Jump to content


Photo

Izkušnje s kvaliteto oblačil


  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#1 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 24 October 2009 - 10:58 AM

Nisem še zasledila podobne teme, me pa res zelo zanima kakšne izkušnje imate v določenih trgovinah z kvaliteto oblačil.

Jaz sem namreč iz leta v leto bolj razočarana, saj morem vsako zimo lanske pulovre dat vstran ker so vsi zmuckani, raztegnjeni al pa so skup skočli. Večinoma kupujem v H&M, Tally Weijl, Bershka, Stradivarius, Zara....

Pulovri iz H&M zgledajo vredu prva dva mesca, po enem tretjem pranju so taki kot da bi jih potegnila iz kravje riti, da prosim pulovre iz Tallya sploh ne omenjam!!!!

Za Bershko ne morem kaj dosti rečt ker sem tam kupovala le čevlje in torbice...

Kavbojke iz Zare cry.gif naj ne začnem. Ker sem mela denar od rd in so mi ble ene kavbojke blazno všeč sem reskirala pa dala 80€ kar je meni za kavbojke ogromno. Mela sem jih gor dvakrat, ker se je tisto ko je blo kao "natrgano" na kolenu popolnoma raztegnilo in raztrgalo in mam zdaj gromozansko lukno na kolenu, jeans je tak tanek da se mi je na riti prav žep dol vrtgal. In jih mam v omari pa nemorem vrečt stran ker so pač prišle 80€. down.gif

Naslednje kavbojke spet iz Zare, so mi ble ko sem si jih kupla v nulo prav, model, dolžina... po kakem mescu so mi ohlapne pa prekratke.

Črne kavbojke iz Stradivariusa zgledajo po parkratnem nošenju stare štiri leta in ful barvo puščajo.

Zdaj rabim nove kavbojke in ne upam več kupovat v teh trgovinah, ker mi je škoda vsakega evra za tako kvaliteto.

Zanima me kakšne izkušnje mate ve in najbolj katero trgovino bi priporočale z kvalitetnimi oblačili? Sploh kavbojke in puloverje.

Kupujem tudi plašč in majo krasne v Tallyu ampak ni šans, ker vem da bo po dveh tednih grozen.
  • 0
Memento mori.

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2009 - 11:22 AM



Jaz imam Calvin Klein kavbojke že dobro leto, pa so še vedno kot nove. Ampak so drage, edino cena na razprodajah je še sprejemljiva (65-70€). Pa Benettonove so fajn, cena je pribl. enaka.

Pri puloverjih/jopcah je bolj važen material, sintetika se takoj zmucka/raztegne. Tko da je boljše izbrat mešanico z volno ali bombažem.

Plašč imam Sisley-jev, od lani, in je kot nov. Benetton ima isto kvaliteto, cene so pa od 150 naprej.

Jaz mam bolj probleme z majicami, ker pri večini šivi ratajo postrani po prvem pranju, tut pri Zarinih za 20€. rolleyes.gif H&M-ove se ful hitro zmuckajo in zbledijo. Lacoste ostanejo lepe več let, pa Esprit-ove, Benetton-ove.

Pomoje je najboljše počakat na razprodaje, in kupit kaj res kvalitetnega od teh basic stvari, ki se jih več nosi.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3

