Jump to content


Photo

Decembrsko ličenje


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 19 November 2007 - 07:55 AM

Dva namiga za decemberski MU :

Popolna podlaga (svetlejša), nude senčka na veke, umetne trepke - cele, senčenje ličnic v barvi marelice ali "zemeljski" ton, nežno in rdeče ustnice, ki morajo biti naličene popolno (rdeč svinčnik za obrobo, ter mat rdeča šminka).

Popolna podlaga (svetlejša), zadimljene oči (od granitno sive do srebrne), 2 x nanos maskare, senčenje ličnic v roza barvi, šminka mat nude/roza.

V decembru 10% popust za uporabnice foruma tralalalalala3 za individualne delavnice.
Več na ZS.
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 November 2007 - 08:59 AM

Hvala za namige!

Sicer pa sem jaz ena tistih, ki nikoli ne upoštevajo teh decembrskih, novoletnih ličenj po smernicah in nikdar nisem imela na očeh tone bleščic, kot je bilo pred časom moderno. Ne maram močnega mejkapa (na sebi) in večinoma (vsakodnevno) uporabljam samo maskaro, kakšno nežno senčko in gloss/šminko v bolj nevtralnih tonih. Bolj se namažem edino ko grem kam ven žurat (k temu spada tudi praznovanje Novega leta). Takrat pade pa tak mejkap, kot si ga opisala zgoraj, torej ena od dveh varijant - močno poudarjene oči ali ustnice, oboje skupaj nikoli. Ampak to vsakič, ko grem kam na kako žurko in tak, ne zgolj za Novo leto, ane. Aja, pa matirajoči puder, da imam takrat res flawless perfection kožo, kar je še posebaj pomembno pri močnejšem mejkapu. Za vsak dan ga drugače ne uporabljam, ker imam že v osnovi fajn kožo in se mi ne da puder pacat gor.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 19 November 2007 - 09:29 AM

DiLeMa - zgoraj omenjeno (MU) sem imela v mislih za večerne izhode !

Blagor ti za "fajn" kožo !
Ampak "packanje pudra gor" ni samo za tiste, ki imajo "problematično "kožo. Je osnova za popoln MU.
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 November 2007 - 09:36 AM

Ja, vem Babsi - kar se pudra tiče. Kadar se bolj porihtam, vedno zraven spada tudi kvaliteten puder, brez tega ni tapravega mejkapa. Ampak tko za vsak dan ga pa ne nanašam, se mi ne zdi potrebno in sem raje brez.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 19 November 2007 - 09:38 AM

QUOTE(DiLeMa @ 19. 11. 2007 - 9:36) View Post

Ja, vem Babsi - kar se pudra tiče. Kadar se bolj porihtam, vedno zraven spada tudi kvaliteten puder, brez tega ni tapravega mejkapa. Ampak tko za vsak dan ga pa ne nanašam, se mi ne zdi potrebno in sem raje brez.




wink.gif
  • 0

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 November 2007 - 09:19 PM

decembrsko!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 November 2007 - 09:26 PM

^^ uh, tudi mene nekaj odvečnega v naslovu tako bode v oči tongue.gif
  • 0

#8 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 November 2007 - 09:34 PM

Sem popravila, ker je tudi mene takoj znerviralo. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 November 2007 - 09:42 PM




Ne ličim se nič drugače, kot ponavadi.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 November 2007 - 09:46 PM

Enako. Jaz sem vsak petek in svetek enako naličena. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#11 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 November 2007 - 10:19 PM

Jaz pa dam kako bleščico več, ker sem po duši ena sraka in si dam decembra potem malo duška smile.gif
  • 0

#12

  • Guests

Posted 20 November 2007 - 12:16 AM

Katrin ... po duši sraka lol1.gif
  • 0

#13 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 26 November 2007 - 07:23 PM

punce kaj to pomeni "moker videz" v zvezi s senčili...prebrala sem že naj bi bile barve intenzivnejše, vendar ne vem kako se to doseže, kaj je treba narediti???
  • 0

#14 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 November 2007 - 07:31 PM

Čopič malo navlažiš potem pa z njim naneseš senčko. smile.gif Malo podrobneje naj ti katera druga pove, jaz tega ne uporabljam.
  • 0

#15

  • Guests

Posted 26 November 2007 - 07:59 PM

Sej, mislim, da kej več tud ni za povedat. Lala je čist kratko in jedrnato povedala. smile.gif Navlažen čopič ali aplikator in to je to. Jaz to uporabljam zelo redko.
  • 0

#16 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 November 2007 - 08:44 PM

builder.gif
  • 0

#17

  • Guests

Posted 26 November 2007 - 08:48 PM

Looool laugh.gif
  • 0

#18 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 November 2007 - 08:48 PM

oops.gif


tongue.gif

(se opravičujem za OT, nekak se mi je danes)
  • 0

#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 November 2007 - 06:45 PM

Jaz pa se malo ravnam po letnih časih. Zima je idealna prilika za močne in temnejše rdeče odtenke šmink, kontrast med belo kožo in ustnicami, oči pa načeloma ličim samo z maskaro, ali ELjem. V hladnih dnev ne maram packanja po očeh, ker so takrat precej bolj občutljive, ustnicam pa paše hranljiva nega, šminka in mastnejši glos smile.gif .
Dostikrat tudi spustim puder, ker mi dodtano povdari suho kožo (v nekaterih primerih tudi suši), oz. ga omejim na strateška mesta (nos, malček pod očmi, na sr. čela in malo okoli in po ustnicah, bradi).

Oči močneje ličim zlasti jeseni in spomladi, pa še to večinoma zvečer, čez dan raje posežem po nevtralnejših, svetlejših in bleščičavih odtenkih (a tudi kombiniram z EL).
Jeseni imam rada spet hladnejše srebrno sive odtenke, ali pa čokoladno rjave, pomladi zlorabljam vijolo. Ni pa to nujno, seveda.

Ideja svetlejših, načeloma modrih in zelenih odtenkov za poletje mi pa sploh ne diši, niti mi paše. Poleti preprosto delam kar mi paše, le da ne nosim pudra, pa težjih šmink tudi ne.

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 November 2007 - 06:53 PM

Jaz bi samo rekla, da mi je dosti boljše, če si ustnic kadar imam kričeče rdečo šminko ne obrobljam. Sicer imam ful kvalitetno Shiseido šminko in se obdrži neverjetno dolgo, pa tudi zbledi ne. Vendar po nekaj urah brez popravljanja vseeno mičkeno zbledi in se mi zdi dosti boljše, da je šminka mičkeno manj intenzivna ampak še vseeno zelo enakomerna kot pa, da imaš okoli kričeče rdeč rob, na ustnicah pa za odtenek svetlejšo šminko.
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users