombe nad tem recimo, da je fotr ko je prišel dam, najprej nesel stvari v sobo, pol se je pa šele šel preobut, al pa ko je akm odhajal pa je kaj pozabil, je spet lepo mirno obut šel iskat... pa sem mu alda zatežila, da sam smeti nos okol pa me je vedno skor nadrl v smislu "brigi se zase oz. jst bom delu kar bom hotu" rolleyes.gif to me je vedno čist nakurlo evil.gif

zdej imam sama stanovanje - kakšen mir biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#34 beki

beki

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:dolge debate,potovanja, športnica .

Posted 27 February 2006 - 08:32 PM

tudi meni pomeni voda veliko in je tudi moja najljubša pijača.
ljudje bi mogli vodo veliko bolj cenit :!:
  • 0
zares prismojeni so tisti, ki ne vedo kaj pomeni verjeti v nekaj kar je težko videti, ali vztrajati pri iskanju nečesa kar je prav zares težko najti ...

#35 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 February 2006 - 12:11 AM

[quote=Tanjci][quote=rea]ma jz tko če me kdaj kej mot kar kdo dela doma,kr listke obesm k na njih piše-deli to tko pa tko....ipd... tko,da bom zdj še za vodo nrdila tko,pa bo fletn biggrin.gif[/quote]
a pa ti noben pol ne teži v smislu, da hočeš vse komandirat in da je kao po tvoje laugh.gif
tko je pri nas blo včasih... recimo ko sem sesala, sem imela ful pripombe nad tem recimo, da je fotr ko je prišel dam, najprej nesel stvari v sobo, pol se je pa šele šel preobut, al pa ko je akm odhajal pa je kaj pozabil, je spet lepo mirno obut šel iskat... pa sem mu alda zatežila, da sam smeti nos okol pa me je vedno skor nadrl v smislu "brigi se zase oz. jst bom delu kar bom hotu" rolleyes.gif to me je vedno čist nakurlo evil.gif

zdej imam sama stanovanje - kakšen mir biggrin.gif

blo,blo...ampak sem diktator,ne samo komendant biggrin.gif
boščki biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#36 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 05 March 2006 - 12:48 AM

biggrin.gif 8)
  • 0
Posted Image

#37 explorer

explorer

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 11 May 2007 - 01:17 PM

Priblizno 70% povrsine Zemlje pokriva voda in ravno tako 70% nasega organizma sestavlja voda. Ce pomislim kaj bi bilo ce vode ne bi bilo, ajajaj - voda je in ostaja vir zivljenja in paziti moramo na naravne vire.
Vsekakor je priporocljivo nuditi organizmu cimbolj cisto vodo, ocisceno strupov in bakterij in ostalih nezazelenih sestavin - ker nismo veliko storili ce popijemo vodo polno tezkih kovin za resevanje dehidracije, po drugi strani zbolimo ravno zaradi pitja taksne vode. Kar se filtrov tice jih obstaja precej vrst, pri nas doma uporabljamo kar navaden filter za vodo, ki ocisti vse tezke kovine, bakterije in vodni kamen iz vode, nato pa v to vodo dodamo se nekaj kapljic Crystal Energy, ki zniza povrsinsko napetost, tako da postane voda bolj mocljiva, lazje pride do celic. Pijemo pa tudi Active-H, ki pa je ze novo poglavje, lahko pa vec o tem preberete na www.ziva-voda.com - ali pa mi posljite sporocilo.
Pa da bi postalo cimvec potokov, rek in jezer zopet cistih in taksnih kot nam jih je podarila mati narava.
Zelim vam zdravja in dobrega pocutja biggrin.gif
Lep pozdrav,
Marjan

  • 0

#38 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 12 May 2007 - 09:00 AM

jaz tudi vedno zaprem vodo, ko si umivam zobe, že od nekdaj. in zdaj sem to uspešno prenesla še na fanta smile.gif
pa tudi ko se tuširam ne najprej zmočim, zaprem vodo, potem namažem z gelom in nato sperem. nikoli ne pustim vode tečt kar tako, prav živčna postanem, če vidim, da kdo to dela in takoj začnem delit moralne nauke o odgovornosti blabla bla tongue.gif

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#39 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 30 March 2008 - 01:56 PM

Meni voda pomeni veliko.Že za tuširanje in umivanje.Res nevem kaj bi brez nje.
  • 0

#40 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 March 2008 - 02:33 PM

Meni voda pomeni veliko, se zavedam, da je zelo pomembna in vem kako bi šele bilo, ko je enkrat res nebi imeli. Enkrat so jo odklopili v našem bloku mislm, da za ene 5 ur, ker so neki delal....kako zoprno, nisem si mogla rok umit, niti na wcju potegnit, niti skuhat, še čaja ne...takrat se res zaveš kolikokrat vodo rabiš in kako je pomembna. Ampak, ko jo imamo nam je vsem čist samoumevno, da je pač voda vedno na razpolago, zato priznam, da tudi jaz včasih pustim teči vodo za brezveze...Se morm mal bolj kontrolirat, da bom zapirala vodo, ne da po nepotrebnem teče. rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users