  • Guests

Posted 24 October 2009 - 11:42 AM

Kavbojke imam trenutno vse iz NewYorkerja in sem zadovoljna. Prejšnje sem imela ene iz H&M, ki so zdržale dve leti reees pogoste nošnje.
Majice imam večinoma tudi H&M in NewYorker, vendar vedno pazim in ne kupujem nekih cunjastih stvari ampak vedno malo bolj kompakten material. V H&M imajo recimo majice, ki se jim na prvi pogled vidi, da ne bodo dobro prenesle drugega pranja. Tiste osnovne, ki so pod L.O.G.G. podfirmo so za moje pojme veliko kvalitetnejše, cena je pa ista. Podobno je s C&A, veliko je šita, kaj je pa zelo v redu. Od majic so mi pa pomoje najdlje zdržale kakšne iz VeroMode.
Glede puloverjev je hudič... se tudi meni zdi, da redko kateri zares zdrži dve sezoni. Nosim večinoma iz Tally Weijl, ampak res niso nevemkaj. Baje ima dobre puloverje S. Oliver, ampak tam je meni vse preveliko in ne pride v poštev.
Od Zarinih stvari nimam skoraj nič... eno krilo, to je pa tudi vse, ampak ima fant zelo slabe izkušnje z njihovimi puloverji, pa majice mu tudi niso nevemkaj.
Za ene stvari sem se sprijaznila, da jih kupim za leto ali dve, pa so pač bolj poceni. Tako pač je. Ko nakupujem pa večinoma na koncu pristanem pri kakšnem H&M, ker je še največ izbire. Moraš pa malo precenit, kaj bo vsaj malo zdržalo in kaj ne.
  • 0

#4 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 October 2009 - 11:53 AM

Jst mam doma 11 kavbojk iz Berške in ene iz Stradivariusa. Meni so v Berški kavbojke res popolne- ne predolge, v bokih so mi prav in na riti mi ne štrlijo. Kupujem jih že odkar se je odprla berška, torej 3 al 4 leta? Pa so tiste prve še vedno skoraj kot nove. So črne, pa so res čiiist malenkost sprane, ampak to bi ble pomojem vsake, ker sem jih včasih res ful pogosto nosila. Tko da kavbojke zame druge k iz Berške sploh ne obstajajo. smile.gif Glede ostalih slovenskih trgovin pa težko kaj rečem, zdej že 2 leti kupujem skoraj izključno v Palmanovi, in iz tam mi večina stvari res FUL lepo zdrži. V raznih Tallyih, H&Mih itd kupujem samo navadne majce, ki jih uporabljam kot spodnje al pa za spat, al pa še v kakšni Mii, Joyu, Nayi itd kupujem samo tiste KAO fensi majce za ven, ki jo pač enkrat oblečem, dam zanjo 12 evrov in potem obleži nekje na dnu omare laugh.gif Se mi zdi prezveze pričakovat eno ful kvaliteto od ttakšnih trgovin, ampak itak glede na ceno pa namen k kupim mi ni tok težko dat tisti 10 alpa 15€, čeprav se vse majce takoooj začenjo parat, muckat, biserčki odpadajo itd. Ampak sej pravim, mam jo za 1x za ven, tko da mi je vseen. Če pa daš za stvar 50, 80 ali 100€ pa res potem že pričakuješ eno kvaliteto, jst sem zdej dla 200€ za črno puhovko iz Dehe, me prov zanima kako se bo obnesla pa kok časa bo zdržala. smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#5 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 24 October 2009 - 12:06 PM

60-70% Zarinih stvari je slabe kvalitete (za to ceno). ermm.gif
TopShop še kr gre. Ene črne hlače so puščale barvo na koži in na torbici. Drugače pa so mi ok stvari.

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#6 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 October 2009 - 12:11 PM

Aja uf, mela sem ene kavbojke iz Topsopa, ki so u bistvu prestale ogromno. Ko sem jih kupla so ble temno modre pa fuuul na zvonc. To ej blo še v oš. Potem sem jih cel 8. in 9. razred skoos nosila, pa še pol prvega letnika. Vmes so prešle iz temnega đinsa na svetel đins laugh.gif No ker so mi ble tut v 2. letniku še vedno všeč, samo preveč na zvonec, sem jih dala spodaj zožit in so bile potem na korenčka. Nosila sem jih še cel 3. letnik, na koncu so bile pa tok preparele da enkrat, ko sem izstopala iz avta, so lepo počle čez celooooo rit. In sem mogla it nazaj domov se preoblečt laugh.gif Ampak zdržale so pa 5 let ful intenzivnega nošenja, v OŠ so ble to skor edine kavbojke, ki sem jih nosila biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#7 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 October 2009 - 12:13 PM

