Jump to content


Photo

oblikovanje las


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2006 - 07:36 PM

Iščem kak dober gel, kremo, za oblikovanje frizure, z v redu sestavinami. Pa da ne ratajo tiste bele luske po laseh, ko se posuši, da je obstojno, itd,... Prosim za priporočila smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 January 2006 - 07:37 PM

Kakšno oblikovanje imaš v mislih? To je namreč pomembno in je velika razlika, če imaš irokezo ali pa želiš samo malo privihane konice na dolgih laseh. biggrin.gif

Si lahko malo bolj natančna?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 31 January 2006 - 07:40 PM

jaz pa iscem kaksno peno ali kaj podobnega za volumen (pa da ne masti las, jih ne otezi, da ne postanejo trdi...) ker imam tanke, ravne lase in mi gredo pocasi ze kar na zivce. ce ne uporabim balzama potem imam se nekaj oblike (pa bolj grde lase), ce pa uporabim balzam je pa vse nekako obupno (lasje pa lepi in sijoci). Kaksni predlogi?
  • 0

#4 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2006 - 07:44 PM

Dilema, ne irokeze smile.gif Imam dolge lase, pa imam v mislih nekaj tazga, za konice mal privihat al pa zavit, tako no...ne za neke ekstremne frizure. Nisem nikoli teh reči kej preveč uporabljala, tako da se ne spoznam kaj preveč. ermm.gif

Pa tudi to kot rožico me zanima...kaka pena za volumen, da ne masti, pa da so v redu sestavine...
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 January 2006 - 07:46 PM

Pena bi bila pravšnja Tigi Root Boost, za privihanje konic pa kakšen lahek vosek ... meni je kul Taft Silk Flex vosek za sijaj, je v lepi sivo roza embalaži, božansko diši, lase malce priviha in jih naredi izredno svetleče ... pa še cenovno ugoden je.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 31 January 2006 - 07:48 PM

kako pa je root boost glede sestavin?
baje je ok tudi nekaj od taftas (v taksni zeleni embalzici) za volumen, samo se nisem sprobala, moram mal na lov naslednjic ko bom v muellerju ;)
  • 0

#7 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2006 - 08:00 PM

QUOTE(DiLeMa)
Pena bi bila pravšnja Tigi Root Boost, za privihanje konic pa kakšen lahek vosek ... meni je kul Taft Silk Flex vosek za sijaj, je v lepi sivo roza embalaži, božansko diši, lase malce priviha in jih naredi izredno svetleče ... pa še cenovno ugoden je.


A je ful opazno, če ga imaš gor? Ker nočem, da mi ful sflika lase al pa kaj. Kolk pa stane ta vosek in kolk Tigijeva pena?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#8 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 31 January 2006 - 08:02 PM

tigijeva pena je okrog 3k, vosek pa okrog 1k kolikor vem
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 January 2006 - 08:04 PM

Vosek se mi zdi, da je pod 1k. Ma nič ni opazen, samo svetijo se laski ... gre za zelo lahek vosek.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 31 January 2006 - 08:32 PM

kje pa se ga da dobiti? smile.gif
  • 0

#11 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 31 January 2006 - 08:41 PM

v muellerju, dm-u... tigi izdelke pa samo v salonih kjer jih uporabljajo
  • 0

#12 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 31 January 2006 - 08:49 PM

Najlepša hvala. Super, ravno jutri moram na fax, pa bom še do millerja zavila. smile.gif
  • 0

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29009 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 January 2006 - 09:12 PM

QUOTE(DiLeMa)
Vosek se mi zdi, da je pod 1k. Ma nič ni opazen, samo svetijo se laski ... gre za zelo lahek vosek.


meni je bil ta vosek tut še kar v redu ... mi je pa neprimerno boljša niveina pogruntavščina kremni gel - tut nekje jurčka stane (150 ml), plava embalaža s srebrnim pokrovčkom. prodajajo ga takorekoč povsod.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30834 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 February 2006 - 05:50 PM

Ja, tole Niveino reč imam tud jst in je prov super, pa ga imam že fuul dolgo, ker ga malo porabim. smile.gif
  • 0

#15 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2006 - 06:27 PM

Katera zadeva je pa po sestavi boljša, taft vosek al niveina krema?

V čem naj bi bla Nivea boljša?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 February 2006 - 06:27 PM

Jaz uporabljam od Got 2 Be kremo za oblikovanje posameznih pramenov. Je v taki modri posodici. Kljub temu, da je malo mastna, ne zmasti las (jaz imam s tem grozne probleme).
V Mullerju pa kupujem Loreal Elvital modelirno kremo (obstajajo tri različice - vijolična, rdeča in zlata). Zlate ne poznam, ostali dve sta pa super. Tudi za mastne lase.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29009 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 February 2006 - 07:37 PM

QUOTE(Marmelada)
V čem naj bi bla Nivea boljša?


men je full boljši feeling na laseh s to rečjo od nivee, tisti vosek mi je full strdil lase, tega pa ne maram. po tem od nivee pa nimam nič težkih in trdih las. meni je bolj všeč.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30834 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 February 2006 - 07:38 PM

Se strinjam, pa že na otip mi je bolj všeč, ker se lepše razporedi po laseh, ni tako trd kot vosek.
In ne, ne pusti nič zlepljenih in trdih las. Mislim, da stane še manj kot 1k.
  • 0

#19 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2006 - 08:04 PM

baje ta niveina krema ful zamasti lase ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29009 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 February 2006 - 08:22 PM

QUOTE(Marmelada)
baje ta niveina krema ful zamasti lase ermm.gif


meni jih ni.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users