Jump to content


Photo

Slovenske terme


  • Please log in to reply
242 replies to this topic

#41 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 25 September 2009 - 11:05 AM

Olimia so res zrihtane, kakšen mesec nazaj sem se tam okoli sprehajala, ker sem bila na kopanju v Aqualuni, ki je kakšen kilometer stran od teh term. In res ful lepo izgledajo, sploh ta nov del.

_M_, ti je bla Olimia potem bolj všeč kot Ptuj? Saj si bla v Primusu ti, ane, če se prav spomnem...
  • 0

#42 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2009 - 12:17 PM

No, super, pol se pa res veselim. Kot sem že rekla, pomembno mi je, da so sobe lepe, da je bazenski kompleks kul pa da majo savne. In seveda nujno samopostrežna prehrana.
To bova pa vse imela. Še vsakodnevno sveže sadje v sobi, piše v ponudbi. smile.gif
Kar se tega tiče, me je za valentinovo malce razočaral Palace v Portorožu. Bazeni so zelo švoh, gužva-iz treh hotelov folka in prevroče not. Za 5 zvezdic definitivno premal. Sam dobr... oni bolj 'računajo' na morje poleti. Je bilo pa drugače prekrasno.

Bo pa seveda možno tudi kolesarjenje, če bova mela lepo vreme. Mogoče bi superge za tek vzela s sabo, rada grem tečt v naravo. Pa itak je tud fitnes tam za mal rekreacije, da skurim kalorije, ker bo najbrž sama dobra hrana biggrin.gif

Kako pa bo, pa seveda poročam.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#43 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 September 2009 - 02:35 PM

Ja, Olimia so najboljše, čeprav sam Primus tud ni slab, ampak premore le en bazenček, so pa savne super, zelo neoblegane in je res užitek.

Princes, kolk bosta pa plačala in kje sta rezervirala - direktno ali preko kake agencije?
  • 0

#44 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2009 - 04:23 PM

Ne, ne, direktno sm klicala.
Ma drugače je baje 184€/osebo za 2 noči, ampak k sm klicala, so mi rekli, da sm v tem terminu urajmala eno akcijo in mava za 2. osebo 50% popusta. Kul.

Mam zmeri tako srečo. Ko sem rezervirala Portorož, je bilo takrat premalo folka za Hotel Neptun in so nas dali za isto ceno v Palace, plus da sva midva dobila ta ogromne sobe.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#45 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2009 - 06:37 PM

QUOTE(Limona @ 25. 9. 2009 - 0:17) View Post

Kalypso, prva slika so apartmaji Trobentica. Tisti drugi so pa v živo še bolj češki. laugh.gif
Aja? Takrat ko smo mi hodli tja se jim je reklo samo Prekmurska vas. smile.gif


  • 0

#46 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 25 September 2009 - 09:18 PM

No ja v bistvu vsi ti apartmaji skupaj so Prekmurska vas, ampak posamezni apartmaji so pa še dodatno poimenovani, npr. Trobentica 16.
  • 0

#47 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45340 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2009 - 10:33 PM

Hvala za pojasnilo. smile.gif Res že dolgo nisem bila tam. Predolgo. Bi bilo spet fajn enkrat it, zdaj ko je avtocesta si tak takoj tam. smile.gif
  • 0

#48 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2009 - 11:43 PM

Torej, moje poročilo iz Term Olimia. Bilo je super, res sem navdušena. Vse ful lepo zrihtano, ful so prijazni, hrana okusna, čisto in fensi.
Bila sva v Wellness hotelu Sotelia, ki je čist nov in lepo opremljen. S podzemnimi hodniki je povezan z bazenskim kompleksom Termalijo-star del in pa z novim Wellnessom Orhidelio.
Termalija je torej bolj star kompleks, kjer je bilo tudi dost upokojencev laugh.gif imajo 2 notranja bazena in 2 zunanja. V enem je tudi aqua bar, kjer lahko pijačo naročiš iz bazena. Kar nekaj je tud jakuzijev, pa tudi ni bilo gužve, tako da se je dalo fajn naplavati. Da bi pa neki tam počival, mi pa ni bilo preveč-soparno, ležalniki bolj nikakvi pa tko. Midva se se šla najprej v en bazen kopat, ven, posušit z brisačo in naprej v drugega. Imajo pa v Termaliji tudi svet savn, ki pa je kar urejen. Tudi tukaj ni bilo preveč gužve in se je blo luštn savnat-majo različne finske savne, turše, aroma, solne, japonsko itd. Pa ohlajevalne bazene, jakuzije zunaj, počivalnice,... Fajn.
Kar se tiče Orhidelie, je pa res luksuz. Folka nikjer, res tok k ga je blo, se hitro porazgubi, ker je res ogromno prostora in ležalnikov. Voda je super, zunanjost tudi, barček v bazenu prav tako. Ves čas je tudi ambient muzika in imaš mo+nost izbire, kjer boš počival-ob bazenu, v mirni počivalnici, na vodnih posteljah, zakonskih ležalnikih itd. Pestro. Svet savn v Orhidelii je pa prav tako enkraten. Imajo najrazličnejše savne, ohlajevalne bazene, jakuzije, mirne prostore za počitek, teraso za počitek, različne programe v savnah,...
V glavnem-res se spočiješ in je vredno vsakega centa. Je pa vstop v Orhidelio za 1 dan mislim, da okoli 30€.

