Jump to content


Photo

barvanje las s kano


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1 Lena

Lena

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 02 January 2007 - 05:27 PM

Lep pozdrav!
Pred kratkim sem si pobarvala lase s kano, kostanjev odtenek(moja barva je svetlo rjava) in jo pustila na glavi približno 2 uri kot je pisalo v navodolih. Ko sem stvar sprala ni bilo na laseh niti sledu o kakršnikoli spremembi barve! blink.gif Zanima me, če je že katera imela podobne izkušnje in kaj je morebitni krivec?
  • 0

#2 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 02 January 2007 - 09:38 PM

pač tvoji lasje ne sprejemajo kane tongue.gif
ne vem no... ne predstavlam si da bi dala kej na glavo pa ne bi nc prijelo :/
  • 0

#3 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 02 January 2007 - 09:43 PM

Jaz ti priporočam kano te znamke. Na laseh jo imaš lahko do 1 uro, zato sklepam da je to kar močna zadeva.Če pa že imaš pobarvane lase z navadno barvo je jasno, da ti kana ne bo prijela
IPB Image
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 January 2007 - 09:45 PM

Js se tudi zdej spogledujem z uporabo kane - niasm še zihr, je pa mami kupila temno rjavo in bom maybe probala ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 02 January 2007 - 09:48 PM

Dilema, pazi da se ti bo prejšna farba dovolj sprala, ker lahko v nasprotnem primeru pride do čudnega odtenka (v najslabšem primeru zelenkast pridih).
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 January 2007 - 09:59 PM

Tle ni panike ker se zdej že dolg farbam sam na ene dva mesca, pa zdej se že dolg nism in mam kr ornk sprano farbo. Ampak hvala za opozorilo, dejansko nisem vedla, da moram bit pozorna na to. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Invisible

Invisible

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 02 January 2007 - 10:17 PM

jaz imam lase pobarvane z rjavo kano iz lusha (ki pa je tudi zelo nepraktična, ker je v trdi obliki in jo moraš prvo zdrobiti..s tem sem se matrala kakšni 2 uri rolleyes.gif ), kjer seveda nisem dobila priloženih navodil. Prodajalka mi je rekla naj kano gor pustim 6h, kar se mi je zdelo seveda čist preveč. Potem sem potrpela tistih 6h, čeprav bi bilo bolje da bi šla spat s tem na glavi, ker je res preveč časa.
Rezultat je bil kar vredu, sploh na začetku. Popolnoma lepa rjava barva smile.gif vendar pa se po parih pranjih spere, tako da imam zdaj bolj kostanjevo barvo, ki pač potegne na rdečo rolleyes.gif ampak vseeno bolje to, kot pa kemija na glavi wink.gif
  • 0

#8 xena1211

xena1211

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 03 January 2007 - 01:17 AM

QUOTE(Izgubljena @ 2. 1. 2007 - 21:43) View Post

Jaz ti priporočam kano te znamke. Na laseh jo imaš lahko do 1 uro, zato sklepam da je to kar močna zadeva.Če pa že imaš pobarvane lase z navadno barvo je jasno, da ti kana ne bo prijela
IPB Image

ej a mi loh kdo pove ke se da kupt to kano, ker je nikjer ne najdem. Pa ce majo tud brezbarvno hmm.gif
  • 0

#9 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 03 January 2007 - 01:51 PM

Müller, Tuš, v DM-ju je nimajo.
Poglej malo. Jaz se barvam s temno rdečo, na laseh pa pride rdeče-oranžna. V Müllerju imajo 2 rdeči, rjavo in eno oranžno (jaz sem videla samo ti 2). Kupi kano v prahu, ker je tekoča samo za okoli 5 pranj. Če imaš dobro kano in blag šampon ni panike glede izpiranja. Sama se barvam na 2 meseca in perem lase na 2 dni, pa je barva po dveh mesecih še čisto lepa. Saj se tudi večina navadnih barv izpira.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#10 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 03 January 2007 - 02:19 PM



