Jump to content


Photo

set za oblikovanje las


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 22 August 2005 - 12:56 PM

No, spet je moja izgubljenost povzočila da moram odpret novo temo in vas poprosit za pomoč oops.gif biggrin.gif biggrin.gif
Gre se za nek paket, v katerem dobiš likalnik za lase, kodralnik-pa še neke reči so not.. Ta paket sm zasledila nekje, pa se ne spomnim kje: mogoče po tv, ali v kakšni reklamni reviji ki pridejo na dom-sam zdej pa tega ne najdem nikjer: k bi zlo rada pogledala kako se ta paket imenuje pa kje ga dobim, pa cena me tut zanima, če katera ve?? K bi si ga res rada kupila-že zato, k je not likalnik IN kodralnik:bi mi prav prišlo, k mi enkrat zapaše met ravne lase, drugič skodrane.. sama sm pa glih nekje vmes..

Tko da, če katera karkol ve o tem paketu naj prosm napiše! Hvala wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 August 2005 - 01:12 PM

*simoncy* sicer ne vem o točno katerem paketu govoriš ti, vendar pa je takih paketov povsod dovolj za kupit. V Merkurju imajo precejšnjo izbiro takšnih setov od Babyliss in drugih firm, kjer dobiš v takem paketu ful velik nastavkov ... ravnalnik in kodralnike različnih dimenzij (za zlo goste oz. majhne kodre, za takšne bolj valovite lase ...) uglavnem izbire je veliko in če me spomin ne vara, stanejo takšni paketi okoli 10 tisočakov, mogoče malenkost več. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 August 2005 - 02:13 PM

*simoncy* naj ti povem da so ti likalniki za lase zanič zaradi tega ker niso keramični. Mogoče se splača kupit paket zaradi kodralnikov in ostalega nikakor pa ne zaradi likalnika. kupi si posamezni likalnik (jaz ga mam npr. od Babyliss), ki naj ima keramične ploščice ker drugače ni vreden svojega denarja. ali pa steklene..to je zaj neka novost na trgu ampak nevem kako se stvar obnese. Lp
  • 0
Viens, reste ici!

#4 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 22 August 2005 - 05:24 PM

Hm.. kaj pa cena za ta keramični likalnik?
Po eni strani si zlo želim met te zadeve: ampk kej pretirano velik denarja pa tut ne bi glih rada zapravla, k si ne bi nevemkako pogosto s tem urejala frizure..

Glede paketov: k so notr tut ti nastavki za kodranje-je to enostavno za uporabo, al komblicirano? K do zdej če sm hotla met skodrane lase, sm mela na izbiro sam navijalke, pa mi je to blazno komblicirano.

Pa še obstojnost me zanima: če si zlikam lase, al pa skodram, kolk časa bi to zdržalo? K kadar si z navijalkami navijam lase, si jih čez noč pustim gor(ne morm spat zarad tega celo noč oops.gif ) pa mam zjutrej čist afro lase.. pa se že v kaki uri znormalizira da so sam valoviti, do večera se pa komi da vid da sm sploh kej mela.. Kljub uporabi utrjevalca!
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#5 tečnobica

tečnobica

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts
  • Location:nekje med nebesi in zemljo:-)
  • Interests:vse..

Posted 22 August 2005 - 07:07 PM

Men osebn ti likalniki sploh niso všeč..pač slabe izkušnje mam z njimi..en mi je full lase uniču(pač poceni stvar..slaba kvaliteta)..k sm mela pa enga drugga je pa glih tko zanič bil..pa sploh mi ni dolg držal..en dan,pa še to sm morala met srečo,pa še dost laka za lase si gor dat..tk da ne vem..js osebno tega sploh ne priporočam..
  • 0
don't worry be happy

#6 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 August 2005 - 09:28 PM

Jaz mam likalnik za lase od Babyliss in je super.biggrin.gif Jaz si operem lase potem na njih ne dam niti kaplice pene ali česarkoli drugega sestra mi lase zlika (nemorem sama ker sem malo nerodna oops.gif ) in potem mi držijo (BREZ KAKERŠNEGA KOLI UTRJEVALCA!!!) do naslednjega pranja to pa je cirka 5 dni. Meni je tak likalnik res super. Boljši pa so tanki likalniki zaradi tega ker se da z njimi tudi zavihat lase. Jaz svetujem nakup. Dala sem pa okrog 8k.

