Jump to content


Photo

Kaj ste danes naredili zase?


  • Please log in to reply
6989 replies to this topic

#21 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 April 2007 - 01:24 PM

Prehodla približno pol kilometra (500m se sliši malo biggrin.gif ). Zvečer sledi ura pa pol treninga.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#22 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2007 - 01:26 PM

- jutro se je začelo s 50 trebušnjaki, 30 počepi in 10 sklecami
- namesto, da bi se usedla na trolo, sem raje usposobila kolo in šla po opravkih z njim.


  • 0

#23 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 10 April 2007 - 01:39 PM

-prišla z enourne hitre hoje
-za kosilo sem imela zelje in kuhan krompir- naj nebi blo kalorično lahko pa da se tudi motim biggrin.gif
-pojedla sem že dve enoti sadja (kivi in mandarina), za večerjo bo še jabolko ali dva
-zvečer pa še 30 min na eliptični napravi da malo okrepim kolena ter masaža
  • 0

#24 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 April 2007 - 03:25 PM

o zeleni magmi sem že pisala:am dobro je za razstrupljajanje telesa,veliko vitaminov in encomov ma.za želodčne prebave,pri kilsini je dobro ker je rahlo alkalno in zato razkisa telo.Vlagnem to,Iz ječmena je.Name zlo dobro vpliva,ker mam slab imusnki sistem in se mi je zaradi tega izboljšal.Pa zdaj ko ma alergijo (cvetni prah),lažje vse skup prenašam ker se mi bolj puca telo.Sluz pa to kar nastaja gre lažje vstran.
Sajk zakaj niso šumeče tablete dobre?
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#25 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 April 2007 - 06:20 PM

No, pa smo ... trening nog je za mano. Konkretno ... pri hoji postopnicah sem zdajle mejhn manj ko počepnil laugh.gif

@bluberry: že večkrat zasledil, da majo šumeče tablete zelo slabo absorbcijo ...
  • 0

#26 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 April 2007 - 06:46 PM

ja to je možno ja..ampak gdo bi vedel,to pravijo za navadne vitamnske tablete tudi..mah nevem,sedaj sem itak vse spila,so mi fesjt dobrega okusa.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#27 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 April 2007 - 06:49 PM

No ... jaz sem danes lepo spil ono "mojo" ... Formula 100. Na dan ko je trening vzamem. Je sicer padel spet komentar da so ko za konje, ampak vseeno ... naj bi imele "time release".
Tiste šumeče tablete gredo zelo hitro veselo v wc biggrin.gif
  • 0

#28 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 April 2007 - 06:50 PM

ok daj mi malo podrobno ti to pojasno,jaz to kar tak ne verjamem smile.gif ..vglavnem ti proizvajalci vitamnskih tablet itak pišejo vse dobro..kot nam je že znano ne,zato nikoli ne veš,zdaj če gre počasi oz počasi sprošča al hitro...najboljše je sadje in zelenjava ampak kaj ko iz tega nič več ne dobiš ker je vse tak bogo z vitamini,pa prevozi itd..
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 April 2007 - 06:58 PM

QUOTE(bellini @ 10. 4. 2007 - 14:39) View Post

-zvečer pa še 30 min na eliptični napravi da malo okrepim kolena ter masaža


Že dvakrat sem prebrala, da piše epileptična naprava in vsakič sem bolj čudno pogledala. laugh.gif Očitno se mi že meša ...
  • -1
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 April 2007 - 07:03 PM

Včeraj 2h trening na ŽAKu. Danes le 2km sprehod po okolici (zaspana za cepnt, pa še učenje me čaka), jutri bicikl.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 April 2007 - 07:16 PM

- vsakodnevna pol urna hoja zjutrej do postaje in popoldan iz postaje domov (15 minut v eno smer)
- polurni tek po gozdni potki (kolegici se je mudilo, drugače bi blo dalj...)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#32 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 10 April 2007 - 07:46 PM

Sajk zakaj govoriš da niso šumeče tablete dobre, kaj pa ti v sebe vse mečeš?- no zdaj me boš itak potolku spet s tvojo kako pametno, ampak who cares

Dans sem cel dopoldan delala okoli hiše, pometala, delala na vrtu, sadila krompir, čebulo, plela, čeprav še ni kaj za plest smile.gif , ampak ok, plest je treba.
- Potem sem se mal sončila
- enourna vožnja s skuterjem, veter v laseh smile.gif
- skratka cel dan sem bila zunaj
- jedla velik riža, zelenjavni zrezek, pesa , solata, vse zdravo, razen potičke in peciva seveda biggrin.gif
- zdaj se moram pa mal diplomi posvetit

Drugač pa wov punce in fantje, sem misla da se najraje šminkate in lišpate , pa vidim da ni tako biggrin.gif Super!

  • 0

#33 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 April 2007 - 07:48 PM

Jaz se definitivno niti ne šminkam niti lišpam, kar pomeni da imam veliko časa za šport. smile.gif

Moje tablete se cele golta ...
  • 0

#34 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 10 April 2007 - 07:52 PM

bla sem eno uro na pilatesu in za večerjo se nisem nažrla, tako kot ponavadi biggrin.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#35 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 April 2007 - 08:20 PM

-šla sem tekat thumbup.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 April 2007 - 08:23 PM




Šla kaj nekajkrat izpred računalnika na kavč in do wcja. IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2007 - 08:28 PM

Jenna, pohvalno. laugh.gif Še nekajkrat in lahko se boš uvrstila v polfinale za nabiranje kilometrine ter precizno držo hrbtenice na kavču.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 April 2007 - 09:02 PM



Mislim, da sem zrela že za v finale. laugh.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 10 April 2007 - 09:03 PM

QUOTE(Jenna @ 10. 4. 2007 - 21:23) View Post

Šla kaj nekajkrat izpred računalnika na kavč in do wcja. IPB Image


jaz tudi laugh.gif

ampak ne samo to, čez par minut sledi posteljna aerobika...tako, da moram počasi it, ker fant že jezno pogleduje proti računalniku... laugh.gif laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#40 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2007 - 09:15 PM

QUOTE(DiLeMa @ 10. 4. 2007 - 19:58) View Post

Že dvakrat sem prebrala, da piše epileptična naprava in vsakič sem bolj čudno pogledala. laugh.gif Očitno se mi že meša ...


Jst sm tudi prebrala epileptična, in pol sm gledala, kaj tebi ni jasno biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users