Jump to content


Photo

UGG


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#41 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2010 - 02:12 PM

Baje, da jutri so.

Jst bom pomoje špricala zjutraj predavanja pa šla raj v shopping, na skrivaj, ker moje prijateljice tega mojega hobija več ne podpirajo in mi bodo težile in moralizirale laugh.gif
Pol bom šla pa direkt na vaje, vrečke pa v avto skrila hahahahahaahahah laugh.gif

  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#42 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 January 2010 - 02:14 PM

lol1.gif EVIL PLAN!

Podpiramo to sleep.gif thumbup.gif

  • 0

After all this time?

Always.


#43 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2010 - 02:18 PM

laugh.gif A ti si maš v namenu UGGice kupt? Kere?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#44 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 03 January 2010 - 02:47 PM

Ne, u bistvu sem razmišljala da bi s prijateljicami jih kuple eni drug prijateljici za rd, ker vem da si ene ful želi, pa bi šla mal pogledat. Sploh pa če so znižane, 6 nas težko zbere 230€, 140 pa že mal lažje smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#45 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 03 January 2010 - 04:31 PM

Meni sicer navadne Uggice niso všeč, te spodaj pa so kot navadni usnjeni škornji in če so tudi te tako tople in udobne, bi verjetno razmišljala o nakupu. smile.gif
IPB Image

Pa še po dežju lahko greš. smile.gif

  • 0

#46 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 January 2010 - 07:32 PM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 1. 2010 - 12:22) View Post

Nope, mati so rekli, da mi jih niti slučajno ne kupijo preko neta, ker me ne bo pol poslušala jokcat, če ne bodo original. Danes dopoldne sem jih šla probat v trgovino, 37 so mi popolnoma prav, mati pa mi jih gre ta teden kupit (klasične nizke, črne barve). Zraven bom vzela še set za nego, stane 40€ in vsebuje nek šampon za pranje, impregnacijski sprej, posebno ščetko in razkuževalni in osvežilni sprej za notranjost.

BTW, to je tako mehko za hodit, meni se je skor zmešalo. butl.gif So pa zgoraj kar ozke, ko sem jih obuvala, sem jih morala kar ornk čez peto vlečt, pol ko so gor, pa niso nič preozke.


Kje si jih probala Dilema?

V Mariboru jih nikjer ni?

In kolko boš dala zdaj za njih?

  • 0
Memento mori.

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2010 - 09:03 PM

Ana, nekatere čevlje imam 37, nekatere pa 38, ampak večinoma kar slednje.

Nutella, probala sem jih v Celju v Planetu Tuš, v Mariboru nimam pojma, kje jih imajo.

Dala pa bom zanje natanko 220€ (classic short model, tiste cardy so ene 30€ cenejše).

Mi je pa cardy model tudi ful lep, ampak se mi zdijo dosti bolj shitty, take luknjičaste in veliko manj kompaktne, kot bi imela obute štrikane rokavice.

Princeska, četudi ti drugo leto ne bodo več tako všeč, gre vseeno za ful udobno in toplo obutev, ki je zelo uporabna in zato ti pomoje v nobenem primeru ne bi kar ležale doma.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 03 January 2010 - 09:11 PM

Kolko pa pride Tall model?

I want them so bad cry.gif

Samo mama moja je prepričana da niso vredni in da so dragi samo zato ker so moderni. Isto ko ji nemorm dopovedat da Lush ni tolk dragi, kot kvalitetn.
  • 0
Memento mori.

#49 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2010 - 09:14 PM

Nutella, sej moji so isti... zanje smo mi vsi čobani biggrin.gif hahahaha

Dilema, sej zdle bodo zihr kej znižani! Pomoje boš dala manj.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#50 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2010 - 09:19 PM

QUOTE(nutella` @ 3. 1. 2010 - 21:11) View Post


Samo mama moja je prepričana da niso vredni in da so dragi samo zato ker so moderni.


Jaz se ful strinjam s tvojo mamo biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2010 - 10:06 PM

Nutella, klasični tall modeli so 270€.

Jaz mislim, da Uggice so predrage, lahko bi bile nekoliko cenejše, razumem pa tudi, da poceni ne morejo bit, ker so iz prvovrstnih materialov, ni nek plastik fantastik shit in kvaliteta že od nekdaj pač stane. Ne moreš tu gledat samo izgleda, ker dizajn res ni nič posebnega, vendar pa ko jih prvič obuješ in se sprehodiš v njih, vidiš, da gre za kvalitetno stvar, ker jaz česa tako udobnega še nisem imela obutega.

So pa moji starši glede cene bolj popustljivi zato, ker imam že od nekdaj malo oblačil in obutve, sem izredno izbirčna, ne kupujem množično v teh cenenih štacunah in mi res kupijo čevlje ene 2x na leto, pa jim takrat ni težko dat več, ker vejo, da jih bom tudi dolgo nosila (poleg tega pa je pravi čudež, da je meni kaj všeč). Mene cote in čevlji na splošno ful ne interesirajo, kupujem jih, kot že rečeno, izredno redko, drugače sploh ne hodim po teh trgovinah in takrat ko grem, so moji pomirjeni, če mi kupijo nekaj bolj ornk, da imam pol mir.

Nasprotno je pri moji dobri prijateljici, ki je imajo doma že poln kuratz, ker vse zapravi za neke blesave cunje, kupljene v afektu, vsega ima ko dreka (ampak take stvari, ki jih jaz nikoli ne bi kupila) in bi jih potem težko prepričala, da ji kupijo še en par čevljev, sploh pa tako dragih. No, vsaj jaz tle vidim bistveno razliko ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 03 January 2010 - 10:16 PM


Čobanke ene ste vse. devil.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2010 - 10:17 PM

Jaz nisem, nimam črede.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 January 2010 - 10:20 PM

Wow, cena me je pa full presenetila, skoraj 300 evrov???? ohmy.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#55 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82467 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2010 - 10:21 PM

DiLeMa, midve sva glede cunj kot noč in dan. -D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2010 - 10:24 PM

QUOTE(Kinky @ 3. 1. 2010 - 22:20) View Post

Wow, cena me je pa full presenetila, skoraj 300 evrov???? ohmy.gif

Odvisno kter model. Classic short so 220, kar je dosti manj kot 300, imaš pa tudi prav škornje s peto, ki stanejo okroglih 400€. wacko.gif

IPB Image IPB Image

Meni na levi sliki izgledajo ogabne, na desni sliki, kjer jih ima na nogi, pa so mi presenetljivo všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 January 2010 - 10:24 PM

wink.gif Tudi 220 se mi zdi full. Pač moje mnenje. smile.gif Hvala za info, Dilema.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 January 2010 - 10:26 PM




Zdaj sem prav mogla it čekirat, kakšne so Uggs s peto.

Te so me kar presenetile, sploh niso tako grde, kot sem pričakovala ... edino barva je seveda grozna.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2010 - 10:29 PM

QUOTE(Kinky @ 3. 1. 2010 - 22:24) View Post

wink.gif Tudi 220 se mi zdi full. Pač moje mnenje. smile.gif Hvala za info, Dilema.

Ja, sej to je ogromno denarja, nedvomno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2010 - 10:41 PM

Zdej gledam še ostale modele, Corinth mi je zelo všeč:

IPB Image IPB Image IPB Image


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users