Imam skinike iz H&M, sicer so mi prekratke, ampak ok. Sprva so fuul ozke, po par minutah pa se nekoliko raztegnejo in se v njih celo lahko premikam (ampak ok, to ni zaradi kavbojk, to je zaradi tega, ker sem se zredila, haha). Imam še en tipo športni pulover s kapuco, je super, topel, tip top, zakon. Navadne majčke s kratkimi rokavi so se mi grozno raztegnile (imam eno velikosti XS in se mi tako raztegne, da mi spredaj na trebuhu visi in izgleda precej grdo) ter en daljši pulover, ki se je ravno tako razvlekel. Res je, da je bil kupljen pred 3 leti in da ga stalno nosim in vlečem (v predelu pasu je čisto ubogi, sploh ni je več oprijet). Ampak vseeno, v smeti že ne bo romal, ker je spomniek iz Berlina. Pa ful mi nardi lepe roke, haha.

V Berški in Stradivariusu ne kupujem nikoli več, dno dna. Srajčka za 30€ mi je počila po prvem nošenju.

Benetton je bil včasih ful kvaliteten; ko sem bila majhna, sem bila oblečena v Benettonove zadeve od glave do pet. Še zdaj imam oblačila, ki sem jih nosila pri 10ih letih in so še vedno kot nova (brez pretiravanja, če bi mi bila prav, bi jih z veseljem nosila). Se mi pa zdi, da so se v zadnjem času neverjetno poslabšali. Lani sem kupila en pulover, ki se je prav kmalu nekako čudno skrčil (skrčil v dolžino, raztegnil v širino - standard rolleyes.gif ), letos poleti pa dva para hlač (ene Benetton, druge Sisley). Po petih minutah nošenja se tako raztegnejo, da mi padajo.

Veliko zadev imam iz S.Oliverja, oni so se tudi poslabšali. Kavbojke se ful razvlečejo, puloverji zdeformirajo, majice ravno tako. Iz NY imam samo navadne bombažne majčke, so mi kul.
Aja, pa NafNaf je FUL predrag za kvaliteto, ki jo ponuja.

In pol se čudim zakaj hodim okoli kot klošar. Ko pa se vse raztegne. sleep.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#8 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 24 October 2009 - 12:15 PM

Jaz imam resnično obupne izkušnje samo z berško, tam sem kupla dvojne hlače, in oboje so šle v tri pm prav hitro. Ene so se stegnle, pa šivi so se kar zasukali pa ne vem kaj.... twisted.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#9 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 24 October 2009 - 12:16 PM

Sej Zara, Bershka pa Stradivarius je menda vse pod eno špansko firmo. Sem vidla že tud enako jakno v Zari pa v Bershki. Tak da so si te trgovine vse prb na istem. Samo slabše kvalitete kot v Tallyu pa ni. Ker to že v trgovini vse neke šivi ven visijo pa same sintetične materiale majo, jaz sem tak švicala v njihovih pulovrih, od kavbojk pa sem izpuščaje po nogah dobla..

Jina, za Lacoste sem jaz že tud slišala da majo izredno kvalitetne stvari. Kaj pa Tommy Hilfiger?

Zanima me samo kje je najboljše kupovat recimo Lacoste, Calvin Klein, Hilfiger ipd. jaz pri nas v mb vem samo za Peeka. Ti si tudi iz mb ne? Kje to ponavadi nabavljaš?

Nincha jas si tud ful ful želim v Palmanovo it, kak je a se splača? Se dolgo voziš tja?

P.S. Sally jaz tudi sem same slabe stvari slišala za kavbojke iz Bershke. Jih majo kolegice pa sem si tud kdaj kake probala.. prisežem da ko so jih mele petič gor so že grozno zgledale.

