Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#61 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 29 August 2006 - 02:36 PM

Ana dai pol pa mi povej malo ker vem da reš v mariborsko Estelo biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#62 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 29 August 2006 - 04:24 PM

okej princeska zmenen biggrin.gif

anaa sporoči kakšne si dobila wink.gif

js sm pa zdele čist jezna ker nobenih svetlih ni več... a mogoče kera ve [b]kje bi bla lahko še kakšna trgovina estela v lj.? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#63 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 29 August 2006 - 04:30 PM

Imaam slutnjo da bodo ti prameni postali popularni biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#64 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 29 August 2006 - 04:35 PM

HAHA se strinjam...nou modni hit biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#65 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 05:45 PM

*tinchy_ka* še ena je v btcju v hali, sam tm nimajo nč unih pramenov... sam veš kaj je blem, k zdej še pol leta ne bojo dobil novih. itak še jst k sm jih kupla se mal vid, da so stare vrečke.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#66 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 29 August 2006 - 08:38 PM

punce morte mal težit, da bojo čimprej nove zrihtali, saj ko bojo vidli, da je veliko povpraševanje bojo hitro nabavili... Je pa res, da kdove koliko časa so prej stali ti pramenčki na policah, pa jih nihče niti povohal ni wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#67 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 August 2006 - 09:26 PM

Sem bla v Esteli in so meli samo blontne. Ugabno so zgledali. Prav koda bi si iz lasulje laske popipala pa na svoje pritrdila. No thanks. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#68 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 29 August 2006 - 09:50 PM

QUOTE(Princeska)
*tinchy_ka* še ena je v btcju v hali, sam tm nimajo nč unih pramenov... sam veš kaj je blem, k zdej še pol leta ne bojo dobil novih. itak še jst k sm jih kupla se mal vid, da so stare vrečke.



pou letaa blink.gif blink.gif joj k jim bom pršla težit usak dan biggrin.gif biggrin.gif ah..najbol da si kupm eno roza lasuljo pa vn potrgam pramečke pa bo HAHAHA twisted.gif twisted.gif


ma ja anaa men tut una blon ni ušeč... rolleyes.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#69 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 August 2006 - 10:04 PM

Ful nenaravno zgleda no. ermm.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#70 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:17 PM

QUOTE(*tinchy_ka*)
QUOTE(Princeska)
*tinchy_ka* še ena je v btcju v hali, sam tm nimajo nč unih pramenov... sam veš kaj je blem, k zdej še pol leta ne bojo dobil novih. itak še jst k sm jih kupla se mal vid, da so stare vrečke.



pou letaa blink.gif blink.gif joj k jim bom pršla težit usak dan biggrin.gif biggrin.gif ah..najbol da si kupm eno roza lasuljo pa vn potrgam pramečke pa bo HAHAHA twisted.gif twisted.gif


ma ja anaa men tut una blon ni ušeč... rolleyes.gif


uno pol leta je blo mišljeno kot s frazo full dolg biggrin.gif ne pa dobesedno pol leta, sorry.

drugač pa prameni čist kul pridejo, itak če si daš sam enga not pride čist fajn, pa itak so pač nore barve, valda da ne bo to zgledal naravno...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#71 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 10:01 PM

Tle se moram vmešat, namreč zadnje čase opažam, da posvinjate res veliko tem in moram skos neki brisat in prestavljat, pa bom počasi zblaznela tle. Tale tema je namenjena svetovanju glede sprememb pričesk posameznic, tle se je pa zdej razvila obsežna debata o nekih pisanih umetnih pramenih in o neki trgovini Estella, kar nima nobene dejanske zveze z zastavljeno tematiko ... prosim punce, dejte se mal nazaj držat in odpirat nove teme, če še take ne obstajajo. Bom jutri te poste prestavila v novo temo, zdle sm že tak zaspana in naveličana, da me bo kap.


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#72 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 11:09 PM

hehe dilema ne se živcirat smile.gif ravno imam namen izkoristi tole temo kot je trebe

Torej zadeva je taka. Moja naravna barva las je temno blond ali kakor jaz temu relčem barva crknjenega slona. No od kadar sem se začela zavedat dejstva, da imam lase sem si delala blond pramene. Po nekaj letih prakticiranja sem se naveličala. Nekaj me je pičlo in lani sem se pobarvala na živo rdeče, ki se je v roku 3 pranj sprala na odurno oranžno. V roku enega meseca sem se pobarvala na temno rdečo, kar je trajalo par mescev. Pol sem si zaželela nekaj bolj naravnega in sem dala čez par odtenkov blond barv, ampak itak ni nič primlo tongue.gif Pol sem nekje maja odkorakala do frizerke (z lepo vidnim sivkastio odurnim narastkom) in izjavla, da hočem naravno barvo nazaj. Gospa me je res pobarvala ampak nastala je neka temno rjava mešanica, ki se je kmalu sprala. Sedaj sem pristala na (meni osebno) zelo neprijetni mešanici raznih odtenkov.


