Jump to content


Photo

izpadanje las


  • Please log in to reply
309 replies to this topic

#81 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27028 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 August 2009 - 12:29 AM

Moji mami ful izpadajo lasje zaradi zdrail. FUL. Danes sem vidla šop las in skoraj začela jokat. cry.gif A so potem te FidiVal tablete kul, so tipo kot prehranskov dopolnilo al kako? Ni panike če ima zraven kup drugih zdravil?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#82 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 27 August 2009 - 09:32 AM

Po moje bi ble boljše inneov, ker hranijo lasni mešiček in so namenjene prav proti izpadanju las in za gostoto las. Mislm, da nebi smelo bit nobenih problemov...sam js bi raj prej dohtarco poklicala pa vprašala, da si ziher, ker zgleda da gre za precej močne tablete.
  • 0
Why so serious?

#83 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27028 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 August 2009 - 02:37 PM

A ta Inneov se dobi v lekarni al kje?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#84 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 27 August 2009 - 04:20 PM

Ja, v lekarnah. Sem ti pretipkala sestavine z moje škatlice, če te zanima.

Sestavine: polnila (kalcijevi fosfati, celuloza, zamrežena natrijeva karboksimetilceluloza, magnezijeva sol maščobnih kislin); izvleček zelenega čaja (Camellia sinesis (L.) Kuntze extr.) (27 %, od tega min 30 % katehinov); izvleček grozdnik pečk (Vitis vinifera (L.), var. tinctora extr.) (11 %, od tega min 30 % katehinov); taurin (11 %), cinkov glukonat; sredstva za glaziranje (hidrosipropilceluloza, hidroksipropilmetilceluloza, smukec); sredstvo proti strjevanju (silicijev dioksid); barvila (E171, E102, E133).
  • 0
Why so serious?

#85 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 07 November 2009 - 02:41 PM

Jaz morem povedati, da mi lasje ful ne izpadajo več, kot prej, mogoče se je zdaj stanje znormaliziralo in je res bilo od tega kot je Planet rekla(pač zaradi jeseni) ampak zagotovo so imele Fitovalove kapsule kar dosti pri tem, jedla sem jih skoraj dva meseca(nekaj jih še imam pa bo 2 meseca) zjutraj sem jih dala v navaden activia jogurt in zraven musle, da se kapsule ni okusilo.
Pa zgostili so se tudi kar precej(spet nevem ali to zaradi tega ker bi se samo stanje znormaliziralo ali pa samo zaradi kapsul).
Zdaj bom kakšne pol meseca pustila, potem jih bom na novo kupila.
Stanje nohtov pa se žal ni popravilo še vedno se plastijo in lomijo, sedaj imam krajše zato se ne tako fejst ampak če bi si jih malce pustila bi se mi ziher v enem tednu vsaj en, če ne dva zalomila.
  • 0

#86 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 07 November 2009 - 09:55 PM

meni se mi zdi pomaga za izpadanje las Inneov, ki ga jemljem že skoraj 2 meseca. tudi lasje so bujneši ali pa imam samo ''dobro'' obdobje tongue.gif začela bi jesti proseno kašo, fino zmleto pa pol v jogurt ali kako...v službi ne morem kuhat. pa potem bi bilo fajn tudi redno delat masko z olivnim oljem in jajcem, da se tudi od zunaj nahranijo korenine. mislim, da bi vse skupaj bila dobra kombinacija za zdrave, bujnejše lase in proti izpadanju.
  • 0

#87 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 November 2009 - 10:50 PM

Meni je mati nabavila Medexov kolagen v prahu, zdle sem si ga prvič vmešala v ribezov sok in čakam, da se popolnoma raztopi, potem pa bottoms up. tongue.gif

http://www.medex.si/...cat=234&art=374
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#88 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 September 2010 - 06:57 PM

.

Meni zadnja dva, tri tedne nenormalno izpadajo lasje, posebej pri pranju in česanju. Zdaj ne vem, lahko premalo česa dobim iz hrane,
mi kakšen proizvod za lase ne odgovarja, ali pa je vzrok samo prehodni čas. Če je to zadnje, me zanima - je v tem primeru smiselno jemat kakšne
dodatke (Fitoval, Inneov kapsule), ali ne?