@Coco, zdaj si mi vse upanje razbila haha vsi so se poslabšali najbolše da naga začnem okol skakat biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#10 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 24 October 2009 - 12:31 PM

Hm, jaz pa ne razumem navdušenja nad Palmanovo. Jaz sem sicer nardila en hiter obhod tam okoli, pa nisem našla popolnoma nič (so pa soigralke kupile CK gatke ful poceni, je bila neka akcija).
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#11 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 October 2009 - 12:39 PM

Ja meni osebno se ful splača in sploh ne nakupujem drugje, oz. večjih nakupov, sej sem pa tja si kej tut u Lj kupim, ampak redko. Vožnje je točno uro pa pol iz Lj, kakšne pol ure od meje naprej, bla sem tam že 6x in mam naštudirane vse trgovine v katere se splača it, najljubša mi je definitivna Boxeur de rue, pa Angel Devil, Pussy Foot, pa Datch, pa Bacci Abracci, Fornarina, pa vmes je še ful enih trgovinc. Zdej če se splača ne vem, cunje definitivno niso ful poceni, za jopce, majice in puloverje vseen dam od 30-50€, pa za pasove 20, bunda znižana z 250 na 120.. Ni poceni, izdelki so pa ful lepi, za moje pojme ful kvalitetni, pa ni cela Ljubljana pol isto oblečena k jst. Zdej če pogledam svojo omaro, 3/4 stvari mam iz Palmanove (glede majc in pulovrjev), vse kavbojke pa iz berške. Edino hlač tam ne kupujem, ampak jih niti ne iščem ker pač vem, da mi ne bodo nobene stale tok lepo, kot Berškine. Je pa res, da v določenih trgovinah robe skor ne menjajo, še vedno majo kakšne jopce, ki so jih prodajali že leto ali dve nazaj. smile.gif Se pa stvari nič ne razvlečejo, nič ne parajo, nič ne trgajo. Majice še vedno čist oprijete, biserčki sploh ne odpadajo, kar mi ej ful plus, ne muckajo se mi cunje, nevem no, se mi zdi da je kvaliteta na ful višjem nivoju kot v kakšni Zari, Tallyju itd, ker originalno stvari stanejo vsaj enkrat več ane, pa ker je Outlet so zniižane. Za 80€ majčka pa že more bit okej, tut če daš ti zanjo potem "samo" 40. smile.gif

@Coco- ja, tam majo mal bolj tak punčkast stil z velik biserčki, potiski itd, sej se najdejo tut cunje a la Zara pa Topsho, ampak je več pač teh punčkastih cunj, kar men bolj leži biggrin.gif Je pa tut ful unih fensi trgovin, elegantnih, za odrasle, jaz tam ne najdem nič biggrin.gif

  • 0

After all this time?

Always.


#12 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2009 - 02:03 PM

QUOTE(nutella` @ 24. 10. 2009 - 11:16) View Post
Jina, za Lacoste sem jaz že tud slišala da majo izredno kvalitetne stvari. Kaj pa Tommy Hilfiger?

Zanima me samo kje je najboljše kupovat recimo Lacoste, Calvin Klein, Hilfiger ipd. jaz pri nas v mb vem samo za Peeka. Ti si tudi iz mb ne? Kje to ponavadi nabavljaš?


Od TM imam samo ene balerinke, in so super. Pomoje so druge stvari tut.
Iz Lj. sem. biggrin.gif Najboljše, da prideš med razprodajami v Lj., Lacoste je v Emporiumu, pa dve trgovini sta v centru, CK je ena, TH pa v Supernovi in Emporiumu.

Hlače iz Bershke so pa meni katastrofa, 10cm prekratke, pa tok nizek pas, da mi pol gat ven pogleda, ko se sklonim.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#13 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 24 October 2009 - 02:07 PM

No jaz sem pa 165cm pa so mi hlače glih prav, za pas pa HVALA BOGU da je tok nizek, najbolj na svetu sovražim visok pas, glih zato so mi tok všeč. Pač mam pas, pa je. Drži gor biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#14 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 24 October 2009 - 03:11 PM

jaz sem pa hlače nekaj časa dobila v NY, zdej mado pa same ogabne čudno stoječe modele, pa te nagravžne skinike so še vednpo povsod.

Zadnjič sem že obupala vidim TW in rečem ok...Grem pogledat. Načičkana trgovina da se reče, ampak hlače sem vseeno dobila in se mi zdijo super. TOčno take, kot sem si jih želela in imela v glavi, niso skini, niso orto zvonc, ful lepo pridejo...skratka...AMEN ! Ble so samo 20 €, ker so velike cifre že vse prodali (ponavad so tm 40E) in so ostale sam še s xs in xxs.

smile.gif I'm happy.

