Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#981 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 September 2017 - 01:48 PM

Jinadaze in ostale, ki imate Belakne...jo boste še uporabljale, čeprav je Ana Prašnikar v enem videu rekla, da je to zdravilo in ni delovala preveč navdušena nad kremo? :D

 

Vsi retinoidi so zdravila. Zakaj bi nehala uporabljati nekaj, kar mi odgovarja, samo zato, ker ona temu ni preveč naklonjena? :D Pa še to zgolj zato, ker obstajajo močnejši retinoidi, za katere pa pri mojih letih ne vidim smisla. Tudi lastnica Add actives uporablja Belakne pa je sigurno 10 let starejša.

 

Glede Tetraforce bom pa poročala, zaenkrat mi je super. Ampak kot praviš, nekih čudežnih rezultatov na že tako lepi koži ne more biti. Uporabljala bom 2-3 kapljice vsak drugi dan, tako da naj bi mi zdržal 6-8 mesecev.

Meni pri TO ni všeč, da so sestavine samostojne in je v vsakem primeru treba kombinirati produkte, ne ker bi bile manj učinkovite. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#982 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 16 September 2017 - 11:08 AM

Dobro vlazenje predvsem.


Mislila sem konkretne proizvode :) Tam okrog uporabljam Caffeine solution (po daljsi uporabi lahko recem, da ni wow ucinka, ampak mi je vseeno vsec, bom se kupila), pa Vitamin C od Derma E namazem in s TO NMF + HA kremo, ki mi je tudi zelo vsec. Zvecer pa vcasih se squalane.

Meni je kar nekaj stvari od TO vsec in bom se kupovala. Pri pudru pa mi ni vsec, da je embalaza tako nerodna in nima pokrovcka.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#983 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 September 2017 - 11:32 AM

Jaz za okrog oci ze dve leti nimam posebne kreme, uporabljam svojo Derma E kremo po celem obrazu. Retinoidi pa ucinkujejo tudi na podrocje okrog oci, tudi ce ga ne namazes tam. Glede tega je Podgana ze veckrat pisala.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#984 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 16 September 2017 - 12:51 PM

Jaz imam zdaj za okrog oči Caffeine solution in LRP Redermic R za oči. Mažen pa se tam tudi z ostalimi proizvodi za obraz, razen Belakne, AHA in BHA ne mažem tam. Ko porabim LRP, ne bom več kupila posebne kreme prav za okrog oči. Za Caffeine bom pa še videla, če ga bom ponovno naročila. Tudi pri meni nima waw učinka.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#985 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14924 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 September 2017 - 05:56 AM

Za vse ki se ne veste, zdaj ima ana tudi yt kanal. Sem gledala ze insta videe, rekla bom samo tole...v teh videih izpade fuuuul bolj prijazna kot preko neta ali ce jo vidis v zivo. Tako da, internet dostikrat daje izkrivljeno sliko o cloveku...


Https://youtu.be/GlqxPLJUMOk
  • 0
 

#986 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 September 2017 - 10:04 AM

Jaz tudi ne morem rečt da opažam wow učinke, zahvaljujoč izdelkom, ki jih uporabljam, sploh na čelu. Ampak podobno kot Marmelada računam na dolgoročne učinke. :) Caffeine je meni popolnoma brezveze, sploh nima učinka, ker pač nimam vrečk, ampak temne kolobarje. Na drugi strani pa kombinacija vitamina C, Matrxyl in Squalene pri meni dela čudeže, tako da bom vsekakor še naprej naročevala. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#987 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2017 - 03:14 PM

Tudi jaz bom še naprej naročevala. Ja, bi bilo bolj praktično imeti en serum z vsemi sestavinami :), ampak mi tudi plastenje ni problem. Zjutraj recimo med serumi in kremami ne čakam dolgo, samo kakšno minuto ali dve, da se vpije.

Bom verjetno v prihodnosti tudi kakšnega od teh novih antioksidantnih serumov od The Ordinary naročila za sprobat.