Zvečer se bolj nič ne dogaja, midva sva našla en klub, res zrihtan v nulo-ima tudi dancefloor, samo v tem času pač ni bilo neki folka-par parčkov na pijači. Majo pa fajn koktejle.

Veliko je tudi Wellness ponudbe-masaž, kopeli, razvajanj celega telesa, center zdravja, samo so zadeve kar konkretno drage.

Pripenjam še nekaj fotkic:

Okolica in sprehajalne potke
IPB Image

Soba
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

Kopalnica (tuš prostor je le zagrajen del kopalnice, tako da je veliko prostora, da se tuširata skupaj smile.gif )
IPB Image


Orhidelia znotraj
IPB Image
IPB Image
IPB Image

Orhidelia pogled iz teras savna sveta na zunanji del
IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#49 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 02 October 2009 - 12:18 AM

Jaz bi tudi! w00t2.gif
  • 0

#50 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2009 - 09:11 AM

Evo še malo nadaljevanja:

IPB Image

Orhideje povsod po bazenu
IPB Image

Bazenski WC
IPB Image

Savna počitek
IPB Image

Vodne postelje za počitek po savnanju
IPB Image

Zvečer
IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#51 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2009 - 09:45 AM

In jaz!! woot.gif

Pa ta zadnja fotka mi je zelo vsec!!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2009 - 12:29 PM

Izgleda res fenomenalno!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 October 2009 - 12:32 PM

Gremo met srečanje lepa-si v termah pa si bomo lahko v živo celulit pregledvale pa mozolje štele! tongue.gif
  • 0

#54 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2009 - 01:08 PM

woot.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#55 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14739 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 02 October 2009 - 04:04 PM

Vau, princes, ful lepoooo.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#56 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 October 2009 - 06:30 PM

Wauuu, super, hvala ti za to poročilo; decembra greva definitivno tja!!! thumbup.gif
  • 0

#57 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 October 2009 - 06:52 PM

midva sva nazadnje skoraj spustila Orhidelio, sva šla kao sam mal pogledat v soboto zvečer, pa nama je blo tok hudo, da sva si za nedeljo plačala celodnevno karto (sicer sva imela kot gosta v Sotelii nek skonto, bi pa tut polno ceno plačala, ker je res super). Orhidelia je res za dušo, popoln mir je. meni sicer savne niso ne vem kaj, sploh finske so mi full boljše v Termaliji, turška parna mi je pa v Orhidelii full všeč. pa nisem mogla verjet, ko sem šla v wc tam, kok je vse lepo, pa full so lepi tuši, ambient je res 1A.

'spremljevalne' storitve (masaže, lepotilni rituali) so res drage, sploh, če primerjam, da jih bom v Aziji za ceno ene masaže tukaj dobila najmanj pet, ampak se mi kljub temu zdi, da si je treba vsake toliko malo privoščit, ker so mi res na top nivoju glede wellnessa in ostale ponudbe (hrana, njam.gif).

jaz dejansko sploh ne razmišljam, da bi šla kdaj v kake druge terme. smile.gif


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#58 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2009 - 10:53 AM

Ej se strinjam z vsem, Špela. Midva se definitivno še vrneva, pa čeprav je malo dražje.
Mi ni panike dati malo več za razvajanje, ker tole je res 1A.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#59 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 October 2009 - 10:56 AM

jaz kolikor sem gledala ponudbe drugih term, je recimo vstop v savne samo 1x v terminu obiska, v Olimii imaš pa dvakrat dnevno vstop v savne, res sem se še vsakič do sitega nasavnala pa res v nulo zrelaxirala. sredina 2010 vabi. smile.gif

Princeska, kaj si mela pa za ene masaže pa to? si šla v Armonio?

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#60

  • Guests

Posted 26 October 2009 - 11:04 PM

QUOTE(Nila @ 3. 5. 2009 - 19:49) View Post

M, hvala! Bom malo pogledala tole zadevo na Hrvašem, prvič slišim. smile.gif
V kratkem bom šla pa v Snovik, ker mi je res najbližje. Poročam! wink.gif


No, sem zdaj opazila, da nisem poročala takrat. oops.gif Kolikor se spomnim, mi je bilo nočno kopanje tam super. Zelo mirno, ni bilo gneče ravno tisti dan, prijetno zatemnjeno in fajn sem se naplavala (kar nekaj dolžin). Edino, kar je bilo grozno, je bilo to, da sta me ves čas opazovali dve lezbijki, tiščali glavi skupaj, ko sem plavala mimo in se mi nasmihali in mižikali. blink.gif rolleyes.gif Nista odnehali niti v garderobi, pa čeprav je bil moj fant zraven. Eni pa res nimajo občutka, no. rolleyes.gif

Imam pa še eno novo izkušnjo in sicer s hotelom Primus na Ptuju. Super savne v rimskem slogu, zelo mirno, nobene gneče, parne so vse odlične (od arome, blatne do solne). thumbup.gif Zelo priporočam! Je pa res, da sem ljubiteljica savn postala šele pred kratkim, tako da moram še kakšne spobat. Fant jih je sicer prej že veliko, pa je rekel, da nobene do zdaj niso bile tako fajn.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users