Ostalo je pa krš, I agree.

Drugač pa jst ne maram dat velik keša za cune, sem zlo stiskaška kar se tega tiče, tko da se oblačim praktično izključno v Mega factory outletu. Tam sem dobila tud jesenski plašček, znižan najprej iz 100 na 70 potem pa na 48 biggrin.gif
če tam ne dobim grem še v Orsay,C&A, H&M, in NY.

Pač biggrin.gif Se najdejo fajn reči, in pol mam namesto ene hude majčke lahko tri. ne opažam pa niti da bi bile druge ful neki isto oblečene kot jaz. Že zato trenutno ne morjo bit ker mrzim skinike in pajkice in te dolge staromamske pulovarje.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#15 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 24 October 2009 - 04:52 PM

Daleč najslabše izkušnje imam z Zaro. Zato tam že nekaj let ne kupujem več.
  • 0

#16 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2009 - 05:31 PM



Pozabla sem na Rašico, ful lepe (sploh R exlusive) in kvalitetne stvari, ampak spet - drage.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#17 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 24 October 2009 - 05:45 PM

- Kavbojke imam vse iz NY - kroji so mi kot uliti, kvaliteta ceni primerna.
- Basic majčke so mi najboljše iz H&M - pri teh mi je itak vseeno, ker jih veliko nosim in jih tudi redno obnavljam mojo zbirko biggrin.gif
- iz zare ubistvu nimam veliko, je pa res odvisno, kakšno kvaliteto trofiš. Jaz imam ene 2 poletni majčki in eno jakno, pa sem vse neštetokrat oprala in so še zmeraj OK. Še najbolj nekvalitetna od teh španskih firm se mi zdi Berška
- legice so se mi najbolje obnesle iz Tally wejla
- pri puloverjih sem precej zahtevna. Gledam na to, da so ali iz bombaža ali mešanica volne. Do sedaj se je najbolje obnesel Benetton, Mango, H&M (pri bombažu)
- plašček imam letos Benettonov in izgleda kar kvaliteten, prej sem imela 2 leti od S oliverja in je še vedno kot nov!
Pred leti, ko sem imela par kg več, sem imela ogromno cunj iz S oliverja. Kavbojke imajo SUPER material, se lepo prilagajajo, majice je nemogoče sprati, vse je zelo kvalitetno. Ampak kaj, ko imajo same ogromne številke in neizvirne modele sad.gif.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#18 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 24 October 2009 - 07:06 PM

Po mojem še vedno drži pravilo malo denarja, malo muzike. Vse te "povprečne" trgovine, kot so H&M, Stradivarius, Bershka, Tally itd. imajo po mojem nekje isto kvaliteto stvari. Čeprav jaz opažam tudi znotraj te skupine trgovin razlike. Recimo puloverji se v Tallyju takoj zmuckajo, imajo pa mi dobre hlače. Medtem, ko pa se mi zdi, da v H&M imajo pa kar dobre majčke in puloverje za njihovo ceno. V Zari so kavbojke katastrofa, ker v roku minute visijo na meni. Jaz za vsako trgovino vem, kaj si bom tam kupla in česar ne, pač glede na moje izkušnje. Je pa sigurno res, da te visokocenovne trgovine (v katere jaz ne zahajam, ker nimam tolko denarja) držijo boljšo in kvalitetnejšo robo. Bolj si reven, dražje živiš.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#19 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 24 October 2009 - 07:12 PM