Glede teh naprav: Moja sestrična ma celi set + likalnik (seveda ne keramični) in je zadovoljna z temi kodralniki. Mislim da uporaba ni zahtevna pač vzameš pramen las ga zavihaš okrog naprave počakaš nekaj sekund (večji učinek je z mokrimi lasmi!!) in enostavno spustiš pa že maš koder. Glede obstojnosti pa ti žal neznam povedat ničesar. wink.gif Lp
  • 0
Viens, reste ici!

#7 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 23 August 2005 - 11:53 AM

drugač je odličen likalnik tut od remingtona(7000) majo pa tut hud figaro od remingtona na izbiro(7000). obadva sta prevlečena s teflonom, zato se las če ga pred uporabo teh zadev prelakiraš ne prilepi na površino aparata
  • 0
lp, Martina

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2005 - 01:14 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
(večji učinek je z mokrimi lasmi!!)


Te zadeve se segrejejo tudi do 200 stopinj in ti že suhe lase dobesedno zapečejo ... tvoja sestrična pa si jih 'kuri' celo na mokre lase? blink.gif A se sploh zaveda, kakšno strahotno škodo dela lasem s tem? blink.gif Js sploh še nisem slišala da bi kdo te kodralnike in likalnike uporabljal na mokre lase, v bistvu se to sploh ne dela ... razen če govorimo o kakšnih likalnikih, ki delujejo na paro, kar je pa potem druga zgodba ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 August 2005 - 09:07 PM

Hm...DiLeMa. Kolko se jaz spomnim sem pa čula da se lika na mokre lase. Tak je meni delala frizerka in še nisem čula, da bi se likalo na suhe lase. Glede kodralnikov pa mislim, da ni nevem kake škode za lase če se kodri delajo na mokre lase.
  • 0
Viens, reste ici!

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2005 - 12:04 PM

To se pa meni zdi ful čudno ... likanje na mokre lase. Jst sem si včasih šla polikat lase v frizerski salon, tudi ene par kolegic je redno hodilo na ravnanje las v salone, pa so jim vedno zlikali na suhe lase. Sicer je pa odvisno tudi od vrste likalnika ... kakor jaz vem, naj bi se s temi keramičnimi ravnalniki, ki se segrejejo tudi preko 200 stopinj, delalo na suhe lase, drugo pa je, če tak ravnalnik deluje na paro ... pri tem pa lahko na mokre lase. Vsaj tako je meni znano ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 August 2005 - 12:16 PM

Zdaj pa res nevem več kaj je res.. rolleyes.gif Čisto sem zmedena blink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2005 - 12:42 PM

biggrin.gif enako biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3504 posts
  • Gender:Male

Posted 24 August 2005 - 02:28 PM

Jaz mam doma Remingtonovega keramičnega, pa mislim da piše v navodilih, da moraš lase pred uporabo posušit. Žal sem že navodila vrgla stran. Pa tudi frizerka mi jih ni nikoli mokre ravnala... ermm.gif
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 August 2005 - 02:31 PM

QUOTE(bellini)
pa mislim da piše v navodilih, da moraš lase pred uporabo posušit.


Tko je pisal tudi v navodilih mojih ravnalcev las (imam dva) in tudi v navodilih kodralnika.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 25 August 2005 - 02:59 PM

Punchka, kero firmo pa ma tvoja sestrična-oziroma kako se imenuje tist set, pa kje ga je nabavla, pa kolk je dala zanj? Če mogoče veš? oops.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#16 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 August 2005 - 04:00 PM

Nevem se pozanimam in ti sporočim.
  • 0
Viens, reste ici!

#17 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 September 2005 - 01:25 PM

Ok, hvala wink.gif
Hm.. zdej sm pa še v nekem časopisu zasledila stvari iz tv-prodaje.. Pa je v njem nek keramični ravnalec las sam za 4 jurje, pol je pa še nek 8-delni komplet za oblikovanje las sam za 3 tisoč..
Sam sm v dilemi glede zadnjega, k je tko pocen, pa tolk stvari not: sej veste kaj pravjo: "mal dnarja, mal muske"
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#18 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 02:12 PM

js si bom najbrz kr babyliss likalnik kupla pa dala 7k...sj mnda je fajni, a ne?
  • 0
it's not pms, it's you..

#19 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 September 2005 - 02:45 PM

Jaz ga mam ja! meni je fajn!
  • 0
Viens, reste ici!

#20 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 02:59 PM

ja sj sm cula dost pohval...mnda dost bolsi k pa tisti siroki pa dragi tk da se ti kr zvrti..sam morm se se do merkurja spravit smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users