Jump to content


Photo

Maska - LOGONA Mint Cleansing Mask


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 04:43 PM

Tole je še eden izmed zelo kvalitetnih Logona proizvodov, tokrat gre za masko, namenjeno mešani in nečisti koži, ponaša se z antibakterijskim učinkom in čisti ter zmanjšuje sijaj. Hkrati pa temeljito in brez draženja kože odstrani presežno kožno maščobo, delce umazanije in odmrle kožne celice - vsaj tako piše na ovojnini. Maska je sestavinsko izjemno kvalitetna, vsebuje žajbelj, meto, rožmarin in lišaj bradovec, ki baje učinkujejo proti bakterijam, ki povzročajo akne. Poleg tega vsebuje še jojobino in olivno olje ter olje grozdnih pečk in tudi karite maslo ter nekatere druge ekstrakte, kot je ognjič. Samo po pregledu sestavin bi rekla, da gre za izjemno kvalitetno vlažilno in hranilno masko za suho kožo, vendar maska dejansko ni niti malo mastna in koža po uporabi deluje presenetljivo očiščena, nesvetleča, gladka in napeta - efekt je res čudovit, čeprav ne vem, od kje prihaja ta njen čistilni učinek, saj gre glede na sestavine za mastno in hranljivo masko - no, v praksi pa totalno preseneti. Maska je drugače srednje gosta in nekoliko zelenkaste barve, nanaša se jo zlahka in tudi s spiranjem ni večjih problemov. Dobi se jo v standardnih vrečkicah, razdeljenih na dva žepka, torej ena pakunga zadostuje za dve uporabi, stane pa nekaj čez 2€ oziroma okoli 500 tolarjev.

Zelo toplo priporočam čisto vsem za občasno razvajanje.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 March 2007 - 04:26 PM

Še ena setisfajd uporabnica. O sestavinah ne mislim kvačkat hvalospeva, je že vse povedano. Imam suho in občutljivo kožo, kar nekaj ogrcev. Bolj ali manj uporabljam logono kot masko ko imam izsušeno kožo, včeraj se mi je luščila, sem si jo dala gor, danes zjutraj je koža fantastično mehka na otip. Res je fajna, pa jaz jo ful mal ponucam. Nanesem jo kar kot kremico, malo popivnam po 15ih minutkah, če jo kaj ostane. Tako da bo ena pakunga zadostovala ziher za tri tedne.
Eno bajsasto petko dobi, no. biggrin.gif

5/5
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 05 April 2007 - 08:25 AM

Čudovita maska, ki kožo neverjetno super nahrani, še posebej moja suha lica in kljub mastnemu T-predelu, mi ta maska res paše na mojo kožo. Kožo mi po umivanju na licih zateguje, na T-predelu je ok, sčasoma pa se začne le ta mastiti. Po tej maski pa so moja lička super nahranjena, ne pečejo in ne zategujejo več, T-predel pa ostane nemasten! Super izbira, definitivno še kupim!

5/5
  • 0

#4 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 24 June 2007 - 02:27 PM

Tudi jaz sem zadovoljna po uporabi te maske. Vonj je precej močan, naraven, po jojobi in zeliščih. Maska je precej mastna, zelo lepo se nanaša in je malo svilena po konsistenci. Po 15-ih minutah ostanke maske na rahlo sperem z vatko in toplo vodo. Kar me je najbolj prepričalo je, da pusti nahranjeno in mehko (kot dojenčkovo) kožo. Res, ne spomnim se, po kateri kremi/maski sem še imela tako.
Čelo mi malo zmasti, vendar me to ne moti, ker mi na drugih delih obraza res paše.
ocena: 5
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 August 2007 - 12:42 PM




