Jump to content


Photo

Kopel - KNEIPP Milchbad Zauber Zart Hamamelis Calendula


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 April 2008 - 12:20 PM

IPB Image

Sestavine: Aqua (Water), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pentylene Glycol, Glycerin, Limonene, Parfum (Fragrance), Whey Proteinum, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Calendula Officinalis Flower Extrakt, Hexyl Cinnamal,Linalool, Coumarin, Isopropyl Myristate, Olus, Lauryl Glucoside, PEG-14M, Polyglyceryl-2, Dipolyhydroxystearate, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Carbonate, Silicia, Tocopherol, CI 77891 (Titanium Dioxide).

Hja, kaj naj rečem - Kneipp izdelki me iz nakupa v nakup razveseljujejo! ;-) Kolegica mi je neprestano navdušeno govorila o tej kopeli, da je to nekaj najboljšega in da preprosto MORAM probati. Ker jo toliko poznam, da vem, da loči zrno od plevela, sem seveda na koncu kaj kmalu klonila in šla na obhod po Müllerju. Z mano sta šle dotična mlečna kopel in pa še kopel sivka/divja vrtnica. No, mlečna kopel je res tako dobra, da je že skoraj neopisljiva! Sestavinsko zelo kvalitetna, z mlečnimi proteini, nepozebnikom, ognjičem, itd. Jaz sem jo v namen kopanja uporabila zgolj enkrat, sicer se z njo tuširam. Peni se komaj kaj, skorajda nič, ustvari se minimalno take čist skromne kremne pene. Očisti dobro, kar je pa najbolj pomembno - suho kožo že med tuširanjem/kopanjem izredno neguje, vedno pa je prisoten izreeedno mamljiv mlečnat vonj. Človek sploh ne bi nikoli več odšel izpod tuša! ;-) Eden boljših vonjev, kar sem jih vohala pri negovalni kozmetiki. Vonj je na srečo tudi kar precej obstojen - voham se še nekaj ur po tuširanju (saj nanos kreme/losiona sploh ni potreben, tudi pri moji zelo suhi koži ne... prvovrstno presenečenje!), pa tudi kopalnica še nekaj časa oddaja zelo prijeten vonj. Jaz jo včasih malo kanem tudi poleg kakšnega drugega gela za tuširanje in tako prevlada tale mlečni vonj in kvaliteta tuširanja se takoj enormno dvigne, tudi glede učinka na koži. No, oljnega filma res ne pušča (kot namreč tudi obljubljajo), je pa več kot očitno, da za seboj pusti nahranjeno, mehko, popolnoma nič izsušeno kožo. Embalaža je lična steklena flaška, s pokrovom na navoj (morda rahlo zoprno, a se zlahka preživi ob vseh drugih adutih). Vsebnost 100ml, kar ravno dolgo trajalo ne bo, bo pa zato to trajanje toliko bolj sladko. Cena v Müllerju natanko 4,99 eur. Spet toplo priporočam!

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users