  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#89 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 19 September 2010 - 07:41 PM

Točno to mene skrbi zdele že dva tedna.
Sej mi vsako leto ob takem času izpadajo, ampak nikol tolk dolg časa in v take obsegu.
Letos pa traja že kak mesec in FUL, še frizerka mi je rekla, da mam kar lukne po glavi.. cry.gif
Sicer se ne vid, ampak jaz si ene 5x na dan najmanj k grem z roko čez lase, potegnem cel šop las dol. K se češem pa itak, kljub temu je mojih las vsepovsod po stanovanju dost.
Men je ful grozno, iz mojih gostih las k sem jih mela si zdej lahko nardim samo še tak mali razredčen čopek niti čop ni več.

To proseno kašo si bom šla nabavt in še kej za zravn, kaj je boljš, fitoval al kej druzga?
Help cry.gif
  • 0

#90 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 September 2010 - 07:44 PM



sad.gif
Meni jih tudi vsakič nekaj ostane v roki, in še nobeno leto ni bilo tako. Inneov kapsule so nekaj čez 25 €, Fitoval pa precej manj.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#91 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 19 September 2010 - 08:49 PM

bom probala fitoval prej. 25e mi je ful velik za stvar ki ni nujno da pomaga. hmm.gif

še neki,
fant si je pred časom kupil tole zadevo in je seveda nikol uporabil:

http://www.moja-leka...ke-18x6-ml.aspx

Nikjer na škatli ne piše do kdaj je uporabno in jaz bi tole zdej probala, k je glih doma tongue.gif je pa za moške.
sam je pa staro ene 5-6let! Ne vem a je lahka kej škodljivo, a se lahka sestavine kej pokvarjo?Pojma nimam hmm.gif
sestavine:
aqua,alcohol denat.,diaminopyrimidine oxide,peg40 hydrogenated castor oil,safflower glucosoide,parfum

mam filing da je tole en drek.
  • 0

#92 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 September 2010 - 09:08 PM



Jaz tega ne bi dajala gor, tudi če ne bi bile čez rok - sam alkohol, bi ti čisto izsušilo lasišče.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#93 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 September 2010 - 08:07 PM



Jaz sem danes kupila Fitoval kapsule, 6,5 €, za dva meseca jih je.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#94 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 September 2010 - 09:42 PM

Danes sem glih gledala za take kapsule. Meni so se tudi nenormalno razredčili lasje. Ok, blond barva naredi svoje, ampak odkar sem shujšala, pa itak.

Jina, si videla kaj Oenobiol kapsule za lase? A so te od Fitovala boljše? Razlika v ceni je precejšnja. A je kul, če jem zraven še svetlinovo olje(kapsule) in cerin od sensilaba za kožo ali je preveč?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#95 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 September 2010 - 10:57 PM



Sem videla. Stanejo 27 €, kar mi je preveč, glede na to, da ne vem, koliko so učinkovite. Za Fitoval sem pa
slišala/prebrala veliko pozitivnih kritik, tako da sem se potem za te odločila.
Zase malo dvomim, da je povezano s hujšanjem, ker mi zaradi tega nikoli niso izpadali. Čudno.
Pomoje ti kombiniranje ne bi škodilo.






  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#96 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2010 - 11:03 AM

Bom jst tudi Fitovalove vzela, ker če kupujem troje različne, sem pol ob 60€/mesečno.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#97 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2010 - 11:42 AM

Men jesen bolj izpadajo lasje, baje je to normalno.
Lani sem začela jest fitoval, še uno mažo za lasišče sem si kupila laugh.gif pa je blo bolš. jih pa jem še vedno.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#98 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 24 September 2010 - 09:17 AM

Ok, mogoče malo neumno vprašanje, ampak jaz nisem sigurna oops.gif

Kaj kapsula ima isti učinek, če jo opreš in poješ samo vsebino?
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#99 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2010 - 10:32 AM

hm, verjetn ja
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#100 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 September 2010 - 10:43 AM

ponavadi nardijo kapsule z namenom.
In za ene vem da jih ne smeš odpirat, za te pa ne vem.

Jst zdej jem proseno kašo ker so vsi rekl da ful pomaga in mi prov ni težko ker mi je dobra biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users