Jaz sem kupila v Avstriji kano.Mama me je skusala namazat pa ni slo.Vse sva umazali,sploh mi ni nic primlo,kana je bila taka.."groba" tako da se ni dalo stopiti je....Krnekaj.Priporocam kr naravne lase.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#11 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 03 January 2007 - 02:30 PM

Kana je ena velika packarija! Jaz se barvam samo s polovica paketa, tudi če je za mojo dolžino priporočen cel paket. Pač dam več vroče vode in je zmes tekoča. Potrebno je paziti, da ni okoli nobenih cunj, ker če se obarvajo, barvo le težko spravite dol. Pri barvanju so obvezne rokavice, če nočete imeti še cel teden oranžnih rok biggrin.gif. Mama mi kano najprej nanese na lase na približno, da je vse prekrito, nato pa mi lase zmasira (boli ja boli :S). Ponavadi je cela kopalnica od te barve, zato je potrebno paziti da se ne umažeš. Kano pustim na laseh eno uro in tadaaammm.... rezultat je super. Kana na moje lase izjemno paše, ker mi zmeraj naredi lep odtenek, brez kakšnih lis biggrin.gif.
Ne predstavljem pa si tega, da bi si lase s kano sam barval. Po moje ti prej živci popustijo, kot pa imaš barvo na glavi biggrin.gif
Tem bolj vroča kana ki jo naneseš na glavo (seveda ne krop), bolj izrazit je odtenek. Je pa obvezno treba dodati mešanici vode in kane balzam (jaz dodam kar žlico maske), ker zelo izsuši lase
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#12 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 03 January 2007 - 03:46 PM

kaj to je kao neka naravna barva, ne? iz česa pa je?
ot: dilema, kaj zakaj nočeš bit več črna?

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2007 - 07:34 PM

QUOTE(sade @ 3. 1. 2007 - 15:46) View Post

ot: dilema, kaj zakaj nočeš bit več črna?


Sej sem črna in tudi bom še naprej. Ampak če se pobarvam s črno barvo, pride ful taka nenaravna, ko da mam lasuljo na glavi izgleda, dobesedno. Če pa se pobarvam s temno rjavo, pa pride zaradi moje temne osnove vseeno čisto črna, ampak taka bolj naravna - ne znam čist razložit. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 03 January 2007 - 09:46 PM

saj te štekam wink.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#15 xena1211

xena1211

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 04 January 2007 - 12:34 AM

QUOTE(sade @ 3. 1. 2007 - 15:46) View Post

kaj to je kao neka naravna barva, ne? iz česa pa je?
ot: dilema, kaj zakaj nočeš bit več črna?


ma ne jst se nocm barvat itak mam super frizerko za to- ampak sem slisala od kolegice da baje kana full zgosti lase. Mela je redke pa prav da ma zdej ful bol kvalitetn las pa debelejsi. Zato bi raj brezbarvno kano.
  • 0

#16 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 05 January 2007 - 10:05 PM

QUOTE(Izgubljena @ 2. 1. 2007 - 23:43) View Post

Jaz ti priporočam kano te znamke. Na laseh jo imaš lahko do 1 uro, zato sklepam da je to kar močna zadeva.Če pa že imaš pobarvane lase z navadno barvo je jasno, da ti kana ne bo prijela
IPB Image


Ja s kano te znamke sm se tud js barvala in res lepo prime. smile.gif sam js sm mela prej pobarvane lase pr frizerki rdeče in pol k se mi je spiralo sm dala gor to kano k vleče na rdece. Mislm da je mahagonij.
  • 0

#17 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 05 January 2007 - 11:06 PM

Jaz imam temno mahagonij in mi naredi veliko lepši odtenek kot mahagonij.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#18 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 05 January 2007 - 11:28 PM

Zakaj barva ne prime k maš menstro?
  • 0

#19 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 06 January 2007 - 11:01 AM

Od kje ti pa to?
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#20 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2007 - 03:26 PM

QUOTE(xena1211 @ 4. 1. 2007 - 0:34) View Post

sem slisala od kolegice da baje kana full zgosti lase. Mela je redke pa prav da ma zdej ful bol kvalitetn las pa debelejsi. Zato bi raj brezbarvno kano.


A ti to resno?! w00t2.gif w00t2.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users