Odlična naravna čistilna maska za obraz (po mojih izkušnjah tudi rahlo vlažilna in hranilna), namenjena za mešano in nečisto kožo, z antibakterijskim učinkom. Vsebuje žajbelj, meto, rožmarin in Usnea barbato (nek lišaj ;-) ). Vse to bi naj učinkovalo proti bakterijam, katere so vzrok aken. Jaz aken sicer nimam, a mi maska vseeno krasno paše na mojo (z)mešano (mestoma rahlo suho) kožo. Ni tudi slučajno agresivna, kot zna biti precej čistilnih mask. Jaz jo nanesem na obraz po opravljenem pilingu, pustim jo učinkovati nekje 20 minut do pol ure. Je zelene barve, vonja precej prijetnega (malo vleče na mentol, ampak res malo). Kremne konsistence, minimalno lepljive, se zelo lepo nanaša, spere kasneje vredu. Koža je po uporabi res sijoča (a ne v negativnem smislu ;-) ), nekako čista, gladka, napeta, v glavnem - "zadovoljna" in prijetna na otip, prav čutim, kako mi je maska izsrkala vso umazanijo. ;-) Ne vem, kako bi učinkovala proti res aknasti koži, a jo imam na sumu, da se ne bi slabo odrezala, predvsem zato, ker je res sestavinsko dobra. Edino embalaža mi ni všeč, preprosto se mi zdijo vrečice nerodne za uporabo, bi rajši imela kakšno (mini) tubo ali pa tudi (mini) lonček. Maska je pakirana v dve razdeljeni vrečici po 7,5ml. Jaz imam eno vrečico za trikrat, se pravi obe imam za 6x, zatorej je maska cenovno ustrezna, če ne že ugodna (sploh zaradi kvalitete) - stane nekaj nad 2 eur, v Sanolaborju.
Logona ima certifikat BDIH za kontrolirano naravno kozmetiko - ne vsebuje sintetičnih konzervansov, sintetičnih dišav ali barvil... zato je v mojih očeh še bolj "spoštovana".
Priporočam!


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 October 2007 - 04:39 PM

Zaradi tako dobrih ocen sem jo tudi sama morala probati, in pa tudi zato ker vedno rada probam kakšno novo čistilno masko, v iskanju najboljše.
Gre za izredno kvalitetno masko ki bi pomoje sestavinsko ustrezala vsem saj zaradi vsebnosti olj ne bi zategovala suhe kože, hkrati pa ni premastna niti za mastno. Vendar je mene pri njej zmotila predvsem njena primarna naloga - čistilni učinek. Je brez dvoma kvalitetna in uredu, vendar se meni zdi bolj vlažilna kot pa čistilna. Jaz po njej enostavno nisem imela občutek da mi je iz kože "potegnila" umazanijo, nisem imela občutka globinsko očiščene kože, žal. Žal pravim zato ker mi je sicer ful všeč, lepo se razmaže na obraz, je prijetne še kar tekoče konsistence, ko jo imaš na obrazu popolnoma nič ne zateguje, se zlahka izpere in za seboj pusti občutek mehke, gladke in navlažene kože. Zadovoljne kože.
Je nežne zelene barve z nežnim mentolastim vonjem, meni zelo odgovarja ker mi je tovrstni vonj že od nekdaj všeč. Embalaža je malo štorasta, kakor vse tovrstne vrečkaste embalaže. Jaz sem jo prelila v prazen lonček od DMM pudra in je super, dosti bolj priročno. Maske naj bi bilo za 2 uporabi, vendar sem jo jaz imela brez problema za štirikrat saj je vsebina radodarna.
Skratka gre za super masko, škoda da ni čistilni učinek bolj intenziven, sicer pa jo bom najbrž vseeno še kupila. Tako da ji zgolj zaradi tega ne morem dati najboljše ocene.

Ocena. 4
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#7 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2007 - 10:41 AM



Maska je bila kupljena že dolgo nazaj - pač zaradi dobrih ocen tu. =) Za nakup mi ni žal, me pa pri maski malce moti določena zadeva, zato ji ne bi dala najvišje ocene.
Maska je predvsem bolj vlažilna, morda tudi hranilna, nikakor pa ne čistilna [razen če pomeni "antiseptično" tudi čistilno]. Čistilne maske vsebujejo glino ali podobno zadevo, ki vpija maščobo, ta maska pa je po sestavi v bistvu namenjena suhi/normalni koži, saj je polna naravnih olj, ki v osnovi ne spadajo na mastno kožo.
Je zelene barve, srednje gosta, zelo lepo mazljiva in diši mi po žvečilnih z okusom zelišč. =) Nanašam jo na že prej zmočeno kožo, zato se je toliko manj porabi, in skupna količina 15 ml pri meni zadostuje za najmanj dva meseca. Zato je tudi cena, nekaj čez 2 €, primerna.
Po enostavnem spiranju je koža zelo mehka, nič izsušena, maska naj bi tudi odstranila odmrle kožne celice.
All in all, priporočam vsem tipom, ker se pri mastni koži itak spere in je ne bo zmastila, suhe pa ne izsušila, le naziv je malo zgrešen, ker maska ima olja, a ne gline. =)

4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users