Po nekaj mesecih uporabe teh serumov in vitamina C pri meni ni prišlo do čudežnega izginotja že obstoječih gubic na obrazu in vratu, niti nisem tega pričakovala. Verjamem pa, da se nega kože na dolgi rok izplača in da bo koža lepša in upam da malo mlajša, kot bi bila, če bi jo samo umivala in mazala z eno navadno kremo.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#988 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2017 - 06:02 PM

Tasika, lahko malo vec napises, kaksen ucinek ima pri tebi kombinacija teh 3? A se uporabljas kaksne ucinkovine proti necistocam?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#989 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 18 September 2017 - 07:16 AM

Predvsem imam lepšo kožo, včasih se zjutraj zbudim in imam prav sijočo kožo. In ni to masten sijaj, ampak ko je koža nahranjena navlažena in sije od zadovoljstva. :D Squalene je skoraj odpravil težave z suho kožo, bom videla kako bo čez zimo. Proti nečistočam pa občasno samo Cosxr BHA, s tem da sem ga čez poletje zelo občasno uporabljala. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#990 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 18 September 2017 - 06:43 PM

Ravno zato je meni Buffet od TO tako všeč, ker je več sestavin v enem, drugače imaš lahko kar naenkrat 10 izdelkov in preveč dela :lol:

HA pa posebej več ne bom naročila, mi ni bila všeč in rajši jo bom v kombinaciji z vitaminom C, verjetno od Derma E.

Me pa zdaj čez zimo res mika še Squalene in te nove AOK me tudi zanimajo.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#991 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13689 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2017 - 09:14 AM

Kateri od TO izdelkov je primeren tudi za občutljivo kožo z rdečico?


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#992 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 24 September 2017 - 11:50 AM

Pomojem niacinamide, jaz sem si ravno par dni nazaj prvič 4 zadeve naročila.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#993 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 September 2017 - 01:21 PM

Niacninamide je za mastno kozo.

Hialuronska, squalane, natural moisturizing factor, druga olja..
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#994 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13689 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2017 - 01:25 PM

Super, hvala :) 


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#995 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 24 September 2017 - 01:32 PM

Ampak nič od naštetega nima nekih aktivnih učinkovin notri. Niacinamid je pač zadeva, ki bi jo lahko nanesla poleg omenjenih vlazilnih in oljnatih. Sem brala, da pomaga tudi pri rozacei itd. ;).
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#996 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2017 - 11:07 PM

Sumim, da mi NMF krema maši pore. Sodeč po review-ih se to dogaja tudi nekaterim drugim. Jo bom izločila iz nege, da potrdim teorijo. Škoda, ker je drugače dober občutek po njej. Ima pa komedogeno sestavino zgodaj na seznamu, pa sem mislila, da ne bo problematična.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#997 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2017 - 04:36 PM

Jaz sem tudi mislila, da mi je mogoče ta krema mašila, ali pa mogoče Lorealov puder, zato sem za nekaj časa oboje nehala uporabljati, ampak sem še nekaj časa imela izbruhe mozoljev. Potem se je stanje vrnilo v normalo in zdaj zvečer spet uporabljam NMF (ne vsak dan sicer) in je vse ok. Ampak pomoje ni bila krema kriva, ker sem pred tem že porabila eno celo tubo in ni bilo problemov.

Je pa tudi meni všeč občutek na koži.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#998 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2017 - 12:33 PM

Katera od teh Avene emulzij je sestavinsko bolj kvalitetna? Na spletni strani piše, da naj bi bila YstheAL linija za prve gube, PhysioLift pa za globoke gube.

 

Avene YstheAL emulzija za normalno do mešano kožo:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SQUALANE, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, DISODIUM EDTA, OLEOYL DIPEPTIDE-15, OLEOYL TETRAPEPTIDE-31, POLYACRYLATE-13, POLYISOBUTENE, POLYSORBATE 20, RED 33 (CI 17200), RETINAL, SORBITAN ISOSTEARATE, TOCOPHERYL GLUCOSIDE, TRIETHANOLAMINE, WATER (AQUA).

 

Avene PhysioLift dnevna gladilna emulzija za normalno do mešano kožo:

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISODODECANE. ISODECYL NEOPENTANOATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. PROPYLENE GLYCOL. GLYCERIN. DIMETHICONE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. POLYMETHYL METHACRYLATE. 1,2-HEXANEDIOL. ARACHIDYL ALCOHOL. ARACHIDYL GLUCOSIDE. ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT. BEHENYL ALCOHOL. CAPRYLYL GLYCOL. CARBOMER. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). MICA. PVP. SILICA. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). TOCOPHERYL GLUCOSIDE. WATER (AQUA).


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#999 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82180 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 October 2017 - 07:43 PM

Nove kisline na nasem trgu: https://www.superski...k-gorgeous.html
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1000 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 October 2017 - 09:51 PM

Jaz pa kupujem The Ordinary in sem čisto zmedena že... 

Toliko je vsega, da sploh ne moreš sledit. :D


  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users