No po vsem tem zgodovinskem nakladanju vas naprošam, da mi svetujete kaj storiti v prihodnje.
a) Lahko si puščam naravno barvo las (obenem trpim zaradi gnjusobne barve, ampak uživam ker ni več komplikacij in pacanja v kopalnici)
cool.gif lahko se pobarvam celo glavo v en krasen in lep odtenek. Problem nastane, ker ne vem kakšnega bi. Večina ljudi mi svetuje blond (v otroštvu sem imela lepe blond lase), sama si želim kaj temnejšega (a mi je svetel narastek grozljiv). Poleg tega pa se mi res ne da vsak mesec dajat barvo na lase, ki so že tako bolj bogi in radi izpadajo.
c) laho si nardim nekaj pramenov (še neznane barve), ki bi vsaj malo omilili katastrfo in se za resnejši poseg odločim v prihodnjem navalu "prenove mojih las"
d) zelo ugodna rešitev bi bli kaki šamponi, ki ti z redno uporabo barvajo lase (vprašanje je če to sploh deluje). Slišala sem, da obstaja neka taka zadeva s kano, vendar je nisem nikjer zasledila. Ve kdo?

Trenutno pa moje naglavno okrasje(?) zgleda takole:
IPB Image

heh sklep: osebno se (trenutno!) nagibam k rjavi podobni tejle klik, vendar me skrbi, da bo narastek peropazen in kontrast z obrvmi čudno nenavaden.

Do tal in še dlje se klanjam vsem, ki ste prebrali moje dolgovezenje in ste tako prijazni, da mi boste svoje mnenje čimprej posredovali biggrin.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#73 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 August 2006 - 10:07 AM

moje skromno mnenj:

če si res želiš svojo barvo las nazaj pač ni druge, kot da si las ne barvaš!
vem, da te muči tarazlika, ki bo vedno bolj vidna ermm.gif ampak.... za vse obstaja rešitev wink.gif (ta rešitev bo sicer drastična, ampak navsezadnje zakaj pa ne). pusti lase še nekaj časa na miru, da ti malo zrastejo, recimo kaka dva meseca in se nato postriži do ušes!! tako razlika v barvah ne bo vidna in še lasje ti bodo hvaležni za šišanje. no, zdaj verjetno misliš, da sem zmešana, ampak jaz itak nonstop nekaj ustvarjam s svojimi lasmi in nimam mira. in se mi to sploh ne zdi neka buhuhuh stvar.

no, če pa se pobarvaš, sem jaz za kaki lepi svetlejši odtenek (ne blond in tudi temna rjava ne).

sicer pa mi je tvoja naravna barva ful všeč!
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#74 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 August 2006 - 11:37 AM

1. Ful maš lepo naravno barvo las! Če so take barve crknjeni sloni, si grem takoj ubost enega, za domačo dekoracijo wink.gif .
2. Jaz sem imela jako slično situacijo, barvala lase nekje 4 leta, bili so črno rdeči, vijolično črni, pa z rdečimi prameni, res ful tega, nakar sem se odločila da mam dost in sem se nehala barvat. Jasno mi je barvanje dost razbarvalo lase pri lasišču, oz. so se verjetno zaradi kontrasta s spodnjimi temnejšimi lasmi zdeli ful svetli (sem bila tarča posmeha, češ zdaj imam pa po novem blond pramene). Pa spodnji so ratovali rdečkasto oranžkasti in sem bila čist podobna tebi na zg. slikci. Zdej čist odvisno kaj ti hočeš: če se bi barvala še naprej vztrajaj z neko izbrano barvo, dokler ta rdeči pigment ne oslabi in se tudi med spiranjem ne bo poznal, samo tu bo potrebnih par mesecev. Če bi rada naravno ni druge kot da si lase puščaš in postopoma režeš tiste rdeče spodaj.Brezveze je dajat gor na lase nek približek naravnim, ker bo spet dost trajal preden ti res prime. Mislim, da tudi kana ni kaj zelo različna od navadnih barv.
3. Lahko pa nekaj spodnjih las izstrižeš in si na konice nafarbaš kake nore odtenke, npr. črne, rdeče, temno rjave, karkoli, zgoraj pa pustiš naravne in ko se ti konice malo uničijo jih pač postrižeš in imaš naravno. Malo experimentiranja torej.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#75 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 August 2006 - 11:45 AM

1. Pobarvaj se na čokoladno rjavo .. torej temno rjavo.
2. Daj si postričt konice in naredi si postrnai fru fru. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#76 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30610 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 August 2006 - 12:02 PM

Huh, kdaj ste pa to temo ofnale? biggrin.gif
  • 0

#77 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 01 September 2006 - 10:16 PM

QUOTE(_M_)
Huh, kdaj ste pa to temo ofnale? biggrin.gif


ermm.gif:
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#78 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 September 2006 - 10:27 AM

Odprle. biggrin.gif Saj pa to je čisto navadna beseda. tongue.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#79 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 11:26 AM

Niti ne no, prvič jo čujem. Sicer pa maste vi itak miljardo nekih čudaških izrazov (flumeki!) biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#80 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 03:40 PM

Ja sej, ker je ofnen - odpreti po nemško.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users