Ene dva tedna nazaj sem si kupila jakno/plašč v Zari in nisem ravno ne vem kako zadovoljna. Jakna se mi je na boku že mal zmuckala (tega sem se bala, ker se mi tok stvari zmucka na mestu, kjer nosim torbo). Ostalo je zaenkrat ok. Aja, že ene 2 al 3 leta nazaj pa sem si na Trf oddelku kupila plašč in je še zmerej lep, nič zmuckan.
Drugače sem ful zadovoljna še z drugim plaščem od Sisleya, je še vedno krasen, nič se ne mucka, res kot nov.
Kavbojke mi imajo dobre v S.Oliverju, se ne sperejo hitro, lepi modeli, čeprav cene niso tok nizke. Pa Gas hlače so mi super (te se mi sicer mal raztegnejo, ko jih mam nekajkrat oblečene, piše tud na etiketi, da obstaja ta možnost). V bershki in podobnih trgovinah hlač sploh ne probavam, ker majo mejhne številke.
Všeč mi je Stradivarious, nimam pripomb glede puloverjev.
V New Yorkerju se puloverji precej hitro muckajo, niso ravno višek kvalitete. Hlače so ok, sam si že dolgo nisem kakih tam kupila. Si pa velikokrat tam kupim navadne majce, tko za pod pulover, so fajn.
Nad Topshopom sem mal razočarana, se mi stvari ne zdijo vredne tok keša (halo, navaden puloverj 53€, dej no). Sem mela eno navadno majčko in se je tok skrčla po dolžini in razširla, da ni bla za nikamor. Pa tud pri ostalih vidim, da se dost hitr zmuckajo stvari.
S.Oliver mi je super, čeprav mal drag. Se pa strinjam, da niso ravno izvirni, ampak stvari so kvalitetne. Jst tam velikrat kaj najdem.
H&M mi je ok, nimam nekih slabih izkušenj, imajo super spodnje perilo, ga zadnje čase samo tam kupujem. Tud kavbojke majo kar fajn, vsaj modeli niso lih taki kot v Bershki, k komej nogo not spravm. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#20 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 24 October 2009 - 08:08 PM

Zara je slaba kvaliteta, za manjši dnar loh dobiš isto al pa bolš v Berški in Stradivariusu. Poleg tega sm bla v Zari pomoje 2x odkar ne delam več tm. sj se mogoče kšna stvar v redu najde, sam mislm da je bl redko.
Jz mam itak ful problemov najdt cune ker mam veliko rit, boke, stegna, ozek pas, zgorej sm pa ful ozka, ampak mam pa neki trebuha, tko da hlače dobit je znanost, majčke pa morm met mejhne pa da so spodi mal širše al pa mal večje pa mi gor vse okol maha.
Od cenejš zadev zadne čase največ dobim v Berški (sicer tut kupujem ne velik ker nimam dnarja že neki časa), pa ene hlače sm kupla od Esprita, k me je btw zlo razočaral. Itak sm mela ful težav dobit hlače da bi mi lepo stale (nism jih dobila nikjer), rabla sm pa črne, ne kavbojke, za delat. no in sm pol pač kupla Espritove, k so ble 60 eur, pa nism mela lih keša, ampak sm rekla, jebi ga,ene mal bolše rabm, itak jih bom nosila, pa še prov so mi ble, ulite, edin mal višji pas, kar sm tut požrla, ker so za delat. no, in zj so se mi seveda stegnile, visijo mi s povsod, delajo se mi jajca (nosim pas), uglavnm katastrofa, ful sm razočarana. Mam pa par stvari EDC, s katerimi sm ful zadovoljna (bunda, dobila lan znižano na 40 EUR, majčke...). Zadovoljna sm tut s Kani, mam ene najljubše hlače od tam pa 2 kratke k jih nosim skos, polet normaln, pozim za doma al pa spat. S.Oliver me je razočaral, šivi so slabi. Tally Waijl mi gre na živce, trgovina me dela živčno, vse neki nametan, kvaliteta slaba, isto H&M, NY. Mango kar mam se je izkazal, ampak je predrag zame, Orsay mi je srednja žalost, zelo mal stvari mam od tam. Velik stavri mam iz Stradivariusa, vse je kr dobr tut čez neki časa, sploh puliji s kratkimi pokavi (kupla lani, mam 4) so se izkazal za enga boljših nakupov. Drgač pa pr men rula adidas, uglavnem kupujem v Avstriji, mam 3 adidaske, jaknco, par jopic s tam in mi je zakon! ampak jz sm pač bl na free in mam rajš take cunje
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users